LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po mojim informacijama, drugi tjedan će biti obznanjeno u medijima, uostalom ako pratite tržište znat će te dva dana prije po skoku cijene.

PS ukoliko ste na kupnji i znate nešto o trgovanju, vidi se, da kupit ispod 2400 ne ide, a lupat po asku nije najbolje rješenje na GROBIJU -1,2 – lagana pat pozicija
A možda nekom momčini zatreba lova za ženidbu ovaj vik pa nama kupcima priušti nešto veselja
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

..a baš…ali mislim da to moraju skoro dogotoviti jer treba ići na GO…;-)

Koiko ja vidim na limunu, lovica od HT-a je u đepove ošla!


Po mojim informacijama, drugi tjedan će biti obznanjeno u medijima, uostalom ako pratite tržište znat će te dva dana prije po skoku cijene.

Sa obzirom na ovu dudu koja ti stoji ispod nicka, morao bi biti malo konkretniji. U protivnom, ovako lupanje nema smisla! Iako ne kažem, da ne postoji mogućnost da će se dogoditi takvo nešto!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ma kolega malo strpljenja, dok burza krene gore, onda će odjednom svi poželjeti uložiti u dionice.

jučer sam lijepo najavio da će LRH ovih tjedana biti zlatno utočište za kapital. idućeg tjedna očekuje se objava na sjednici HFP-a a tada će biti kasno za dokup i kupnju.Forumaš ING je i dosad davao kvalitetne informacije o dionicama iz državnog portfelja pa mislim da niti sada nije drugačije. Nikakva ova smiješna rušenja za kraj ne mogu poremetiti tijek ove dionice jer svi vole prinos+sigurnost.

...povijest se ponavlja...


jučer sam lijepo najavio da će LRH ovih tjedana biti zlatno utočište za kapital. idućeg tjedna očekuje se objava na sjednici HFP-a a tada će biti kasno za dokup i kupnju.Forumaš ING je i dosad davao kvalitetne informacije o dionicama iz državnog portfelja pa mislim da niti sada nije drugačije. Nikakva ova smiješna rušenja za kraj ne mogu poremetiti tijek ove dionice jer svi vole prinos+sigurnost.

danas se skrasilo u "zlatnom utocistu" svega 92.159kn, odnosno zaveden je promet od bijednih 38 dionica.

prosjecna cijena iznosi 2425,24 i dobro ste primjetili da je netko pod kraj spustio cijenu za 2% ali vam je promaklo (ajme pa vama stalno nesto promice [lol] ) da je netko pokusao fiktivno dignuti cijenu za 3% ali nije bas dobro tempirao kupnju 15:09:36 2500 3. da li ste to mozda vi krivo navinuli vekericu?

iz svega se nedvojbeno moze utvrditi da ste vi gospodine delboy, ne samo samoproglaseni pravnik, vec i veliki prorok [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



jučer sam lijepo najavio da će LRH ovih tjedana biti zlatno utočište za kapital. idućeg tjedna očekuje se objava na sjednici HFP-a a tada će biti kasno za dokup i kupnju.Forumaš ING je i dosad davao kvalitetne informacije o dionicama iz državnog portfelja pa mislim da niti sada nije drugačije. Nikakva ova smiješna rušenja za kraj ne mogu poremetiti tijek ove dionice jer svi vole prinos+sigurnost.

danas se skrasilo u "zlatnom utocistu" svega 92.159kn, odnosno zaveden je promet od bijednih 38 dionica.

prosjecna cijena iznosi 2425,24 i dobro ste primjetili da je netko pod kraj spustio cijenu za 2% ali vam je promaklo (ajme pa vama stalno nesto promice [lol] ) da je netko pokusao fiktivno dignuti cijenu za 3% ali nije bas dobro tempirao kupnju 15:09:36 2500 3. da li ste to mozda vi krivo navinuli vekericu?

iz svega se nedvojbeno moze utvrditi da ste vi gospodine delboy, ne samo samoproglaseni pravnik, vec i veliki prorok [lol]
[/quote]

još jedan bijedan pokušaj moje diskreditacije , naravno – samo pucanj u prazno. nitko ne pokušava dići cijenu nego skida apsolutno sve sa bida cijelog dana, a na kraju spusti jednu dionicu po ask-u. i budala bi shvatila da je sve to djelo istog kupca a ako je vama malo 92.000 kuna za jedan dan za jednu osobu onda moj naklon gospodine. meni je i 100 eura puno. čovjek skuplja jer očito ima info, tj. očito je ING u pravu kad kaže da je idućeg tjedna objava sporazuma od strane HFP-a na sjednici. Tko bi danas kupovao išta u ovo crvenilo ako nema valjanu informaciju. Meni ništa ne promiče jer sam cijeli dan pred ekranima jer ništa ne radim u životu. Vama puno toga promiče. To što vi gledate promet je vaša stvar, meni je bitan rast cijene odnosno prelazak ove zlatne dionice u čvrste ruke a to se upravo događa ma što vi mislili gospodine majstore. Dok mi tako ćaskamo, broj dionica opasno se smanjuje, free float je najmanji unatrag 5 godina – to je pametnomu dosta da shvati da sve ovo nisu samo puke priče nego realnost iz koje ćete se probuditi negdje na 4000 kuna.

