LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kakve to ima veze s obvezom snho za preuzimanje?

Nema SNHO nikakve obveze za preuzimanje, jer ga na takvo što niti jedna relevantna hrvatska institucija ne može natjerati http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Hanfa-nikoga-ne-moze-natjerati-na-objavu-javne-ponude-za-preuzimanje
[/quote]

Ema,
ako je zaista tako onda ne kuzim zasto je uopće ponuda bilo?
Ipak mislim da treba ovo gledati izvan konteksta firma i firmica koje su se do sada drugačije ponašale jer LRH nije taj razred… a i vlasništvo je malo drugačije ( ai interesi koji vladaju nad njima).

[pray] 5800



Kakve to ima veze s obvezom snho za preuzimanje?

Nema SNHO nikakve obveze za preuzimanje, jer ga na takvo što niti jedna relevantna hrvatska institucija ne može natjerati http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Hanfa-nikoga-ne-moze-natjerati-na-objavu-javne-ponude-za-preuzimanje
[/quote]

i sta bi sada LRH trebala nazad na 1400??

[lol]

"Day after yesterday"




Kakve to ima veze s obvezom snho za preuzimanje?

Nema SNHO nikakve obveze za preuzimanje, jer ga na takvo što niti jedna relevantna hrvatska institucija ne može natjerati http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Hanfa-nikoga-ne-moze-natjerati-na-objavu-javne-ponude-za-preuzimanje
[/quote]

i sta bi sada LRH trebala nazad na 1400??

[lol]

[/quote]

Ako ovdje dođe do nagodbe sigurno će doći do ponude za preuzimanje samo je pitanje po kojoj cijeni. Čak i ova država u ovom trenutku neće sklapati nagodbu s nekim ko bi na taj način kršio zakon.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

koje čišćenje sad pred kraj trgovanja…ma milina. fino je netko poskidao s ask-a. emica i ekipa čupaju kosu. neka neka, pesimisti često propuste dobre prilike po povoljnim cijenama. bilo im je skupo na 1600, 1800, 2000, a sada im je isto skupo na 2100. na 3000 će im isto biti skupo, a onda i na 5800. njima je skupo i za 1 kunu. lijepo.

...povijest se ponavlja...

metla…nešto je procurilo?

odeeeee…. [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Kakve to ima veze s obvezom snho za preuzimanje?

Nema SNHO nikakve obveze za preuzimanje, jer ga na takvo što niti jedna relevantna hrvatska institucija ne može natjerati http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Hanfa-nikoga-ne-moze-natjerati-na-objavu-javne-ponude-za-preuzimanje
[/quote]
Ako nastane obveza za preuzimanje za SNHO a oni ju ne objave i kako kažete država nema mehanizme za natjerati ih, tada jednostavno tražiti od nadležnog trg. suda sklapanje ugovora o kupnji dionica [wink] Eto ima načina i to bez ikakvih problema, samo malo zakone pročitati i sve će "sjesti" na svoje mjesto. Sportski pozdrav

Mean people suck and nice people swallow!


metla…nešto je procurilo?

je kod mene u kuhinji 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


metla…nešto je procurilo?

ne, uopće nije;). ma ne valja ovo ništa ljudi. to budalaši kupuju….;)

...povijest se ponavlja...

Ako ovdje dođe do nagodbe sigurno će doći do ponude za preuzimanje samo je pitanje po kojoj cijeni. Čak i ova država u ovom trenutku neće sklapati nagodbu s nekim ko bi na taj način kršio zakon.

Dobro, da si rekao…načas sam pomislio, da bi bilo i to moguće. Nekima očitno nije jasno šta u stvari znači nagodba, da to mora biti dogovor u kojem obadvije strane zadovolje svoj interes. A tu je interes SNHO, da dionice LRH dobije što jeftinije . Interes politike ( nemojte politiku miješati sa državom, molim vas ) je, da kod toga ostave dobar umjetnički dojam. Na vama je procjena o tome tko ocjenjuje umjetnički dojam. Ako mene pitate, mislim da smo mali dioničari negdje na kraju liste onih, koji tu imaju neki utjecaj.

Ja više od umjereno pesimističnoga vlasnika 14 dionica ne znam i ne mogu biti, iako želim, jako želim da to krene u smjeru najoptimističnijih komentara, koje


Ako ovdje dođe do nagodbe sigurno će doći do ponude za preuzimanje samo je pitanje po kojoj cijeni. Čak i ova država u ovom trenutku neće sklapati nagodbu s nekim ko bi na taj način kršio zakon.

Dobro, da si rekao…načas sam pomislio, da bi bilo i to moguće. Nekima očitno nije jasno šta u stvari znači nagodba, da to mora biti dogovor u kojem obadvije strane zadovolje svoj interes. A tu je interes SNHO, da dionice LRH dobije što jeftinije . Interes politike ( nemojte politiku miješati sa državom, molim vas ) je, da kod toga ostave dobar umjetnički dojam. Na vama je procjena o tome tko ocjenjuje umjetnički dojam. Ako mene pitate, mislim da smo mali dioničari negdje na kraju liste onih, koji tu imaju neki utjecaj.

Ja više od umjereno pesimističnoga vlasnika 14 dionica ne znam i ne mogu biti, iako želim, jako želim da to krene u smjeru najoptimističnijih komentara, koje
[/quote]

vi ljudi jednostavno nikako da shvatite da sve mora biti po zakonu i ustavu. pročitajte ustav, a onda i važeće zakone za ovu materiju i vidjet ćete da je ovo sigurna lova. Mogu oni mijenjati zakone, ali to je protivno ustavu pa onda tužbe, pa strassbourg i slično – a kamate teku. dakle, morat će uzeti u obzir i male dioničare jer nikom nije u interesu da kupi LRH, uloži u nju stotine milijuna kuna i onda se pojavimo mi sa presudom suda u strassbourgu prema kojemu nešto nije bilo po zakonu. dakle, bit će sve u redu. sad se fino odmorite preko vikenda jer sporazum je sve bliže i bliže. pustite vi politiku.

...povijest se ponavlja...

ajde de…
9. KD BANKA D.D. 1.144 0,38 Osnovni račun LJUBLJANA, SLOVENIJA 01.04.2010 .
9. KD BANKA D.D. 1.129 0,37% Osnovni račun LJUBLJANA, SLOVENIJA

New Report

Close