LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve će biti super za dioničare lrh, samo malkoc strpljenja i trud će se isplatiti. Lijep pozdrav svim imaocima lrh.

keky, slažem se, al neki su nestrpljivi, ipak bi trebo biti još jedan lagani pad, zar ne!!??

LP

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Mislim da ne!!
SNHO je skočio dosta… nešto se čudno događa ili netko možda imam nekakve povlaštene informacije oko nagodbe….


Mislim da ne!!
SNHO je skočio dosta… nešto se čudno događa ili netko možda imam nekakve povlaštene informacije oko nagodbe….

Ima, ima!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ja mislim da je već sve dogovoreno između rh,lrh i snho. Samo to još ne žele objaviti, pošto im je u cilju skupiti dionice po ovim cijenama. Lrh je previše vrijedna i mimo dogovora ima previše zainteresiranih koji bi ju rado vidjeli u svom carstvu. No znate kako je, zašto bi se nešto objavilo kad se još uvijek može kupovati po ovim cijenama. Možda pokušaju i malo rušiti lrh, no ne znam. Dosta ljudi je i u kešu, spremno za takve njihove poteze. Ne znam što bi za njih bio pravi potez, povisiti cijenu na 2800 -3000kn pa probati uhvatiti nešto. Ili napraviti pad na 2100-2200, pa skupiti nešto na tim razinama. Uostalom ima svega 14% dionica na tržištu, a neki od njih ni u ludilu ne misle ovo dati za manje od 6000kn, dok bi vjerojatno mogli neku količinu skupiti po 3200-3500.

Kolege, ako smijem primjetiti, na LRH postoji dežurni prodavatelj koji cijenu stopira već na 2500 kn, kontrirajući na kupnji s 3 kom, koja je opet jednim dijelom fiktivna – pogotovo ona s 23 kom.

U biti što očekivati? Ništa pretjerano, barem prema mome sudu.

Zahvaljujem se Ivani7 i Bluemanu na mišljenju vezano na relaciji LRH-SNHO.

Srdačan pozdrav


Zahvaljujem se Ivani7 i Bluemanu na mišljenju vezano na relaciji LRH-SNHO.

Kolega ako vam je netko dao misljenje na PM, tamo mu se i zahvaljujte, ostale to ne zanima.


Kolege, ako smijem primjetiti, na LRH postoji dežurni prodavatelj koji cijenu stopira već na 2500 kn, kontrirajući na kupnji s 3 kom…

Griješiš, postoji jedan jači kupac koji kupuje sve po 2500 kn! Neka netko izloži veću količinu po toj cijeni, pa češ vidjeti hoće li je on poklopiti!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

jel skupljate kolega, il se dionica još nije dovoljno ohladila 😉


Točno je kolega Lacoste da ova dionica "visoko kotira" zbog moguće nagodbe,a ne poslovnih rezultata.
Naime ista fundamentalna potcjenjenost je postojala i kada je dionica bila 1400 kuna pa je likvidnost bila mala i moglo se mjesecima skupljati do 1600 kuna što sam ja i činio.
Stoga,iako sam umjereni optimist,uvjeren sam da će idućih dana doći do "hlađenja cijene" ili bar
"tehničke korekcije" ako ne dođe potvrda skorog sklapanja nagodbe.
Iako sam u zadnja tri-četiri dana opet prodao dionice LRH kupljene u zadnja dva tjedna i dalje mislim da se
"ova priča" bliži kraju.
Prodao sam jer sam opet solidno zaradio,a opći trend na tržištu je negativan te smatram da je ipak biti bolje u cashu.
LRH je dobra i perspektivna firma,ali previše ovisi o politici.
I dakako,nadam se da ću ponovno moći kupiti dionicu znatno jeftinije.
Tržište će odlučiti.
Pozdrav

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]



Kolege, ako smijem primjetiti, na LRH postoji dežurni prodavatelj koji cijenu stopira već na 2500 kn, kontrirajući na kupnji s 3 kom…

Griješiš, postoji jedan jači kupac koji kupuje sve po 2500 kn! Neka netko izloži veću količinu po toj cijeni, pa češ vidjeti hoće li je on poklopiti!
[/quote]

Jesi siguran tko je taj jači kupac ? [cool]

Srdačan pozdrav

također sam primjetio da postoji kupac koji čeka da se skupi 20-30 dionica na razini 2500- 2600kn pa onda udari po njima

slazem se…s kolegom Yakofuko ..molim da takve komentare zadrzite za sebe
hvala

New Report

Close