LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo kako je danas tekla trgovina s lrh:

vrijeme cijena kom
15:49:14 2550 6
15:47:54 2550 2
15:44:42 2550 3
15:38:05 2550 1
15:36:59 2550 8
15:19:54 2551 6
15:15:59 2550 2
15:13:49 2550 3
15:12:35 2550 11
14:43:25 2550 3
14:42:54 2550 5
14:41:05 2550 2
14:41:05 2554 1
14:14:05 2588 2
14:14:05 2585 6

13:34:24 2590 6
13:34:24 2590 3
13:34:24 2589 2
13:34:24 2589 1
13:34:24 2585 6
13:34:24 2580 2

10:10:57 2595 2
10:10:57 2595 16
10:10:28 2595 27
10:10:28 2594 2
10:10:28 2593,75 1

tko je skidao, i koji je nacin da se prepozna veliki ili mali kupac lrh, nemam pojma!

A tko moze reci da veliki kupac ne skida i sa malim nalozima?!

Uglavnom, u tri navrata je bilo skidanje i po vise komada (30, 18, 20). A i u zadnjih sat i pol se lijepo skidalo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A tko moze reci da veliki kupac ne skida i sa malim nalozima?!

ha ha, i ja se cudim istom!

ukoliko procitate gornje postove mozete procitati da su kolege kanabis i delboy su pronasli neku novu metodu definiranja vrste kupca, pa molim da mi se pojasni na koji nacin prepoznaju kupca.

delboy (to je onaj koji stalno druka) kaze:

meister, 18.05.2010. u 21:50
znači, kupuju veliki i iskusni dioničari

zeleci valjda ponukati male i glupe da prestanu prodavati, a sto je krajnje blesavi savjet jer svi znamo da nelikvidna dionica nije izbor ulagaca u dionice.

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Da ti nisi onaj beholder, nešto si puno zapeo za LRH, te ne valja, te skupo….. Što ti više kudiš ona više raste, samo tako nastavi. Nadam se da će sutra bar do blokade , a ti dumaj a,b,c,d, [tongue]
[/quote]

potpuno ste u krivu kolega!
samo sam podsjetio vlasnike dionica da je blesavo u cijelosti se prepustiti pregovorima ostoje i drzave jer ih mozda nagodba zaobidje.
nemam i do daljnjega ne namjeravam kupovati lrh ili snho jer nisam sklon ulagati u spekulativne dionice koje ovise o drzavnim poticajima ili politickim odlukama.
(s druge strane mi je krivo sto ne kupujem struju po poticajnoj cijeni jer hdz smatra da je to dobra politicka odluka)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Da ti nisi onaj beholder, nešto si puno zapeo za LRH, te ne valja, te skupo….. Što ti više kudiš ona više raste, samo tako nastavi. Nadam se da će sutra bar do blokade , a ti dumaj a,b,c,d, [tongue]
[/quote]

potpuno ste u krivu kolega!
samo sam podsjetio vlasnike dionica da je blesavo u cijelosti se prepustiti pregovorima ostoje i drzave jer ih mozda nagodba zaobidje.
nemam i do daljnjega ne namjeravam kupovati lrh ili snho jer nisam sklon ulagati u spekulativne dionice koje ovise o drzavnim poticajima ili politickim odlukama.
(s druge strane mi je krivo sto ne kupujem struju po poticajnoj cijeni jer hdz smatra da je to dobra politicka odluka)
[/quote]

Primljeno k znanju.
Sad pusti nas neuke investitore da gubimo lovu na miru.



Da ti nisi onaj beholder, nešto si puno zapeo za LRH, te ne valja, te skupo….. Što ti više kudiš ona više raste, samo tako nastavi. Nadam se da će sutra bar do blokade , a ti dumaj a,b,c,d, [tongue]
[/quote]

potpuno ste u krivu kolega!
samo sam podsjetio vlasnike dionica da je blesavo u cijelosti se prepustiti pregovorima ostoje i drzave jer ih mozda nagodba zaobidje.
nemam i do daljnjega ne namjeravam kupovati lrh ili snho jer nisam sklon ulagati u spekulativne dionice koje ovise o drzavnim poticajima ili politickim odlukama.
(s druge strane mi je krivo sto ne kupujem struju po poticajnoj cijeni jer hdz smatra da je to dobra politicka odluka)
[/quote]

ti si se jadan totalno pogubio
jedan dan mlatiš praznu slamu kako je to fuj groza loše padat će na 1500
onda se danas nakalemiš na temu pa sam sa sobom razglabaš tko je i kakav kupac
bojim se za tebe, ako ti treba kakva pomoć javi se pomoći ćemo ti

