LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na svim jedinicama … baš ste zabavni.

Kada pišeš negativno o LRH jedinice daje jedan bolesnik, kada pišeš pozitivno drugi bolesnik (kojemu to ne paše)….
[pray] 5800


Hvala na svim jedinicama … baš ste zabavni.

Kada pišeš negativno o LRH jedinice daje jedan bolesnik, kada pišeš pozitivno drugi bolesnik (kojemu to ne paše)….
[pray] 5800


[lol] sorry, off topic:
– ma to se Vama samo pričinjava…
oni ne vole Vas a super su zdravi.

eto sad ne vole ni mene kad se s Vama družim…[embarass]

Vaš link


Vaš link

Upravu i Nadzorni odbor Liburnia Riviera Hotela, postavljene po poliičkom ključu, treba zamijeniti stručnim i provjerenim kadrovima, poručili su na jučerašnjoj konferenciji za novinare predstavnici IDS-a Liburnije, Matulja, Lovrana i Opatije.

Njihove treba zamijeniti s našima. Odvratno. Oni bi i dalje odlučivali o stvarima, o kojima prirodno odlučuje vlasnik , a da pritom ne daju niti kunu iz svog džepa. Zato je mnogima toliko do "nacionalnog interesa" i državnog vlasništva u kompanijama, jer si jedino data mogu namještati položaje.


Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

e moj pero, pročitaj moj post od jučer. upravo si popušio 25% u jednom danu, a uskoro i još više. ovdje uvijek treba biti hladne glave, čitati između redaka i ne paničariti. tada slijedi ogromna zarada. sporazum tek što nije sklopljen jer ovo je skoro pa gotova stvar koja obećava na sadašnju cijenu preko 100% prinosa. tko tomu može išta prigovoriti? čuvajte dionice LRH, uskoro će vrijediti puno više, a nakon preuzimanja još barem duplo više od tadašnje cijene. i da, dajte mi jedinicu.

...povijest se ponavlja...


i da, dajte mi jedinicu.

Dok je mene ziva nece!
[pray] 5800


Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

cestitam na odluci, ako vas tjesi kolega dao sam vam stotku.

lp

[thumbsup]

"Day after yesterday"



Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

e moj pero, pročitaj moj post od jučer. upravo si popušio 25% u jednom danu, a uskoro i još više. ovdje uvijek treba biti hladne glave, čitati između redaka i ne paničariti. tada slijedi ogromna zarada. sporazum tek što nije sklopljen jer ovo je skoro pa gotova stvar koja obećava na sadašnju cijenu preko 100% prinosa. tko tomu može išta prigovoriti? čuvajte dionice LRH, uskoro će vrijediti puno više, a nakon preuzimanja još barem duplo više od tadašnje cijene. i da, dajte mi jedinicu.
[/quote]

I upravo objavljena vijest:

Vaš link
HFP nije sklopio nagodbu sa SN Holdingom vezano uz dionice LRH

Delboy sjedi, 1. Nikad ne donosi zaključke dok nije službeno potvrđeno.

Ova se dionica trebala kupovat na tehničkom proboju po 1600-1700, a prodavat po 2100-2200. Sve ostalo je glupost. PeroS je dobro postupio što je prodao, kapa do poda.

never surrender




Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

e moj pero, pročitaj moj post od jučer. upravo si popušio 25% u jednom danu, a uskoro i još više. ovdje uvijek treba biti hladne glave, čitati između redaka i ne paničariti. tada slijedi ogromna zarada. sporazum tek što nije sklopljen jer ovo je skoro pa gotova stvar koja obećava na sadašnju cijenu preko 100% prinosa. tko tomu može išta prigovoriti? čuvajte dionice LRH, uskoro će vrijediti puno više, a nakon preuzimanja još barem duplo više od tadašnje cijene. i da, dajte mi jedinicu.
[/quote]

I upravo objavljena vijest:

Vaš link
HFP nije sklopio nagodbu sa SN Holdingom vezano uz dionice LRH

Delboy sjedi, 1. Nikad ne donosi zaključke dok nije službeno potvrđeno.

Ova se dionica trebala kupovat na tehničkom proboju po 1600-1700, a prodavat po 2100-2200. Sve ostalo je glupost. PeroS je dobro postupio što je prodao, kapa do poda.
[/quote]

JA sam uvjeren da je to bila loša odluka….ide to na 3000 u roku od par mjeseci…samo da se riješi stvar s Rumenim!
A da li će se čekati dalje e to je stvar odluke. Ovako je to bilo loše. Evo ja sam rekao svoje pa počekajmo malo i vidimo tko će biti u pravu (i u zaradi)!

P.S:
Ulaz na 1600 je bio jako dobra odluka …ps. emni je proslek na 2000 Kn tako da sam već u dobitku…

[pray] 5800




Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

e moj pero, pročitaj moj post od jučer. upravo si popušio 25% u jednom danu, a uskoro i još više. ovdje uvijek treba biti hladne glave, čitati između redaka i ne paničariti. tada slijedi ogromna zarada. sporazum tek što nije sklopljen jer ovo je skoro pa gotova stvar koja obećava na sadašnju cijenu preko 100% prinosa. tko tomu može išta prigovoriti? čuvajte dionice LRH, uskoro će vrijediti puno više, a nakon preuzimanja još barem duplo više od tadašnje cijene. i da, dajte mi jedinicu.
[/quote]

I upravo objavljena vijest:

Vaš link
HFP nije sklopio nagodbu sa SN Holdingom vezano uz dionice LRH

Delboy sjedi, 1. Nikad ne donosi zaključke dok nije službeno potvrđeno.

Ova se dionica trebala kupovat na tehničkom proboju po 1600-1700, a prodavat po 2100-2200. Sve ostalo je glupost. PeroS je dobro postupio što je prodao, kapa do poda.
[/quote]

Inače treba se glasno pitati: zašto je to objavljeno u dnevniku HRT-a?
Misliš da je urednik to na svoju ruku? ne nikako…to je rpobni balon da se vidi kako će reagirati svjetina i oporba….
Pravi potez vlade a da ne mogu biti ni za što krivi. A kako vidim da nema baš negativnih reakcija (jer je i SDP u talu) onda očekujte vrlo skoro objavljivanje Vlade … pa da bude službeno.

P.S.
Sjeo sam i jeo! Za 2!


… Nikad ne donosi zaključke dok nije službeno potvrđeno.

E ako je ovo logično što si rekao onda je i logika upisana u HDZ.

Jooooooooooooj!

New Report

Close