LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege, ako smijem primjetiti, na LRH postoji dežurni prodavatelj koji cijenu stopira već na 2500 kn, kontrirajući na kupnji s 3 kom, koja je opet jednim dijelom fiktivna – pogotovo ona s 23 kom.

????

15:59:30 2500 2
14:58:37 2500 3
12:27:00 2500 3

KOLEGA, pa je promet bio samo 20000kn

pa što li sve nećete smisliti?
pa zar jedan delboy nije dovoljan?
zar cete i vi sad njegovim stopama?

*******************************

nego, da malo okrenem priču, kakvoj se nagodbi nadate? (ne mislim na cijenu dionice)

kakav očekujete sadržaj nagodbe? kako smještate opatiju (općine) ili NL u odnosu na nagodbu?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


jel skupljate kolega, il se dionica još nije dovoljno ohladila 😉

Ne skupljam.Pratim opće trendove i 5-7 dionica na našoj burzi(LRH je jedna od njih).
Uglavnom sam u cash poziciji.
Pozdrav



Kolege, ako smijem primjetiti, na LRH postoji dežurni prodavatelj koji cijenu stopira već na 2500 kn, kontrirajući na kupnji s 3 kom, koja je opet jednim dijelom fiktivna – pogotovo ona s 23 kom.

????

15:59:30 2500 2
14:58:37 2500 3
12:27:00 2500 3

KOLEGA, pa je promet bio samo 20000kn

pa što li sve nećete smisliti?
pa zar jedan delboy nije dovoljan?
zar cete i vi sad njegovim stopama?

*******************************

nego, da malo okrenem priču, kakvoj se nagodbi nadate? (ne mislim na cijenu dionice)

kakav očekujete sadržaj nagodbe? kako smještate opatiju (općine) ili NL u odnosu na nagodbu?

[/quote]

Dobra večer, tek sada vidih post.

To su transakcije za čitav dan, no nisu sve moje, tako da se ne vidim pozvanim da komeniram sve navedeno.

Srdačan pozdrav

kolega matrix90,
vaši odgovori su sve sličniji delboyu!

da pojednostavnim,
promet u malom dućanu ispod mog stana, u kojem susjedi kupuje kruh i mlijeko, imao je jučer veći promet od dionice LRH, odnosno prodalo se svega par komada dionica.

1. temeljem čega zaključujete urotu ukoliko jučer praktički nije bilo prometa dionicom?
2. prije par dana pozvali ste vlasnike dionica na pm kako bi dogovorili veću transakciju. da li vi kupujete ili prodajete? da li vama odgovara rast ili pad?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

joj kakav pad bilo bi dobro da objave
dogovor makar na 3200 pa da idemo u šopingiranje
delboy vrni se nisi valjda u s.koreji da nemaš net
kupim ti mobilni

kolega ja se ne bih micao iz ovih dionica. Pa vidite da je ovo kao suho zlato, svi bluechipovi su mi potonuli i ne vidim prestanak njihovog pada.


kolega matrix90,
vaši odgovori su sve sličniji delboyu!

da pojednostavnim,
promet u malom dućanu ispod mog stana, u kojem susjedi kupuje kruh i mlijeko, imao je jučer veći promet od dionice LRH, odnosno prodalo se svega par komada dionica.

1. temeljem čega zaključujete urotu ukoliko jučer praktički nije bilo prometa dionicom?
2. prije par dana pozvali ste vlasnike dionica na pm kako bi dogovorili veću transakciju. da li vi kupujete ili prodajete? da li vama odgovara rast ili pad?

Dobar dan

Ne vidim (ikakve) sličnosti s kolegom delboyem, pogotovo što živim u/na drugom dijelu Europe, pa mi je ovaj forum, jedna od interakcija s/sa domovinom, a delboy je pretpostavljam iz RH.

Poruku koju sam poslao da mi nestrpljivi ponude količinu i cijenu, dao sam s namjerom da vidim po kojoj cijeni su spremni ljudi prodati, ukoliko im je prijekopotreban kapital.

Ono što mislim o ovoj dionici – dovoljno govori, da ju/jih/je imam u portfelju.
Subjektivna naklapanja i koliko bi bilo da bi bilo, ostavit ću mašti na volju.

Srdačan pozdrav


kolega ja se ne bih micao iz ovih dionica. Pa vidite da je ovo kao suho zlato, svi bluechipovi su mi potonuli i ne vidim prestanak njihovog pada.

vas savjet kolega vrijedi za sve dionice
a cini mi se da upravo ide prema gore
NADAJMO SE

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

i ja se kolega nadam da će to sve krenuti malo gore, no opet ovo vrijeme mi se čini idealno za špekulante. Mogu sa svega par komada srušiti bilo koju dionicu, osim onih koje su već na dnu tipa adrsa, ht-a itd. Čekamo zeleno svjetlo i odbijanac


i ja se kolega nadam da će to sve krenuti malo gore, no opet ovo vrijeme mi se čini idealno za špekulante. Mogu sa svega par komada srušiti bilo koju dionicu, osim onih koje su već na dnu tipa adrsa, ht-a itd. Čekamo zeleno svjetlo i odbijanac

HT baš nije lako "s par komada "srušiti. Ili je tebi par komada bitno različitije od mene?
😉

kakva crljenjava valjda čekaju da objave kad je najniže
i za nekog tko zna:
mišljenje o potezu sindikata o izlazu iz gsv
je ima kolega ozren veze u slučaju glasanja u hfp pošto su izašli iz gsv

U zadnje vrijeme je bio lijepi rast pa nekoliko dana pada nije ništa strašno a ako ne sada, onda malo kasnije možemo brzo gore jer…
Šta ako bude 6000 uskoro ?
Koliko će se moći kupiti jeftino kao sada ?
Malo, jer ask u tako iznimnoj situaciji nestaje u istom danu ide blokada za blokadom i eto nas brzo na 6000. [thumbsup]

New Report

Close