LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova igra danas bila je povezana sa sjednicom vlade

prvo očekivanje objave sporazuma

a onda razoćaranje što se nije dogodilo [rolleyes]


ova igra danas bila je povezana sa sjednicom vlade

prvo očekivanje objave sporazuma

a onda razoćaranje što se nije dogodilo [rolleyes]


o čemu je riječ-kakva sijednica vlade i očekivanja??

drage kolege,

zanima me koliko vas je zainteresirano za podizanje zajednicke tuzbe protiv grada Opatije?
Ja osobno raspolazem sa 55 dionica LRH pa me interesira koliko bi mogli skupiti zajedno?

Ako ne zelite javno iznositi broj dionica u potpunosti vas razumijem.

Lp

Dr21

@doktor21

ja sam zainteresiran. vise info na PM.

Buksa

"Day after yesterday"


drage kolege,

zanima me koliko vas je zainteresirano za podizanje zajednicke tuzbe protiv grada Opatije?
Ja osobno raspolazem sa 55 dionica LRH pa me interesira koliko bi mogli skupiti zajedno?

Ako ne zelite javno iznositi broj dionica u potpunosti vas razumijem.

Lp

Dr21

Ovdje je već bilo govora o zajedničkoj tužbi i problemima koje to nosi. U svakom slučaju do jeseni od tužbe ništa (barem što se mene tiče).
Lp
F



drage kolege,

zanima me koliko vas je zainteresirano za podizanje zajednicke tuzbe protiv grada Opatije?
Ja osobno raspolazem sa 55 dionica LRH pa me interesira koliko bi mogli skupiti zajedno?

Ako ne zelite javno iznositi broj dionica u potpunosti vas razumijem.

Lp

Dr21

Ovdje je već bilo govora o zajedničkoj tužbi i problemima koje to nosi. U svakom slučaju do jeseni od tužbe ništa (barem što se mene tiče).
Lp
F
[/quote]
Mislim da je mogućnost zajedničke tužbe gotovo isključena.
Oni koji su mislili tužiti to su učinili.
Tužba je povezana sa odvjetničkim troškovima i sudskom taksom,a ti izdaci nisu mali i ovise
o vrednosti utuženja.
Ako dođe do nagodbe,a postupak je u tijeku,tužba vjerovatno neće biti potrebna.
Upravni spor N.Liburnije protiv rješenja Hanfe također nije okončan i mislim da vredi
pričekati do jeseni da se ne bi izložili velikim (možda nepotebnim) izdacima.
Pozdrav

Kupujem dionice LRH-R-A. Onome kome je hitan kapital, neka me kontaktira preko PM i navede količinu i cijenu.

Molim budite razumni i ozbiljni.

Srdačan pozdrav

@bisakovi

kolega nikako se ne slazem s vama!

imate za dionice, a nemate za odvjetnika?!

želite za džabe 1500 pretvoriti 6000?!

e pa ne bu išlo!
treba malo zasukati rukave!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Iako je pitanje za aministratore, dajem ga javno jer mislim da i svi ostali imaju isti problem:
Prije sam imao link (na ovom forumu, ova vrijednosnica) koji ako sam bio logiran (a jesam s opcijom "zapamti me") me je uvijek vodio na zadnje stranice.
Od nedavno to nije tako i uvijek me vraća na neki broj (koji je u međuvremnu reduciran valjda zbog vaše cenzure).
1) Jel mi nešto promaklo da to ne radi više kao prije?
2) Kako vratiti taj defaultni feautre od prije?
3) KAda postam svoj komentar uvijek me baci na stranicu 1??? WTH?
Hvala,
F
Hvala,



@bisakovi

kolega nikako se ne slazem s vama!

imate za dionice, a nemate za odvjetnika?!

želite za džabe 1500 pretvoriti 6000?!

e pa ne bu išlo!
treba malo zasukati rukave!


Kolega,Vaš komentar mi nije jasan???
Čiji post Vi komentirate??? I na koji način???
Ja niti ne trebam odvjetnika,ali bi se Vi trebali savjetovati sa dipl.pravnikom ili odvjetnikom ili
barem nešto pročitati na internetu vezano za pravne teme kada tako "olako sipate mudrost"!
Osim toga ja jesam protrgovao u zadnjih 6 mjeseci 550 -600 dionica LRH-a.
Koliko ste Vi???
Daleko najveću zaradu ove godine ostvario sam sa LRH.Koliko ste Vi???
Osim toga spor će i po meni vrlo vjerovatno biti rješen nagodbom ove godine.
Mislim i vjerujem da je ovo trenutno jedna od "najpotentnijih" dionica na našem tržištu.
Pozdrav

@bisakovi

kolega,

ljubazno vas molim prije odgovaranja na moj post ne jedete ljute feferone.

ukoliko tradeate s LRH jasno je da uzivate u volatilnosti ove dionice te vam nisu potrebni odvjetnici nego naivci koji jedan dan misle da je nagodba potpisana a već sljedeći dan umiru od panike.

ps
drago mi je da ste prepisali moj savjet "mirovati do jeseni" i drago mi je da vam je ostao u pamćenju [thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



@bisakovi

kolega,

ljubazno vas molim prije odgovaranja na moj post ne jedete ljute feferone.

ukoliko tradeate s LRH jasno je da uzivate u volatilnosti ove dionice te vam nisu potrebni odvjetnici nego naivci koji jedan dan misle da je nagodba potpisana a već sljedeći dan umiru od panike.

ps
drago mi je da ste prepisali moj savjet "mirovati do jeseni" i drago mi je da vam je ostao u pamćenju [thumbsup]


Kolega prije svega nije korektno niti pristojno nazivati imaoce dionica LRH naivci,jer oni to definitivno nisu.
Nadalje,na osnovu službenog priopćenja HFP-a,jasno je da se radi na nagodbi.
Također je netočno da na ovoj dionici vlada panika i strah "naivnih".
Volatilnost ove dionice zadnjih dana je izrazito mala,a kupnja velika te je mogućnost
daily tradinga izrazito mala.
I nisam "prepisao" nikakav savjet od Vas niti mogu jer Vi samo širite neopravdane "negativne vibracije".
Pozdrav

New Report

Close