LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


razum je ovdje davno rekao [bye]

već sam prošle godine naveo da je u riješavanje ove situacije se uplela politika i da će stvar potrajati do druge polovine ove godine-ili čekaju promijenu političke situacije

izgleda da ovdje dirigira cijenu Ostoja i drži je ovako nisko, kupujući pa rušeći na još niže razine.
nadam se samo da to nije zbog toga da bude što manja cijena u slučaju njegova preuzimanja….

postoji li takav scenarij i šta bi onda bilo sa tužbom malih diničara N Liburnije i grada Opatije…..bi li ih i dalje mogli tužiti…..??

hvala…!

Stvarno je čudna neka trgovina danas bila. Netko podigne bid za par kuna i onda se istresu po njemu.
Šta znači par kuna na ovu cijenu? [undecid]

who dares, wins

Dokupio sam par komada danas. Nek oni igraju kakve god igrice ali ovo jedna vijest šalje u svemir.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@cadilac
već sam umoran od trakavice sn – lrh. Čak mi se i ne da više pisati i ulaziti u prepiske sa forumašima.
Inače, odluka upravnog suda je čisto politička i još nije tu sve gotovo.

Mogu samo reći: Živi bili pa vidjeli ishod svega.
Živio ti meni rođo.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Dokupio sam par komada danas. Nek oni igraju kakve god igrice ali ovo jedna vijest šalje u svemir.

potpisujem. ovo još nije ništa od dna odradilo. ništa. rast tek slijedi i to ogroman, ali polako.

...povijest se ponavlja...

Malo darivanja nasih susjeda u city parku

Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

ipak se kreće. pogledajte naloge dječaci i djevojčice. uopće ne izgleda loše…

...povijest se ponavlja...

joj delboy pa taj nalog i gazda joza pojede a ne ja
50kom jadno trebali smo već davno biti na 2200 a neko ne drži pipu
a valjda će špina puknit

kaka igra maloga tigra ostoja ostoja
da je sn holding htio vanka izašao bi na 2000
ovako spustili cijenu i drže je umjetno dole jedini logičan
razlog je 1 preuzimanje prosijek cijene
samo je pitanje zašto nema protivnika jer mi mali sa
5 ili 10 dionica nemžemo niti dizati niti spuštati cjenu

Mislim da nemamo ništa od "teorija urote".
Također bavljenje sudbinom spora HFP-SNHO i prosjekom cjene preuzimanja nije bitno s pozicije
dioničara LRH.
Vrlo je mala vjerovatnost da će SNHO uopće dobiti spor nakon dobivenog spora HFP-a pred Upravnim
sudom.Također ne vjerujem da ijedna vlada može i smije dogovorno rješiti spor na način da SNHO
dobije dionice LRH.Mediji i opozicija bi ih "razapeli".
Osim toga postoji rješenje Hanfe o obvezi preuzimanja za cjenu gotovo četverostruko veću od cjene na burzi sada.
Nije,mislim razumno ni Ostoji inzistirati na LRH obzirom na "repove" kuponske privatizacije.
Ne vjerujem da on kao pragmatik to i čini.Dug država-SNHO je zaseban pravni odnos i ne treba ga
stalno dovoditi u pitanje sa LRH.
Stoga smatrm da mi je kao dioničaru LRH nebitan spor HFP-SNHO.

Nešto je u zraku [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close