LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

delboy ti si kralj odakle
sve vadiš informacije
čak iz i prljavog rublja care
volim te

– ma neka su prodali, toliko i još više ćemo skočiti kada se budu sumanuto vraćali po višim cijenama.


A sad nešto za inteligentne koji znaju čitati između redaka. ..
Dvadesetu godišnjicu centralna praonica rublja u Lovranu, ali i 25 radnika dočekuju u neizvjesnosti
U LRH dnevno prali dvanaest, a danas pali na pet tona rublja

inteligentni znaju sto znaci pad sa 12 na 5 tona!
znas li ti? ma ne znas, tebi je to dobra vijest [bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Pao je sa 12 na 5 nakon rata, prognanika, zatvaranja objekata… Toliko o pažljivom čitanju.

Only God, Muammar and Libya!

Meisteru legendo, odakle tebi volja da si tako uporan u komentarima na dionici koje nemaš? Daj brate pusti nas na miru, mi ne znamo što će biti od ovoga i navijamo da bude dobro pa makar ne bilo, sigurno nećemo prodavati radi tvojih komentara. Imamo mi svojih problema i bez tvoje depresije. Sinko prebaci se na neku drugu dionicu ako Boga znaš. Ako si neki Ostojin igrač onda on i nije baš neki igrač.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Pao je sa 12 na 5 nakon rata, prognanika, zatvaranja objekata… Toliko o pažljivom čitanju.

oprostite kolega nisam shvatio. zaboravio sam da su turističke sezone 92-96 bile najjače turističke godine. moje isprike!
potpuno ste u pravu i kada navodite da su neki objekti zatvoreni! i to mi je promaklo! naime, zatvaranje objekata je pravi BUY signal!

turistička tvrtka koja danas radi 60% MANJE (ZA VRIJEME LJETNIH MJESECI) nego što je radila za vrijeme rata je prvoklasna tvrtka!!
tvrtka koja zapošljava 25 osoba da peru veš cijele godine iako preko zime nemaju niti tri gosta je fenomenalno upravljana!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

jel vi kolega meister znate kako su se preuzimale najbolje hrvatske firme? Pa ja mislim da je ova recesija bila idealna za sve vladine špekulacije. Uopće ne dvojim da Liburnija ide snh-u, a ostalo ćemo vidjeti. No velik problem je i neprofesionalno odrađena ponuda grada Opatije, tako da ne dvojim da će svi oni koji su tužili grad Opatiju biti obeštećeni.



Pao je sa 12 na 5 nakon rata, prognanika, zatvaranja objekata… Toliko o pažljivom čitanju.

oprostite kolega nisam shvatio. zaboravio sam da su turističke sezone 92-96 bile najjače turističke godine. moje isprike!
potpuno ste u pravu i kada navodite da su neki objekti zatvoreni! i to mi je promaklo! naime, zatvaranje objekata je pravi BUY signal!

turistička tvrtka koja danas radi 60% MANJE (ZA VRIJEME LJETNIH MJESECI) nego što je radila za vrijeme rata je prvoklasna tvrtka!!
tvrtka koja zapošljava 25 osoba da peru veš cijele godine iako preko zime nemaju niti tri gosta je fenomenalno upravljana!
[/quote]

Tamo su bili prognanici, a zatvaranje objekata u devedesetima i današnji buy signal su sigurno u jakoj uzajamnoj vezi.

Only God, Muammar and Libya!



A sad nešto za inteligentne koji znaju čitati između redaka. ..
Dvadesetu godišnjicu centralna praonica rublja u Lovranu, ali i 25 radnika dočekuju u neizvjesnosti
U LRH dnevno prali dvanaest, a danas pali na pet tona rublja

inteligentni znaju sto znaci pad sa 12 na 5 tona!
znas li ti? ma ne znas, tebi je to dobra vijest [bye]
[/quote]

tipični hrvat. samo čita naslove i onda pametuje. jesam li lijepo napisao da sve pročitaju oni inteligentniji. ti nisi sve pročitao. da ti skratim na format "24sata": piše da su nekad prali 12 tona, a sada peru 5 tona jer preostali veš nose u Poreč na pranje u Rivieru poreč, inače pod upravom valamar holdinga jer je tako jeftinije. To ti je tzv. outsorcing – ako znaš što to znači. Eto, jel sada jasnije majstore naš. nadam se da si se nakupovao jer idućeg tjedna je odbijanac svuda pa tako i ovdje. Ljudi vide ono što žele, ali ne bih ja postao da je loša vijest, jel tako. i pročitaj 10 puta zadnji odlomak.

