LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ispucali su šta su imali, dobili odgovore i sada nemaju šta više talasati… [rolleyes]

Svakim danom bliži smo konačnoj nagodbi. Lrh će u svakom pogledu najviše profitirati.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

čini se da je danas donja granica 2300,00 kn, ima kakvih promjena u prvih 10?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Donja je 2300 kn, a gornja????????????
Nagodba je uskoro tu, gospoda misle da će kupiti još po 2300, ali mislim da jok!!! [thumbsup] [thumbsup]

Kud je pobjegla ona pedesetka sa prodaje na 2500 kuna?

A koliko tek zaostajemo za snho zbog blokade od par dana, to treba nadoknaditi!! [sad]

Meni se nekak čini da će sn dobiti dio od države natrag i da će sn i opatija skupa u preuzimanje. To bi bilo prihvatljivo za obje strane ako proporcionalno sudjeluju u kupnji onih ostalih 15-ak posto. Ima li neko ideju po kojoj cijeni onda mora biti ponuda ako se dogodi ovaj scenarij?
Hvala i lijepi pozdrav

Prelistaj malo unatrag pa ćeš vidjeti kakvih je sve ovdje ideja bilo. Ja npr. očekujem da će LRH uskoro vrijediti bar duplo nego je sad na burzi. [wink]


Kud je pobjegla ona pedesetka sa prodaje na 2500 kuna?


Skupio po 2300-2350..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

listam, ali ima previše poruka koje ne govore ništa osim što zatrpavaju prostor pa sam izgubio volju. Volio bi čuti neke forumaše što misle o ovom scenariju koji sam napisao
lp


Meni se nekak čini da će sn dobiti dio od države natrag i da će sn i opatija skupa u preuzimanje. To bi bilo prihvatljivo za obje strane ako proporcionalno sudjeluju u kupnji onih ostalih 15-ak posto. Ima li neko ideju po kojoj cijeni onda mora biti ponuda ako se dogodi ovaj scenarij?
Hvala i lijepi pozdrav

A po kojoj cijeni je Grad Opatija upao u obvezu preuzimanja? [wink]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close