LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema problema na ovoj dionici.
I kad bi htio prodati, ne bi imao kome.
[lol]

Eto ti ga na, taman bi htio nešto ušićariti i odmah se neko napenali s 30 komada.
[angry]

Delboy daj napiši nešto ohrabrujuće malo smo nervozni

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kakvo rusenje sa kikiriki-prometom…..

[sad]

"Day after yesterday"

Ide vrijeme.. jel skupljate ili prodajete?


kakvo rusenje sa kikiriki-prometom….

Kupnja je "kikiriki",a ne promet.Prodaja se znatno povećava.
Bez novih ,konkretnih i službenih vijesti o "nagodbi",bojim se da će pad biti znatno veći i da će
se vratiti nelikvidnost.
Samo je pitanje tko će se u ime Države "usuditi nagoditi sa akterom kuponske privatizacije" u
ovo vrijeme "afera".Oporba bi ga "razapela".
Pozdrav

Evo ja danas završio s prodajom i prodao 16 kom ostatka što sam imao. Ostalima koji su unutra sretno [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!



kakvo rusenje sa kikiriki-prometom….

Kupnja je "kikiriki",a ne promet.Prodaja se znatno povećava.
Bez novih ,konkretnih i službenih vijesti o "nagodbi",bojim se da će pad biti znatno veći i da će
se vratiti nelikvidnost.
Samo je pitanje tko će se u ime Države "usuditi nagoditi sa akterom kuponske privatizacije" u
ovo vrijeme "afera".Oporba bi ga "razapela".
Pozdrav

Jedino netko tko se s oporbom dogovorio. Pa vidiš koja je to bagra s obje strane, tu se trguje samo tako, malo je of shore kompanija za pranje novca kolika je potražnja od strane hrvata.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ide vrijeme.. jel skupljate ili prodajete?

Ti nas prosvjetli što nam je činiti g.Fuk?

"Only dead fish swim with the stream"



Ide vrijeme.. jel skupljate ili prodajete?

Ti nas prosvjetli što nam je činiti g.Fuk?
[/quote]

Pa nebih vas prosvjetljivao, zanima me da li vas vise vjeruje u dogledno rjesavanje situacije ili ne.




Ide vrijeme.. jel skupljate ili prodajete?

Ti nas prosvjetli što nam je činiti g.Fuk?
[/quote]

Pa nebih vas prosvjetljivao, zanima me da li vas vise vjeruje u dogledno rjesavanje situacije ili ne.
[/quote]

Unutra sam već godinama, od toga da izgubim više bi me pogodilo jedino da izađem pa da se dogodi rast. Ne vidim ništa drugo puno pametnije na meniju, pa mi ne ostaje ništa drugo nego čekati.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

moj savjet: hold and wait iliti po naški: čuvaj i čekaj. rasplet je blizu, ma što tko o tomu mislio i pisao. naravno, ako nekome zatreba za nekakav hitni kirurški zahvat u švicarskoj, nećemo se ljutiti ako proda jer to je onda ipak primarno, ali ovako prodati jer ti je dosadilo čekanje je totalna kretenarija i to uopće ne treba komentirati. a usput red je da se kaže da smo 50% ispod booka i da je LRH najmanje zadužena turistička firma u RH. Dakle, ovo vrijedi duplo više sve i da ne bude ničega, a znamo da će biti itekako. sad je ekipa na jedrenju i ne mogu dizati cijenu, no kad se vrate – bit će opet i prometa i rasta. Do tada , čestitke onima koji nešto ušićare po bid-u jer vidimo da ima među nama bijednika koji su prodali tek tako. Uskoro će oni plakati, a mi ćemo se radovati.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close