LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pogledajte samo zadnji nalog od 26 komada po 2600kn i nije prošao. mislim da će ovdje i onima najtvrdoglavijima uskoro sve postati jasno. No gospodo ne očajavajte, rast će i ostale dionice 😉


pogledajte samo zadnji nalog od 26 komada po 2600kn i nije prošao. mislim da će ovdje i onima najtvrdoglavijima uskoro sve postati jasno. No gospodo ne očajavajte, rast će i ostale dionice 😉

neki i dalje ne shvaćaju što se zbiva. neka, bit će slađe za par tjedna nama ostalima kad HFP prihvati okvir sporazuma sa SNHO. To očekujem iduću srijedu ili onu za 2 tjedna. Valjda će do tada pripremiti papire za sjednicu. U svakom slučaju, netko nešto zna jer da nije tako ne bi cijena bila ovako stabilna. Siguran sam da ćemo dobiti 5995 kuna po dionici. Ne bi se ovako svaki dan skidalo sve s ask-a da nije tako. Netko kupuje vrijednost od cca 6000 kuna za više nego duplo manje iznose. Tako to ja gledam. A govorim vam o tome već dugo dugo dugo vremena i uvijek se nađe pacijent koji kaže da nije tako. E vidimo da je tako. Sretno svima. Nedajte ovo ispod 4000 kuna.

...povijest se ponavlja...


…moj ispravak – nominala je ugrubo 3300Kn. Emitirano je 302.641 dionica. Ukupna vrijednost LRH je
1.003.000.000,00 Kn = 3314Kn nominale minus neki mali dug – dakle oko 3300.
I nadajmo se da HFP neće pristati dati to tako jeftino jer kvadrat zemlje u opatiji skače svake godine a ako i ne skače onda stagnira (kao ove). Držmo fige!

Kolega,
http://www.skdd.hr je službeno mjesto za to (Registri, Pregled vrijed papira), LRH-R-A, i klik na link "LRH-R-A":
Iz tog popupa:

Izdana količina * 302.641
Nominalna vrijednost 3.200,00

😉

Netko od kolega je spomenuo kako LRH prati crobex, a ja sam prijetio kako se LRH uglavom kupuje.
Budući da sam strojar, a ne ekonomist, dvije slike kazuju više od riječi. Slike u prilogu.

Kamelija, simbol Opatije!


Špekulativna dionica hmmm, mogao bi se složiti sa vama kolega meister da se radi o špekulaciji na kratko vrijeme. No mi nismo u ovoj dionici, da bi preko noći zaradili duplo, već zato što znamo da ona vrijedi puno više. I sigurno postoji hrpa ljudi koji su zainteresirani za te hotele, tako da mi svakako dobijamo bez obzira na ishod. I po nas i po državu i sve građane u njoj je najgora ova pat pozicija i prepucavanje preko medija.

kazem spekulativna jer smo slicne situacije imali prosle godine…

sretno svim vlasnicima ove dionice i neka vam nagodba bude 6000kn i to jos ovaj mjesec

*************************************

za one koji nisu kao kanabis usli na 1000,
podsjetnik u obliku grafa sto se dogodilo prosle godine jer osim sto ova dionica nudi veliku potencijalnu zaradu postoji mogucnost i "speculative bubble"
sretno!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ma kolega možemo mi gledati grafove. Pogledajte graf od prije 60 dana i vidjet će te veliki rast, pogledajte graf u zadnje 3 godine i vidjet će te male amplitude, kao i na svakoj dionici. No opet ne možemo zatvoriti oči pred bidom na ovoj dionici. No svatko je kovač svoje sreće, ako ovdje ulažete isključivo oslanjajući na nagodbu, onda možete biti dosta nervozni. No ukoliko pogledate malenu zaduženost lrh, njeno pozitivno poslovanje, te broj hotela, a time i kvadrata koje oni imaju. Te ostale parametre doći će te do mirnoga sna. Ne bih špekulirao kada će nagodba biti sklopljena, jer to otvara prostor trejderima da svake srijede zarade po 10% na ovoj dionici i to samo na osnovi stvaranja bojaznosti. Danas jevažno da su ponude za brodogradilišta stigle i da se zaštite mali radnici i brodogradnja u slučaju da brodogradilišta budu prodana po kunu. A nakon toga svega bi i mi trebali doći na dnevni red.



Špekulativna dionica hmmm, mogao bi se složiti sa vama kolega meister da se radi o špekulaciji na kratko vrijeme. No mi nismo u ovoj dionici, da bi preko noći zaradili duplo, već zato što znamo da ona vrijedi puno više. I sigurno postoji hrpa ljudi koji su zainteresirani za te hotele, tako da mi svakako dobijamo bez obzira na ishod. I po nas i po državu i sve građane u njoj je najgora ova pat pozicija i prepucavanje preko medija.

kazem spekulativna jer smo slicne situacije imali prosle godine…

sretno svim vlasnicima ove dionice i neka vam nagodba bude 6000kn i to jos ovaj mjesec

*************************************

za one koji nisu kao kanabis usli na 1000,
podsjetnik u obliku grafa sto se dogodilo prosle godine jer osim sto ova dionica nudi veliku potencijalnu zaradu postoji mogucnost i "speculative bubble"
sretno!
[/quote]


@meister

nije mi nešto jasno.

