LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ne gubite živce – samo se malo bolje informirajte (prosurfajte) i sve će biti u redu.. riješenje je blizu… 😉


kaj se dešava tu?

kupnja nije odnijela pobijedu. za sad.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Da rezimiramo. Znamo sljedeće, navodno je jedne srijede nagodba bila u DO na potvrdi, iako se i prije toga već pisalo da se čeka DO, da li je onda bila prije ili nije, ne znamo. Sljedeći korak je valjda da HFP to službeno prihvati, a to bi navodno moglo biti danas ako je sjednica. Iako nigdje nismo vidjeli to kao točku dnevnog reda. Tako da se može i za ovu i sve buduće sjednice pretpostavljat da je SNHO-LRH na redu. Nakon toga valjda slijedi blagoslov Vlade. Ako netko zna nešto više neka to rado podijeli s nama ostalima. [smiley]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-u-ponedjeljak-deblokada-dionica-sn-holdinga,77041.html
[/quote]

Hvala na konkretnom linku. Kao što i piše "mogla biti". Ne piše da je na točki dnevnog reda. A neki su se toga uhvatili kao pijan plota.

Only God, Muammar and Libya!

…kaj mislite da je ovaj sa 40 komada toliko glup ?… 😉



Ajde nam daj jedan link gdje je pisalo da se danas odlučuje o nagodbi? Hvala

P.S. Ja sam mislio da je rasla na 2600 zato jer su HFP i SNHO po prvi put službeno u petak potvrdili da se pokušavaju dogovorit

svi linkovi su već stavljeni na ovom topicu, samo ih treba naći što nije baš lako od silnog laprdanja pojedinaca koje ne služi ničemu i do besvjesti zagušuje temu. ja znam da sam to pročitao, pa se potrudi naći ako te zanima
[/quote]

isprićavam se, dakle pisalo je da se se možda već danas odlučuje, u pravu ste kolega


…kaj mislite da je ovaj sa 40 komada toliko glup ?… 😉

pametan baš nije jer je prije par dana mogao kupiti po 2000 kn, a sad je dao 2500 kn po dionici ili ukupno 20.000,00 kn više.
ako danas ne bude nikakvog razmatranja nagodbe u HFP-u, jasno je da će sutra biti žestok pad cijene LRH i SNHO

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…da se vratim na stari post..po mojem mišljenju ovako izgleda pravo riješenje:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/97226/Default.aspx

Sve je to u redu… Nagodba je već dogovorena s hfp-om, samo se čeka blagoslov vlade, a to ako nebude danas, neće se dugo ni čekati… kad dođe, dođe… Jer mislim da će Vlada sigurno dati blagoslov, jer nije im baš za bacit 150 milijuna kn, a pogotovo u ovo vrijeme. Pošto je snho odustao od kamata i uspio doći do nekakvog dogovora sa hfp-om i vladom to je samo odlićno za lrh…i pitanje je dana kad će se to objaviti…
A vi gospodo čekajte lrh na 2000 kn [proud]

A na dnevnom redu uvije postoji i točka razno…



…kaj mislite da je ovaj sa 40 komada toliko glup ?… 😉

pametan baš nije jer je prije par dana mogao kupiti po 2000 kn, a sad je dao 2500 kn po dionici ili ukupno 20.000,00 kn više.
ako danas ne bude nikakvog razmatranja nagodbe u HFP-u, jasno je da će sutra biti žestok pad cijene LRH i SNHO
[/quote]

a zašto bi bio? možda će par nestrpljivih prodati (par strpljivih kupiti ;-)) ali ja mislim da je to suludo – nemojte se ljutiti kolega…


…da se vratim na stari post..po mojem mišljenju ovako izgleda pravo riješenje:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/97226/Default.aspx


stvarno najrealniji scenarij


Sve je to u redu… Nagodba je već dogovorena s hfp-om, samo se čeka blagoslov vlade, a to ako nebude danas, neće se dugo ni čekati… kad dođe, dođe… Jer mislim da će Vlada sigurno dati blagoslov, jer nije im baš za bacit 150 milijuna kn, a pogotovo u ovo vrijeme. Pošto je snho odustao od kamata i uspio doći do nekakvog dogovora sa hfp-om i vladom to je samo odlićno za lrh…i pitanje je dana kad će se to objaviti…
A vi gospodo čekajte lrh na 2000 kn [proud]

…upravo tako keky riješenje se neće dugo čekati..

New Report

Close