LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U zadnje vrijeme je bio lijepi rast pa nekoliko dana pada nije ništa strašno a ako ne sada, onda malo kasnije možemo brzo gore jer…
Šta ako bude 6000 uskoro ?
Koliko će se moći kupiti jeftino kao sada ?
Malo, jer ask u tako iznimnoj situaciji nestaje u istom danu ide blokada za blokadom i eto nas brzo na 6000. [thumbsup]

[bye]neide to takvom brzinom,proći će još mjeseci prije nego se to riješi ,stoga strpljenje.


U zadnje vrijeme je bio lijepi rast pa nekoliko dana pada nije ništa strašno a ako ne sada, onda malo kasnije možemo brzo gore jer…
Šta ako bude 6000 uskoro ?
Koliko će se moći kupiti jeftino kao sada ?
Malo, jer ask u tako iznimnoj situaciji nestaje u istom danu ide blokada za blokadom i eto nas brzo na 6000. [thumbsup]

Prije mjesec dana je bila 2000,danas završna 2400 rast okruglih 20%,usporedite to sa crobexom i blue chipovima,tko je htio mogao je riješiti i na 2500 i 2600 kupnje nije nedostajalo.Čim se ovaj slobodni pad vani i kod nas stabilizra vidit ćete da će lrh skupa sa snho odletiti gore najviše, a tko prati trgovanje može vidjeti i zašto. [thumbsup]


neide to takvom brzinom,proći će još mjeseci prije nego se to riješi ,stoga strpljenje.

Možda, što se mene tiće može čekati i kraj godine ali i ja mislim da će ići brže. Nešto su se zaredali sa pisanjem o LRH a danas gledam na mislim RTLu prilog o (nekim) zapuštenim hotelima u njihovom vlasništvu i prizivanje bržeg rješavanja vlasništva.

opet spuštanje pa dizanje pa spuštanje
ma banana kad će više ispod 2400 da me pokupi
jeste gledali film do koske



neide to takvom brzinom,proći će još mjeseci prije nego se to riješi ,stoga strpljenje.

Možda, što se mene tiće može čekati i kraj godine ali i ja mislim da će ići brže. Nešto su se zaredali sa pisanjem o LRH a danas gledam na mislim RTLu prilog o (nekim) zapuštenim hotelima u njihovom vlasništvu i prizivanje bržeg rješavanja vlasništva.
[/quote]
cjenim mišljenje kolega ,i ja očekujem da se ova stvar riješi do kraja godine -no vidjeti ćemo kako se stvar odvija..

Malo se pojacala kupnja. 96 kom iznad 2400 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Da, kupnja veća od prodaje a svega 100-tinjak dionica do 3000 i odmah 4500…

eh moj zvone da je bar
nebi je prodavali ovak ali iskreno na 2401 je bio moj nalog
a sad sam prvi

poluimenjače, u trenutku zatvaranja burze, nalozi istog trena odlaze…
zato sada nije tako, trebali ste pogledati makar i sec prije 16:00.
bilo je preko 300 na kupnji i oko 250 na prodaji.

Dnevni nalozi odlaze u 16:00.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


poluimenjače, u trenutku zatvaranja burze, nalozi istog trena odlaze…
zato sada nije tako, trebali ste pogledati makar i sec prije 16:00.
bilo je preko 300 na kupnji i oko 250 na prodaji.

neznam o kakvim nalozima pricate jer ja ih dalje vidim …

evo kako se trgovalo danas s 43 dionice LRH
15:58:48 2484 1
15:00:31 2450 3
15:00:22 2430 2
13:20:02 2402 5
13:20:02 2402,01 6
10:01:23 2499 2
10:01:23 2498,99 11
10:01:23 2450 4
10:00:00 2411 9
nadam se da ne ce opet biti nekih teorija urote velikih kontra malih

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Vidis jos neke osim ovih?

Ovo su nalozi za koje jos nije prosao datum isteka.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close