LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

došao sam sa posla, malo se opuštam uz forum, a kad tu cijeli dan o plahtama i vešu!
radeći sa "velikim managerima" shvatio sam da nema besplatnih savjeta i dobrih duša…nažalost, svatko gleda samo svoj interes i svoju guzicu, hebi ga, u surovom smo kapitalizmu…tako da ne nasjedajte "dobronamjernim" savjetima, a pogotovo od ljudi koje ova dionica kao uopće ne zanima…uvijek ima neka kvaka…neka se nitko ne uvrijedi, ali pustite nas da bar malo uživamo u našoj dionici…nije gubitaš, dug vrlo malen, lokacija izvrsna, izvjesna je nagodba, nova ulaganja (zaduženja) uz vrlo vjerojatno povećanje vrijednosti samog društva, odnosno tržišne kapitalizacije, Opatiji ostaje obveza ponude po 5.995 kn(to je dobro zbog mogućih kombinacija), ovako ili onako cijena će rasti….naravno da svi znamo da je profitabilnost katastrofalna, da je strašno puno neiskorištenih (zapuštenih) kapaciteta i da je prodano previše objekata, ali tome je sada, nadamo se, konačno došao kraj…puno je više argumenata za rast, nego za pad cijene, naravno u ovoj državi je sve moguće…i da, SNHO grca u lovi, tako da nema problema sa mogućom javnom ponudom i isplatom dioničara, bez problema iskešira 200-250 mil kn, nikakva naučna fantastika

ljudi moji vikend je pred vama, nemojte ga iskoristiti za ovakvo prepucavanje. Tko ne vjeruje u budućnost Liburnije, neka ne ulazi u nju. No ja mislim da se ovdje ipak radi o nerviranju ući ili ne od pojedinih osoba, koje si ne mogu oprostiti što nisu ušle ranije. Pa ako cijena ode na 3000, opet će im biti žao, a tek će žaliti što nisu ušli kad cijena ode na 6000kn. Eto meni nije žao što sam u Liburniji i nisam napet ako danas cijena padne na 2300, niti ako sutra skoči na 3200. Potpuno mi je svejedno jer čekam potpuni rasplet situacije, kada sam siguran da će cijena prilično rasti.

@Delboy,
Sve si rekao po 28347 puta. Slažem se s tvojim stavom (uglavnom dok se ne ponavljaš) ili kada ideš u ekstrem i pokšavaš dokati nedokazivo.
Dakle evo štofa za one koji daju 1 kada kažem za LRH.
Ali
Meister te je prilično dobro "zamotao" u ovoj priči s plahtama (ono s tunelskim načinom pranja je milijunaško pitanje), koja mislim da već putuje polako po forumu kao primjer dokazivanja vrijednosti dionice. Nemoj brate …samo kontru radiš jer ako netko samo to pročita (novi je) stvarno je efekt kontra…
Dakle evo štofa za one koji daju 1 kada kažem protiv LRH.

Lp,
F
[pray] 5995

funky, ja znam što sam napisao i pametni su pročitali i znaju što im je činiti. ovaj koji spominje plahte je smiješan s time i neka slobodno to govori gdje hoće. uopće se ne radi o plahtama nego o rivieri i o preuzimanju. a to što on vidi plahte, govori najbolje o njemu samome. briga me smatraš li ti da ja radim kontru ili ne jer ja ovdje ne navlačim poput nekih koji onda prodaju nego govorim samo činjenice, a onda vi kupite ili prodate. tko misli da sam u pravu, kupuje, tko misli da je meister u pravu prodaje. i to je to. ionako se putem foruma ne može utjecati na ništa – to je jasno svakome. ali da tebi budem po volji, danas ionako putujem pa me neće biti par dana pa slobodno pišite što želite sa efektima koji nisu kontra. pisat ću što hoću bez obzira na posljedice, shvatite to. pametni su pročitali bitno, a budalaši su i dalje na temi plahti.

...povijest se ponavlja...

