LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno (11:42) 112 komada na bidu iznad 2500…..
ne sjećam se kad je zadnji put bilo toliko….
Slučajnost ? [rolleyes]



16:4
omjer po asku:bidu

Omjer je 1:1
[/quote]

omjer je 4:1

Postanite Eu-robovi

jučer se iskrcavali na 2500, a danas nitko ne želi po 2575. Ovo postaje sve tvrđi i tvrđi orah




16:4
omjer po asku:bidu

Omjer je 1:1
[/quote]
omjer je 4:1
[/quote]

Dobro šta je sa vama, jeste li vi išli u osnovnu školu??? Ako je bid 250 kom., a ask 250 kom. Koliki je to OMJER bid/ask???

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Joj, pa lijepo je reko PO bidu i asku. Skinuto je 16, a netko je istreso 4 komada.

Only God, Muammar and Libya!

pa koliki je onda puko sam ko koka





16:4
omjer po asku:bidu

Omjer je 1:1
[/quote]
omjer je 4:1
[/quote]

Dobro šta je sa vama, jeste li vi išli u osnovnu školu??? Ako je bid 250 kom., a ask 250 kom. Koliki je to OMJER bid/ask???
[/quote]

ajd se smiri
ključna je rječca – PO

Postanite Eu-robovi

Pustite dnevne osilacije,ovdje traje skupljanje vec neko vrijeme,a po istom obrascu od razina 2000-2150.Neće ovo ispod nominale ići sigurno,a vrlo vjerovatno ni ispod cijene koju je grad Optaija i ostali obvezni ponuditi.Dugo sam u pravnoj branši i moram reći da ne vidim način kako sn moze supstituirati obvezu grada Opatije osim ako ne ponudi višu cijenu.
A do tada pustite na miru temu da se odmori malo,koliki je bid i ask na dnevnoj bazi je apsolutno irelevantno.

Koordinirani desant na lrh i snho?

Dobar istovar 2500 [angry] , a najviše se ovdje nadam…

Kune nisu problem, kuna nema


Koordinirani desant na lrh i snho?

propao sporazum? [undecid]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

kolege, otkud nervoza?!
strpite se malo!
pa nije da se danas trgovalo si 1mil pa da to nešto znači!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close