Postanite Eu-robovi

Kako se neki trude da zausteve rast lrh,ali mislim da ništa od toga… [lol] [lol]
Pa imali ste vremena kupiti ispod 2500 kn, a mislim da još uvijek stignete ispod 3000 kn, ali ne dugo možda još samo ovaj tjdan… [thumbsup] [thumbsup]

potpuno ste u krivu kolega!
samo sam podsjetio vlasnike dionica da je blesavo u cijelosti se prepustiti pregovorima ostoje i drzave jer ih mozda nagodba zaobidje.
nemam i do daljnjega ne namjeravam kupovati lrh ili snho jer nisam sklon ulagati u spekulativne dionice koje ovise o drzavnim poticajima ili politickim odlukama.
(s druge strane mi je krivo sto ne kupujem struju po poticajnoj cijeni jer hdz smatra da je to dobra politicka odluka)

Tipični Hrvat, idealan za savjetnika kojeg nitko ne treba. Javi se u Ured predsjednika, tamo je puna hrpa takvih koji savjetuju sve i svakoga, primaju dobru plaću, ne odgovaraju za ništa, a nitko ih i ne traži za savjet. Možda ti daju posao. [lol]

Špekulativna dionica hmmm, mogao bi se složiti sa vama kolega meister da se radi o špekulaciji na kratko vrijeme. No mi nismo u ovoj dionici, da bi preko noći zaradili duplo, već zato što znamo da ona vrijedi puno više. I sigurno postoji hrpa ljudi koji su zainteresirani za te hotele, tako da mi svakako dobijamo bez obzira na ishod. I po nas i po državu i sve građane u njoj je najgora ova pat pozicija i prepucavanje preko medija.

po današnjem bidu i asku, izgleda ova priča postaje sasvim jasna. Imamo veliki nalog na kupnji iznad 2500kn, još uvijek prođe po neki nalog ispod 2600kn. Vjerojatno neki zalutali špekulant koji se još nada da će ovo na niže razine ili nekom pod hitno treba novac. Danas su još pravi sretnici svi koji trguju na razinama do 2600kn, jer bi netko mogao sve počistiti do 3000kn. No ja pretpostavljam da ćemo ipak ući na novi nivo trgovanja od 2600 do 2700kn, kako bi se još par dionica uspjelo skupiti na toj razini. No to je sve sitno i ja bi se jednostavno bojao staviti bilo kakav nalog ispod 3000kn na ask.


po današnjem bidu i asku, izgleda ova priča postaje sasvim jasna. Imamo veliki nalog na kupnji iznad 2500kn, još uvijek prođe po neki nalog ispod 2600kn. Vjerojatno neki zalutali špekulant koji se još nada da će ovo na niže razine ili nekom pod hitno treba novac. Danas su još pravi sretnici svi koji trguju na razinama do 2600kn, jer bi netko mogao sve počistiti do 3000kn. No ja pretpostavljam da ćemo ipak ući na novi nivo trgovanja od 2600 do 2700kn, kako bi se još par dionica uspjelo skupiti na toj razini. No to je sve sitno i ja bi se jednostavno bojao staviti bilo kakav nalog ispod 3000kn na ask.

Slažem se. Čini se da neko već zna za vrijednost ponude te da će biti barem po nominali.



po današnjem bidu i asku, izgleda ova priča postaje sasvim jasna. Imamo veliki nalog na kupnji iznad 2500kn, još uvijek prođe po neki nalog ispod 2600kn. Vjerojatno neki zalutali špekulant koji se još nada da će ovo na niže razine ili nekom pod hitno treba novac. Danas su još pravi sretnici svi koji trguju na razinama do 2600kn, jer bi netko mogao sve počistiti do 3000kn. No ja pretpostavljam da ćemo ipak ući na novi nivo trgovanja od 2600 do 2700kn, kako bi se još par dionica uspjelo skupiti na toj razini. No to je sve sitno i ja bi se jednostavno bojao staviti bilo kakav nalog ispod 3000kn na ask.

Slažem se. Čini se da neko već zna za vrijednost ponude te da će biti barem po nominali.
[/quote]

po nominali bi bila čista krađa po svim HR i ostalim zakonima! Ako sam dobro (a mislim da jesam) polovio logiku pravnika s opvog foruma.

Stoga nemojte govoriti ni o kakvoj nominali jer je cifra mnogo, mnogo dalja!!!


po nominali bi bila čista krađa po svim HR i ostalim zakonima! Ako sam dobro (a mislim da jesam) polovio logiku pravnika s opvog foruma.

Stoga nemojte govoriti ni o kakvoj nominali jer je cifra mnogo, mnogo dalja!!!

Ne tvrdim da će biti po nominali, već po nalozima na bidu se čini da je ponuda na osjetno većim nivoima, tj. BAREM po nominali.

New Report

Close