Ne znam kada će ova farsa završiti, no mislim da bi se mi svi trebali nakon ljeta udružiti i poslati zajedničku tužbu. Jednostavno mi nakon svih ovih kolebanja lijepo zvuči onih 5995kn + 15% kamata svake godine. Valjda će im to biti pravednije za isplatiti, za razliku od ovih bijednih 5995kn. Jer je očito kako će isplata od 5995kn biti, no nekom se to sve namješta. Pretpostavljam da će dionica u narednom periodu malo kliznuti, jer je bolje da se izazove strah kako bi se moglo još dionica po ovim cijenama skupiti. Nego da se izazove euforija na 3000, 3500, 4000kn. Mislim da se više neće uspijeti skupiti veći broj dionica ako cijena krene gore. Svi će odmah shvatiti da je tih 5995kn realno i povući će se sa aska. Ova igra je trenutno za njih velike moćnike i špekulante najbolja. Prije nepunih godinu i pol dana je gospodin Marich, iseljenik iz Amerike za LRH nudio 200 milijuna eura. Inače Gospodin je vlasnik hotela Dubrovnik koji se nalazi u Zagrebu i koji ostvaruje zaista inpresivne poslovne rezultate. Moram reći da je tada konkurirao Štroku i da tih 200 milijuna eura nije bila fiksan cijena, već je rekao da je spreman dati i više, te da će sve radnike ostavit zaposlene i da će obnoviti hotele. Za grad Opatiju i nas dioničare tada vjerojatno i najbolje rješenje. A ovako imam osjećaj da se to sve nekom namješta, naravno da je sada prilika da se snho odrekne svih onih silnih kamata i da Jaca sa nekom premijom u džepu bude spasiteljica Opatije. No u tom slučaju bi se i mi mali dioničari trebali odreći naših 15% zateznih kamata, te bi mi ustvari bili pravi spasitelji Opatije, Jace i svih poreznih obveznika RH. Kao što smo to u prošlosti uvijek i bili, dok nas je vlast, gledajući samo svoje interese dovodila u probleme. Hrvatska štedi, a štede i saborski zastupnici, malo su si povećali plaće, no za to su si ukinuli besplatnu kartu za javni prijevoz- nešto što nitko od njih 100% ne koristi. I to objavili na sva zvona. Dioničar sam i snho-a i odgovara mi da snho dobije lrh, jer znam koja je vrijednost lrh. No isto tako mi odgovara i da Ostoja umjesto lrh uzme nešto drugo iz vreće hfp-a, no naravno onda u protpuvrijednosti koja je preko milijardu ili kako neki kažu milijardu i pol kuna. No tko bi onda bio spasitelj, kada bi se u ovoj državi nešto fer i po zakonu odigralo. Bolje je ovako neka ostoja dobije lrh po mizernih 600 milijuna kuna, sa nagovješajem kako su Jaca i Šuki dobro prošli jer su uštedjeli još toliko novca u proračunu. Nego da gospodin Marich kako je i sam rekao sudjeluje u nadmetanju za lrh i ponudi najviše, a da država u potpunosti isplati snh-o. Mislim da Jaci to i neće biti neka lova nakon privatizacije hep-a, pa dug sa zateznim kamatama će biti vjerojatno tek negdje 1/10. Eto ja nisam ni za lrh ni za snho, pošteno zarađujem svoj novac, pošteno ga ulažem i ne volim da se država sa njim tako bahati, kao da smo svi mi njihova prćija.

što je prošla euforija rasta ili što, previše u svojim postovima navodite hlađenje cjene , ili je još jedan krug završen u iskrcavanju ,pa se želi na povoljniju kupnju..

Poštovani, vidim da ima zainteresiranih oko LRH u sve većem broju.

Ako se nekom žuri ili ima potrebe za prodajom LRH-R-A, neka mi na PM ostavi ponudu i količinu dionica.

Samo ozbiljne ponude.

Unaprijed hvala

neki se istresli pa prizivaju hlađenje cijene. no toga biti neće jer navodno je sve riješeno. no, pričekajmo službene vijesti. vidimo se kroz par dana. čuvajte dionice ako želite biti bogati.

...povijest se ponavlja...


neki se istresli pa prizivaju hlađenje cijene. no toga biti neće jer navodno je sve riješeno. no, pričekajmo službene vijesti. vidimo se kroz par dana. čuvajte dionice ako želite biti bogati.

Kolega Delboy,nemojte tražiti svugdje grozničavo "teorije urote".
Moja najveća ovogodišnja zarada je od trgovanja LRH.Dakle nije tajna,ja sam do sada tri puta
kapitalizirao dobit što je evidentirano na ovom forumu.Prvi puta sam možda i prodao prerano,ali
radilo se o većoj količini i zaradi oko 500 kuna po dionici.
Dakle ja sam najviše kupovao oko 1500-1600 kuna i to mjesecima.I zaradio.
Moje ponašanje je uvjetovano definitivno i niskim ulaznim cijenama dionice.
Oni koji su kupovali od 3000-7000 kuna vjerovatno razmišljaju drugačije.
LRH je dobra dionica koja je previše ovisna o politici.
I zato sam oprezan.
Pozdrav

bisakovi, nisam na tebe mislio. ti si priznao da ovdje trejdaš. mislio sam na neke druge. šteta da si prodao, ali nema veze. netko drugi će zaraditi na tvojim dionicama.

...povijest se ponavlja...


22.05.10. | 10:32
… danas ionako putujem pa me neće biti par dana


23.05.10. | 14:50
bla bla bla


…..ti si samo malo vrtio da nađeš neke moje nedosljednosti ali nisi ih našao na ovoj temi dječače, niti ćeš ih naći. slobodno odvrti još koju godinu unatrag….

nisam ja trebao ništa vrtiti jer je sve na ovoj stranici

28h i 18min nije par dana

[bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


neki se istresli pa prizivaju hlađenje cijene. no toga biti neće jer navodno je sve riješeno. no, pričekajmo službene vijesti. vidimo se kroz par dana. čuvajte dionice ako želite biti bogati.

Ti da si se znao obogatiti prodao bi ovu dionicu na 6-7000 kn.

New Report

Close