LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li netko kad se točno trebalo održati ročište na TS u Rijeci?
Mislim da je riječ o 2x.04.
Dakle, ukoliko nisu zakazali ročište za novi datum, morali bi objaviti je li sporazum sklopljen i njegove detalje do tog datuma….
Neka me netko ispravi ako griješim….


Zna li netko kad se točno trebalo održati ročište na TS u Rijeci?
Mislim da je riječ o 2x.04.
Dakle, ukoliko nisu zakazali ročište za novi datum, morali bi objaviti je li sporazum sklopljen i njegove detalje do tog datuma….
Neka me netko ispravi ako griješim….

griješiš. nije nužno da itko išta objavi prije potpisa sporazuma koji ne mora biti sklopljen na sudu, a isto tako ne mora biti sklopljen do skorašnjeg ročišta nego može i kasnije, uglavnom bolje bi bilo da bude prije presude. a što se tiče mojeg prijašnjeg posta, hvala svima na podijeljenim jedinicama. znači u pravu sam čim netko revno dijeli loše ocjene, no to vam neće pomoći da cijena padne. nije da niste imali prilike na 1500 kupovati par mjeseci, no tad ste htjeli po 1400 i 1300, kao što sada želite ispod 2000 ali nema baš većih količina. dakle, molim još jedinica jer sve sam fino napisao.

...povijest se ponavlja...

evo u Podnevnom dnevniku HTV-a bilo je riječi o nagodbi SNHO-a i države

Evo sada na dnevniku hrt, o tome da su se država i Ostoja ipak nagodili, Ostoja prenosi na Opatiju 25% dionica….gradonačelnik Opatije izijavio da za sada ne misle prodavati dionice….

Kune nisu problem, kuna nema

Može nešto više o tome sa HRT?
Pa meni se činilo, da neće biti ništa do 2x.04. – kad će biti donešena odluka na Sudu i u Saboru (kakva koincidencija!).


Evo sada na dnevniku hrt, o tome da su se država i Ostoja ipak nagodili, Ostoja prenosi na Opatiju 25% dionica….gradonačelnik Opatije izijavio da za sada ne misle prodavati dionice….

Zvuči dobro !

I tko će ju danas baciti u blokadu da završimo sa ovim tjednom? [wink]

Evo i blokade!
😉

Deblokirano…… [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čekajte, pa do sada se govorilo o tome, da je Opatija vlasnik 25% dionica, kako sad odjednom da te iste dionice gradu ustupa SNHO ?

Smiješno mi je do bola, SNHO "ustupa" dionice ? Na osnovu čega i zašto bi SNHO ustupao nešto svojega ? Čiji je SNHO, da može ovako "ustupati" svoju imovinu ?

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=69145&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=c250421444

Danas sve do blokade sve transakcije po asku…
Zna se što to znači!
[pray] 5800


Čekajte, pa do sada se govorilo o tome, da je Opatija vlasnik 25% dionica, kako sad odjednom da te iste dionice gradu ustupa SNHO ?

Smiješno mi je do bola, SNHO "ustupa" dionice ? Na osnovu čega i zašto bi SNHO ustupao nešto svojega ? Čiji je SNHO, da može ovako "ustupati" svoju imovinu ?

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=69145&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=c250421444


Mislim da zato što će se na njega sve nagodbom prenijeti, njemu će nastati ponuda za preuzimanje po pond prosjeku koliki će biti u trenutku. Na taj način grad ne mora dati ponudu jer ju daje snho i onda snho daje 25% gradu. Uglavnom mislim da će najbolje proći snho jer će dobiti dionice po znatno povoljnijoj cijeni. Nemojte me odmah razapeti jer je sve to IMHO bez zle namjere.

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close