LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



po nominali bi bila čista krađa po svim HR i ostalim zakonima! Ako sam dobro (a mislim da jesam) polovio logiku pravnika s opvog foruma.

Stoga nemojte govoriti ni o kakvoj nominali jer je cifra mnogo, mnogo dalja!!!

Ne tvrdim da će biti po nominali, već po nalozima na bidu se čini da je ponuda na osjetno većim nivoima, tj. BAREM po nominali.

[/quote]

…a nominala je oko 3200? … ako sam ja dobro izračunao…

delboy ogledalce moje reci mi
ko na svijetu naljepši ko je
pa nije valjda da ćemo otići po nominali
a sad riječ ima jedan i neponovljivi gospon D

napeto ko puška 😉

…moj ispravak – nominala je ugrubo 3300Kn. Emitirano je 302.641 dionica. Ukupna vrijednost LRH je
1.003.000.000,00 Kn = 3314Kn nominale minus neki mali dug – dakle oko 3300.
I nadajmo se da HFP neće pristati dati to tako jeftino jer kvadrat zemlje u opatiji skače svake godine a ako i ne skače onda stagnira (kao ove). Držmo fige!

ma kolega, volio bih da se to sve ovako završi. No međutim već sam napomenuo, da oni mogu ostoju namiriti i iz drugih dionica, samo će mu onda morati vjerojatno dati i već iznos. Pošto ostoja očito pikira lrh u slučaju da se odrekne silnih kamata. Po meni je to jako dobar sporazun i tko god takvu odluku donese bit će za male građane spasitelj. A što se tiće naj naj crnje varijante. Opet dolazimo do onoga da ti hoteli zaista vrijede i da nema baš puno mjesta na Jadranu koji su privlačniji. Rekao bi možda Dubrovnik i Crna Gora, ali i oni su samo zato ispred nas- što ulažu više u svoj turizam. Kada bi dobili pravog partnera, kada bi se hoteli i plaže malo obnovili i povećala ponuda, mislim da bi mi postali vodeća turistička destinacija na Jadranu. A to govorim pogotovo sa onog aspekta da ni Talijanima, ni Slovencima, ni Njemcima nismo previše daleko. Te da se sezona u Opatiji sigurno može produžiti na 8-9 mjeseci, a znamo i da su se reklame vrtile o dočeku Nove Godine u Opatiji. Ne zaboravimo ni strane investitore kojima je Hrvatska ukinula mjere reciprociteta, te bi i oni sigurno bili zainteresirani za preuzimanje lrh, čim se taj dug sa ostojom riješi i čim dođu malo stabilniji pokazatelji o svijetskoj ekonomiji.


…moj ispravak – nominala je ugrubo 3300Kn. Emitirano je 302.641 dionica. Ukupna vrijednost LRH je
1.003.000.000,00 Kn = 3314Kn nominale minus neki mali dug – dakle oko 3300.

Hahaha, znaš li ti uopće šta znači nominala? A, jeste smiješni! [lol] Nominala LRH je 3.200 kn!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


…moj ispravak – nominala je ugrubo 3300Kn. Emitirano je 302.641 dionica. Ukupna vrijednost LRH je
1.003.000.000,00 Kn = 3314Kn nominale minus neki mali dug – dakle oko 3300.
I nadajmo se da HFP neće pristati dati to tako jeftino jer kvadrat zemlje u opatiji skače svake godine a ako i ne skače onda stagnira (kao ove). Držmo fige!

Nominala LRH je 3200 kn!!! Ne brkati pojmove!

Kolega kanabis, malo ste se previše zalaufali, malo usporite!!!

Bit će ovdje još zaista svega!

ps vlasnik sam nešto dionica LRH

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

znači sve do 2900 je dobra kupnja a
ja sam mislio da je nominala 6000 uf uf
jesam se



…moj ispravak – nominala je ugrubo 3300Kn. Emitirano je 302.641 dionica. Ukupna vrijednost LRH je
1.003.000.000,00 Kn = 3314Kn nominale minus neki mali dug – dakle oko 3300.
I nadajmo se da HFP neće pristati dati to tako jeftino jer kvadrat zemlje u opatiji skače svake godine a ako i ne skače onda stagnira (kao ove). Držmo fige!

.. 😉

Nominala LRH je 3200 kn!!! Ne brkati pojmove!
[/quote]

Ti nisi slobodan od energije, već si prepun iste! Slučajno ti je blizu vrijednost koju si izračunao, sa pravom nominalom LRH. Ti si računao BV, a mogla je isto tako nominala biti 300 kn, pa bi pogriješio 10 puta! Usput, BV sa 1q/2010 je 2.997,43 kn.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Kolega kanabis, malo ste se previše zalaufali, malo usporite!!!

Bit će ovdje još zaista svega!

ps vlasnik sam nešto dionica LRH

Ma kolega ing malo sam previše gledao vijesti, pa sam se zanio. Znam da nije baš tema za lrh. Ali eto fasciniran sam Jadrankinim promptnim odgovorom predsjedniku Josipoviću. Koji bi glasio u prijevodu ovako- krali ste i vi dok ste bili na vlasti, pa se onda niste bunili. Da ne bi bilo nesporazuma, nisam na ničijoj strani. No mene je majka još od malih nogu učila nekoj kulturi i ponašanju. I baš to na što se pozivaju hr zakon i ustav Jadra voli prečesto prekršiti. A to je da nema izgovora krali su svi, pa mogu i ja. Već probleme treba rješavati bez obzira na političku opredjeljenost.

New Report

Close