...povijest se ponavlja...

tipični hrvat. samo čita naslove i onda pametuje. jesam li lijepo napisao da sve pročitaju oni inteligentniji. ti nisi sve pročitao. da ti skratim na format "24sata": piše da su nekad prali 12 tona, a sada peru 5 tona jer preostali veš nose u Poreč na pranje u Rivieru poreč, inače pod upravom valamar holdinga jer je tako jeftinije. To ti je tzv. outsorcing – ako znaš što to znači. Eto, jel sada jasnije majstore naš. nadam se da si se nakupovao jer idućeg tjedna je odbijanac svuda pa tako i ovdje. Ljudi vide ono što žele, ali ne bih ja postao da je loša vijest, jel tako. i pročitaj 10 puta zadnji odlomak.

JESAM, JA SAM HRVAT!
A ŠTO SI TI?

no da ne bih bio cenzuran zadržat ću se samo na činjenicama iz tvog citata!

meister, 21.05.2010. u 18:28
Međutim, ratna zbivanja i kasnije zatvaranje objekata u vlasništvu Liburnia Riviera Hotela svoj su obol ostavili i u djelatnosti praonice, a ovaj su pogon kasnije »nagrizli« i česti kvarovi strojeva starih dva desetljeća, pa je danas maksimum »proizvodnje« pet tona čistog rublja.

I ta se brojka dostiže tek tijekom vršnih ljetnih mjeseci, kada se stalnom osoblju od 25 zaposlenih pridružuju i sezonski radnici

I OPET ĆU PONOVITI
kapacitet praone je danas samo 5T (jer uprava nije brinula o amortizaciji objekta),
a što ih zadovoljava jer tako i onako nema više veša

što se "outsorcinga" tiče …. ne poznaješ taj biznis jer si samoprozvanipravnik … pa da ti objasnim!
ako imaju praonu za 25T najvjerojatnije je rijeć o tkz tunelskom pranju rublja koje je potpuno neisplativo u manjim količinama kao što je to 5T.
takva praona u zagrebu je jedino u bolnici rebro (koliko ja znam) a niti ona nije isplativa jer ne per veš svih bolnica nego … nevažno, možda se uskoro i to promijeni.

ako zeliš postati malo upućeniji u temetiku proući malo ovaj link Vaš link ili Vaš link

ali opet, kome ja pričam ….

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

hrvat jesam ali netipični. nemam kredita, ne čitam naslove nego tekst. pa dobro majstore jesam li ja lud ili si ti ćorav? tijekom ljetnih mjeseci peru 5 tona za razliku od prijašnjih 12 tona, jer razliku nose u Poreč u Rivieru, očito buduću sestrinsku kuću LRH.
Uostalom, žalim te ako danas nisi kupio jer odbijanac je krenuo pa ćemo i mi uskoro preko 3000 kuna. Sretno u kritiziranju dionice koju nemaš, ne želiš imati i gdje širiš altruizam. Pa tko me slušao ima već skoro 100% i imat će još 150% prinosa. A tko tebe sluša, taj ima cash koji svakodnevno vrijedi sve manje i manje, a u 2011. novac neće vrijediti gotovo ništa. naštampali su ga previše. rekao sam ti osim toga, pročitaj posljednji odlomak. Očito je i lokalni novinar upoznat s vjerojatnim preuzimanjem od SNHO.

...povijest se ponavlja...


… pa dobro majstore jesam li ja lud ili si ti ćorav? tijekom ljetnih mjeseci peru 5 tona za razliku od prijašnjih 12 tona, jer razliku nose u Poreč u Rivieru, očito buduću sestrinsku kuću LRH….

samo si ćorav!
tvoj zaključak NIGDJE NE PISE!
nose tamo jer im je tako jeftinije!

ajmo još jednom
1. njihov vešeraj je star i loše održavan ***tako piše***
2. neki dijelovi su neispravni (možda pegle, nemamo pojma jer ne piše) ***tako piše***
3. projektiran za 12T ***nije da piše al ajmo vjerovat da su nešto planirali prije nego su ga kupili***
4. danas može oprati 5T (a tada je pranje u tunelu preskupo!) ***tako piše***
5. tunelsko pranje se isplati SAMO KADA JE KAPACITET PUN ***vjeruj***
6. prvi veći vešeraj je u poreću (zar bi trebali voziti 5T u zagreb na rebro???) ***vjeruj***

daj barem malo razmisli prije nego kreneš drukat!

molim te prije nego što opet napišeš

meister, 21.05.2010. u 19:38
tijekom ljetnih mjeseci peru 5 tona za razliku od prijašnjih 12 tona, jer razliku nose u Poreč u Rivieru, očito buduću sestrinsku kuću LRH.

još jedno pročitaj orig citat u kojem piše
meister, 21.05.2010. u 19:38
… pa je danas maksimum »proizvodnje« pet tona čistog rublja. I ta se brojka dostiže tek tijekom vršnih ljetnih mjeseci

skoro zaboravih!!!

meister, 21.05.2010. u 19:38
A tko tebe sluša, taj ima cash koji svakodnevno vrijedi sve manje i manje, a u 2011. novac neće vrijediti gotovo ništa

ehhh da sam barem u cashu, LOOOL, pa zar ne vidiš da sve dionice padaju!!!
oni koji su u cashu to su sretnici!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close