...povijest se ponavlja...



jučer sam lijepo najavio da će LRH ovih tjedana biti zlatno utočište za kapital. idućeg tjedna očekuje se objava na sjednici HFP-a a tada će biti kasno za dokup i kupnju.Forumaš ING je i dosad davao kvalitetne informacije o dionicama iz državnog portfelja pa mislim da niti sada nije drugačije. Nikakva ova smiješna rušenja za kraj ne mogu poremetiti tijek ove dionice jer svi vole prinos+sigurnost.

danas se skrasilo u "zlatnom utocistu" svega 92.159kn, odnosno zaveden je promet od bijednih 38 dionica.

prosjecna cijena iznosi 2425,24 i dobro ste primjetili da je netko pod kraj spustio cijenu za 2% ali vam je promaklo (ajme pa vama stalno nesto promice [lol] ) da je netko pokusao fiktivno dignuti cijenu za 3% ali nije bas dobro tempirao kupnju 15:09:36 2500 3. da li ste to mozda vi krivo navinuli vekericu?

iz svega se nedvojbeno moze utvrditi da ste vi gospodine delboy, ne samo samoproglaseni pravnik, vec i veliki prorok [lol]
[/quote]
Kolega bez uvrede, ali mislim da ni sam ti neznaš što si htio reć.

Ovo ide još gore to je nedvojbeno, govorili vi protiv ili ne, a što se tiče kolega Delboya do sada je uvijek bio u pravu vezano za ovu dionicu u sestrinjsku SNHO, kao i svi mi koji smo vam govorili o nedvojbenom potencijalu ove dionice i to prije negoli je počela rasti.

Korkyra

ma ova dionica samo prati crobex i nista vise (vidi graf)

ova razlika na kraju, pad crobexa i rast lrh, posljedica je hanfine blokade. da nije bilo blokade sada bi lrh bio na 1650-1800, a bila bi i nize da nije pod konstantnim drukom!

da nema drukera tipa delboy koji u zivotu nista ne rade,
da nema drukera koji nemaju 100€ u dzepu,
i da je cijena tih drukera veca od steke marlbora
ova bi dionica mirno plutala na svojoj realno vrijednosti od cca 1300kn i nadala se boljim danima.

ovako desetine mladih i naivnih ulagaca ulecu u gluposti tipa luke rijeka i ploce ili lrh i vjeruju nekim delboyevima ili plavima ili barbosama jer uz njih obicno stoji ocjena 100, a pored onih sto upozoravaju na napuhavanje cijena 1.
ma kupujte ljudi lrh prije nego taj jedan jedini kupac pokupuje sve dionice (kako delboy tvrdi)!

ps
zapravo ja sam taj koji stalno kupuje i nije mi jasno kako me gosp pravnik jos nije prokljuvio a cijeli dan bleji u ekran.
samo mi nemojte sutra poceti dizati cijenu kad sam vam sve priznao!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Rast nije posljedica hanfine blokade već mogućnost rješavanja spora SNHO – HFP, zbog čega je do blokade i došlo. Čisto sumnjam da je dionica toliko narasla jer ovdje netko nešto napiše.

P.S. Nemoj samo o ocjenama jer imaš bolje od ovih koji "drukaju" na rast, pa da ne pomislimo nešto drugo [tongue]

Only God, Muammar and Libya!


Rast nije posljedica hanfine blokade već mogućnost rješavanja spora SNHO – HFP, zbog čega je do blokade i došlo. Čisto sumnjam da je dionica toliko narasla jer ovdje netko nešto napiše.

P.S. Nemoj samo o ocjenama jer imaš bolje od ovih koji "drukaju" na rast, pa da ne pomislimo nešto drugo [tongue]

1. vidiš da je dečko prolupao jer nije kupio na 1500 kad smo sugerirali. da je slušao, imao bi 80% prinosa i potencijal za još
2. ocjene ima bolje jer meni redovno on i njegovih 10 nickova daju jedinice a sebi 100tke
3. iz samog priloenog grafa vidi se po RSI-ju da je ovo fer cijena i da će gore
4. cijena raste jer se očekuje finaliziranje sporazuma sNHO-RH nakon odobrenja DORH-a . to on ne može shvatiti
5. pustimo redikula da i dalje priča. zabavan je. a sutra ćemo isto rasti, ma što on pričao. opet će se skidati s ask-a pred njegovim očima. i tako i idući tjedan.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close