LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jadranka pustila u sabor hitnu proceduru prijedlog sdp a
dogovor je postignut

SNHO VEĆ PAO 20%, što će biti sa LRH [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema


jadranka pustila u sabor hitnu proceduru prijedlog sdp a
dogovor je postignut

protiv tebe je sada moguća kaznena prijava zbog obmanjivanja javnosti. prijedlog zakona ne ide po hitnoj proceduri jer je jedini ODBIJEN. više o tomu i nepismeni mogu pročitati na http://www.sabor.hr, sjednice, dnevni red. dakle, većinom je odbijen prijedlog za zakon ide u hitnu proceduru, dakle kiselit će se u ladici još nekih godinu – dvije dana.
sramotno je što pišete ovdje i kako navlačite ljude i ovdje je vrijeme da hanfa reagira i da se pokrenu kod uskoka kaznene prijave protiv lažljivaca s foruma koji svjesno obmanjuju javnost, a ujedno rade u brokerskim kućama. dakle, sve je po starom, samo što bi neki jeftinije dokupili. ne nasjedati tome.

...povijest se ponavlja...



jadranka pustila u sabor hitnu proceduru prijedlog sdp a
dogovor je postignut

protiv tebe je sada moguća kaznena prijava zbog obmanjivanja javnosti. prijedlog zakona ne ide po hitnoj proceduri jer je jedini ODBIJEN. više o tomu i nepismeni mogu pročitati na http://www.sabor.hr, sjednice, dnevni red. dakle, većinom je odbijen prijedlog za zakon ide u hitnu proceduru, dakle kiselit će se u ladici još nekih godinu – dvije dana.
sramotno je što pišete ovdje i kako navlačite ljude i ovdje je vrijeme da hanfa reagira i da se pokrenu kod uskoka kaznene prijave protiv lažljivaca s foruma koji svjesno obmanjuju javnost, a ujedno rade u brokerskim kućama. dakle, sve je po starom, samo što bi neki jeftinije dokupili. ne nasjedati tome.
[/quote]

umjesto što ljude plašiš kaznenim prijavama, ako ikad takvih prijava bude prva ide protiv tebe zbog frapantnog lagalanja i obmanjivanja javnosti!!!!

PRIJEDLOG ZAKONA O DOPUNI ZAKONA O PREUZIMANJU DIONIČKIH DRUŠTAVA, S KONAČNIM PRIJEDLOGOM ZAKONA – predlagatelj Klub zastupnika SDP-a, hitni postupak, prvo i drugo čitanje, P.Z. br. 514

Dana 17. ožujka 2010. prihvaćena je primjena hitnog postupka (102 glasa "za", 1 "protiv", 1 "suzdržan").

http://www.sabor.hr/Default.aspx?art=32617

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Delboy, gdje ti je vir?
http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=2148
31. PRIJEDLOG ZAKONA O DOPUNI ZAKONA O PREUZIMANJU DIONIČKIH DRUŠTAVA, S KONAČNIM PRIJEDLOGOM ZAKONA – predlagatelj Klub zastupnika SDP-a, hitni postupak, prvo i drugo čitanje, P.Z. br. 514;
Dana 17. ožujka 2010. prihvaćena je primjena hitnog postupka (102 glasa "za", 1 "protiv", 1 "suzdržan").



jadranka pustila u sabor hitnu proceduru prijedlog sdp a
dogovor je postignut

protiv tebe je sada moguća kaznena prijava zbog obmanjivanja javnosti. prijedlog zakona ne ide po hitnoj proceduri jer je jedini ODBIJEN. više o tomu i nepismeni mogu pročitati na http://www.sabor.hr, sjednice, dnevni red. dakle, većinom je odbijen prijedlog za zakon ide u hitnu proceduru, dakle kiselit će se u ladici još nekih godinu – dvije dana.
sramotno je što pišete ovdje i kako navlačite ljude i ovdje je vrijeme da hanfa reagira i da se pokrenu kod uskoka kaznene prijave protiv lažljivaca s foruma koji svjesno obmanjuju javnost, a ujedno rade u brokerskim kućama. dakle, sve je po starom, samo što bi neki jeftinije dokupili. ne nasjedati tome.
[/quote]