Obrazložio si svoje mišljenje …dao razloge koje ti smatraš relevantnim…i to nekoliko puta.
Nemaš LRH (kako veliš).

Zašto onda još jedno te isto drviš? Za koga …kome je namjenjeno ponavljanje prije izrečenih stavova (ne ulazim koliko su dobro ili loši …ali su već iznešeni i sada se ponavljaš).

Vrlo brzo će te budućnost demantirati ili glorificirati….
Alea iacta est!
😉

pogledajte kolega funky koliko se puta na dan spomene da smo pred nagodbom, da se bid gomila, da se stalno skida s aska, da je nagodba potpisana, da je …. ?

meni je naprosto zelja da nekog novog ulagaca upoznam s cinjenicom da jos nista nije gotovo i da je upravo zato cijena danas takva kakva jest te da ne usrlja prije nego sto se upoznao sa svim cinjenicama.


Vrlo brzo će te budućnost demantirati ili glorificirati….
Alea iacta est!
😉

kako ne razumijete!! pa buducnost me sigurno ne ce demantirati jer ja dopustam sva tri moguca raspleta: povoljan sporazum, nepovoljan sporazuma i bez sporazuma!

zasto vam ne odgovara da stalno jedno te isto drvim?
ometa li vas to u shortanju?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ne ljudi. pa kako vi niste shvatili. meister je altruist. on će upozoriti svakog novog ulagača da se kloni LRH. toliko si je truda dao kako bi spriječio jadne naivne ulagače koji srljaju svojim teško stečenim novcima u LRH da se čovjek zaista pita ima li plemenitijeg stvorenja u cijeloj regiji i šire. Ma što on govorio, činjenica je da treba stati na loptu i reći – LRH raste na temelju očekivanja, ali isto tako još nismo niti na BOOK-VALUE koji iznosi cca 3000 kuna, a firma ima najmanji dug od svih turističkih dionica i posluje cijele godine za razliku od ostalih. Već to je dovoljno da pređemo 3000 kuna, a ako dodamo ponudu onda je i 4000 kuna malo ako će ići po 5995 kuna. Meisteru, i dalje promatraj i promatraj i pripomogni malo tim ovcama da ne kupuju LRH. Takvi koji se ravnaju po forumu nam ionako ne trebaju. Ovo kupuju čvrste ruke. Vidimo da top 10 podebljava. To je dobro.

...povijest se ponavlja...

@meister

kolega, stvarno nema potrebe da stalno “dobronamjerno“ upozoravate nas neuke investitore i štitite nas od strašnih i zlobnih špekulanata… zar stvarno mislite da naši nick-ovi imaju takvu težinu da ljudi odmah kao muhe bez glave ulijeću u dionice (lrh)…onaj koji ulaže na temelju informacija sa foruma je nažalost težak idiot i nije za drugo nego da skupo plati tu školu…za investiranje treba pročitati barem 10-ak knjiga iz ekonomije, svakodnevno pratiti vijesti iz gospodarstva, prikupljat, obrađivat i analizirat svakojake podatke iz raznih izvora i financijskih izvještaja, skupljat iskustvo, raditi usporedbe sektora, trg. društava, itd…dosta ljudi nažalost ne barata ni sa osnovnim ekonomskim pojmovima…forum treba isključivo služit za razmjenu informacija i mišljenja između forumaša, rješavanje nejasnoća, a nikako za donošenje odluke o investiranju…te informacije treba profiltrirat i uzet sa rezervom…činjenica je da pregovori o nagodbi postoje, to su priznale sve strane u postupku…puno je izglednije da će iz tog razloga cijena i dalje rasti, to nisu nikakve špekulacije, podaci su dostupni na ZSE i tako je tako kod investiranje, bilo i bude

mi ovdje samo filtriramo većinu informacija i sažimamo ih u prihvatljivu cjelinu. naravno da su uvijek moguće pogreške ali nitko me neće razuvjeriti u to da IGH vrijedi 2 booka a LRH 1 book ili ispod. LRH je jedna od najmanje zaduženih firmi u RH, čak je i tisak više zadužen a tisak je vrlo malo, gotovo ništa zadužen. Stoga nema šanse da ovo dam ispod 2-3 booka, a kamoli ispod 1 booka kao što smo sada. Nije vam palo na pamet da su cijene previše pale uslijed krize? To vam naravno nije bio problem, a sada kad je došlo doba oporavka prebrzo vam rastu. PA meni previše sporo rastu. Čim se situacija u svijetu stabilizira u pogledu dolara i eura, odosmo mi u nove visine pa vi i dalje komentirajte do mile volje jer ja već nemam volje za obrazlaganjem jer sve sam već napisao. Altruisti naravno to sve osporavaju. Njima je bilo skupo i po 1300, tad su rekli da vrijedi 900, a na 900 im je vrijedilo 400. Da je bilo 400 , oni bi rekli 45 i tako do 10 lipa. J…i ga, jednom moraš shvatiti da smo svjedoci nečeg velikog, ogromne krize u svijetu koja se bliži kraju i sigurno je bolje biti u dionicama nego u cash-u jer cash vrijedi sve manje a dionice sve više, posebice ova koja će do kraja godine biti barem duplo skuplja nego danas. Uvjeren sam u to.

...povijest se ponavlja...

…kako Crobex oćajno izgleda ….još se najbolje osječam u LRH…koja ironija… 🙂

New Report

Close