LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nigdje nije službeno rećeno da će nešto biti sutra na sjednici koliko sam ja upućen

kako nije, na sve strane se o tome pisalo, zbog toga je dionia LRH narasla +30% sa 2000 kn na 2600 kn. ako se pokaže da je to opet bila laž, onda slijedi pad nazad na 2000 kn

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ajde nam daj jedan link gdje je pisalo da se danas odlučuje o nagodbi? Hvala

P.S. Ja sam mislio da je rasla na 2600 zato jer su HFP i SNHO po prvi put službeno u petak potvrdili da se pokušavaju dogovorit

Only God, Muammar and Libya!



nigdje nije službeno rećeno da će nešto biti sutra na sjednici koliko sam ja upućen

kako nije, na sve strane se o tome pisalo, zbog toga je dionia LRH narasla +30% sa 2000 kn na 2600 kn. ako se pokaže da je to opet bila laž, onda slijedi pad nazad na 2000 kn
[/quote]

kolega molim vas pročitajte priopćenja SNHO i HFP imatena ZSE, to je razlog rasta..

špekulacije po forumima možemo nazavati i da se "na sve strane" svašta pisalo 😉

i vrlo rado ćekam na 2000 sutra no mislim da ću se naćekati osim ako objave da je dogovor propao


Ajde nam daj jedan link gdje je pisalo da se danas odlučuje o nagodbi? Hvala

P.S. Ja sam mislio da je rasla na 2600 zato jer su HFP i SNHO po prvi put službeno u petak potvrdili da se pokušavaju dogovorit


[thumbsup]


Ajde nam daj jedan link gdje je pisalo da se danas odlučuje o nagodbi? Hvala

P.S. Ja sam mislio da je rasla na 2600 zato jer su HFP i SNHO po prvi put službeno u petak potvrdili da se pokušavaju dogovorit

svi linkovi su već stavljeni na ovom topicu, samo ih treba naći što nije baš lako od silnog laprdanja pojedinaca koje ne služi ničemu i do besvjesti zagušuje temu. ja znam da sam to pročitao, pa se potrudi naći ako te zanima

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


bome 100 komada po 2500kn, sve mi to izgleda na onaj scenarij da ostoja želi kupiti što više dionica po ovim cijenama, kako bi kasnije što više uštedio

To bi bio maneken u strahu da ga netko ipak ne poklopi. Kladio bi se da su njegovi i oni jači nalozi na prodaji.

uh kolega drazzeni i ja po 2000kn idem full in 😀

james ovaj put bi to mogao biti slučaj. pojavio se nakon što su ovi veliki nalozi bili na prodaji. uostalom koga briga. nek rade što hoće. sve ovisi o dogovoru.

p.s. ovaj s 12 komada nešto zna 100%

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ajde nam daj jedan link gdje je pisalo da se danas odlučuje o nagodbi? Hvala

P.S. Ja sam mislio da je rasla na 2600 zato jer su HFP i SNHO po prvi put službeno u petak potvrdili da se pokušavaju dogovorit

svi linkovi su već stavljeni na ovom topicu, samo ih treba naći što nije baš lako od silnog laprdanja pojedinaca koje ne služi ničemu i do besvjesti zagušuje temu. ja znam da sam to pročitao, pa se potrudi naći ako te zanima
[/quote]

Na sve strane se pisalo kažeš, a sad je problem naći? Možda je netko od forumaša pretpostavio pa pisao? Svašta je moguće.

Only God, Muammar and Libya!

Da rezimiramo. Znamo sljedeće, navodno je jedne srijede nagodba bila u DO na potvrdi, iako se i prije toga već pisalo da se čeka DO, da li je onda bila prije ili nije, ne znamo. Sljedeći korak je valjda da HFP to službeno prihvati, a to bi navodno moglo biti danas ako je sjednica. Iako nigdje nismo vidjeli to kao točku dnevnog reda. Tako da se može i za ovu i sve buduće sjednice pretpostavljat da je SNHO-LRH na redu. Nakon toga valjda slijedi blagoslov Vlade. Ako netko zna nešto više neka to rado podijeli s nama ostalima. [smiley]

Only God, Muammar and Libya!


Da rezimiramo. Znamo sljedeće, navodno je jedne srijede nagodba bila u DO na potvrdi, iako se i prije toga već pisalo da se čeka DO, da li je onda bila prije ili nije, ne znamo. Sljedeći korak je valjda da HFP to službeno prihvati, a to bi navodno moglo biti danas ako je sjednica. Iako nigdje nismo vidjeli to kao točku dnevnog reda. Tako da se može i za ovu i sve buduće sjednice pretpostavljat da je SNHO-LRH na redu. Nakon toga valjda slijedi blagoslov Vlade. Ako netko zna nešto više neka to rado podijeli s nama ostalima. [smiley]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-u-ponedjeljak-deblokada-dionica-sn-holdinga,77041.html

kaj se dešava tu?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close