oprosti delboy, ali ja sam gledao usvajanje dnevnog red, hebrang je u ime kluba hdz predlozio odbacivanje hitnog postupka, linic je nesto trkeljao 🙂 i onda je jaca rekla ajde moze

ima i na
http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=2148

i na istoj smo strani valjda dionicar lrh, nema potreba da odmah nekog napadas, vidis da ti se malo u zaru omaklo pa si krivo i procitao, samo polako nema panike, ako imas para iskoristi za dokup

uvažene kolege i kolegice oprostite ak sam nekog obmanuo u ovih 50 min
kako kaže kolega delboy i sam posjedujem dionice lrh a ne sn
gospođa jadranka kosor na predlog sdp a je rekla da uđe u hitnu proceduru
ili sam ja malo bu bu


uvažene kolege i kolegice oprostite ak sam nekog obmanuo u ovih 50 min
kako kaže kolega delboy i sam posjedujem dionice lrh a ne sn
gospođa jadranka kosor na predlog sdp a je rekla da uđe u hitnu proceduru
ili sam ja malo bu bu

Ako HDZ podrži prijedlog sdp-a to je znak da je nekakav dogovor pred sklapanjem. Ja sam umoran od ove trakavice, neka se dogovore na bilo koji način, pa makar Ostoja ovo preuzeo po 1.500. Kratkoročno će to možda značiti pad, ali onda će baram lagano krenuti prema fer vrijednostima u koje svi vjerujemo. Meni je najveća katastrofa opet odgoda…Naravno da vjerujem da će preuzimanje ići po dosta većim vrijednostima ali daj da se ta trakavica više završi.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

pa nije to loše kolega delboy trasparentna prodaja i evo nas na 3000 do 4000
svi i zadovoljni osim sn i ostoje a njima nebih nikaj dal to su ma svi znamo što
ali da me ante ne bih posjetio——(možda bih nekaj saznao a ne gubio vrime na
forumima)

Ako je usvojeno da ide u hitnu proceduru to ne mora značiti da će ga izglasati. Zašto je Hebrang protiv?
Sve ćemo saznati za par dana… možda Hebrang glumi ili Jaca zna da neće proći… ako ga usvoje gube polugu za pritisak na sdp u ovom slučaju. Puno nepoznanica… i povrh svega ovaj članak u PD. Nije vrijeme za prodaju ničega pa tako i ovoga.

who dares, wins

kada bi forumi bili mjesto za riješavanje ovih problema -jako brzo bi došli do riješenja ili dogovora-no nažalost to ne stoji i svatko ko se ozbiljnije bavi investiranjem ne uzima navedene informacije za ozbiljne. stoga nema potrebe nervozi ili neznam kakvim riječima.

Govorio sam i prije i to još jednom ponavljam da – riješenje ovog spora nije u nadležnosti nikog drugog nego političkih dogovora -sudskih odluka i interesnih lobija koji rade na riješavanju ovog slučaja.
Treba biti strpljiv, i umjeren u svojim očekivanjima.

svima koji očekuju kvalitetnu zaradu želim uspijeh..

Interesantno je..
LRH se drži iako mu zapravo vise o vratu oba elementa na temelju kojih je cijena otišla gore.
Prvenstveno cijena je sad rasla zbog napisa da je dogovor SNHO i HFP "postignut", nakon jučerašnje Ostojine izjave SNHO je pao i kupnja je nestala, a LRH se drži i ćak evo pojačava se kupnja tik iznad blokade
Drugo, SDP pijedlog je prošao prvu prepreku i uspio ući po hitnoj procduri u Sabor

Naravno ni jedno ni drugo nije konačno, prvo, iako je kod nas svašta moguće ne vjerujem da su novinski tekstovi o dogovoru bili baš izmišljeni.. Iako nemam baš neko mišljenje o novinarima vijest o "dogovoru" ipak je objavljena u više novina, pa ćak i na HTV-u. Nešto se sigurno kuha..

New Report

Close