LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo jedan je darko izgleda da sn dobija spor a onda preuzimanje po max 2000 kn
a mi smo bili bagremi a kaj ćeš

Bez obzira što je "jedan darko" (mene su učili da je jedan drug…) – od kuda ovaj zaključak? Link?
Hvala,
[pray] 7000


Dok je u drzavi sve cvalo i dok se dijelio kolac od HACa, Arena i ostalih čuda, državu nije pretjerano zanimala LRH. Danas kad je svaka kuna bitna jedini izlaz za krpanje proračuna i vraćanje dugova je užurbana privatizacija. Iskreno se nadam da će se država i SNHO dogovoriti u ovome sporu jer će u protivnom svi biti na gubitku. U suboru u večenjem izvršna podpresjednica Agrokora najavljuje ulazak Agrokora u turistički business, jer je tako najlakše plasirati proizvode koje koncern nudi!!!Biti će ovdje privatizacija još ove godine, a interesanata neće faliti [wink]

Bolje da se sad dogovore dok je još vrijeme jer ako opet na vlast dođe Linić on i Ostoja se dogovoriti ne mogu. To je 1/1

who dares, wins

SN će imati puno manju cijenu kao obvezu za preuzimanje. Opatija je morala dati cijenu u trenutku doivanja paketa a svi znamo koliko je to trebalo iznositi. Ovdje je sasvim druga priča. Nije uzalud ostoja prodavao onolike količine.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


SN će imati puno manju cijenu kao obvezu za preuzimanje. Opatija je morala dati cijenu u trenutku doivanja paketa a svi znamo koliko je to trebalo iznositi. Ovdje je sasvim druga priča. Nije uzalud ostoja prodavao onolike količine.

Daj profa ne bulazni, kakav SNHO, kakvo preuzimanje??? SNHO je izgubio spor na upravnom sudu i ova tužba na trgovačkom je čisto taktičke naravi. Pođimo redom. Dug države prema SNHOu postoji i to je činjenica; postoje pravomoćne sudske presude koje će RH morati ispoštovati. To je svojevremeno probao Sanader na način da je dao LRH na ime duga ali nije prošlo. Digla se oporba, lokalna zajednica, mediji, Mesić…..vlada povlači svoju odluku, a SNHO pokreće upravni spor kojeg je na kraju izgubio. Tužba SNHO na trgovačkom sudu je pritisak na vladu jer spor može trajati godinama obzirom da se radi o parničnom postupku. Vladi i lokalnoj zajenici to naravno ne odgovara jer je LRH i cijeli jedan grad blokiran, nema razvoja, ulaganja, nema strateškog partnera, ne mogu se donositi nikakve važne odluke jer je u tijeku spor oko vlasništva….koma. Nikoga do sada nije bilo briga jer su svi mislili da je vrijeme na njihovoj strani. Ostoja je kalkulirao …"baš me briga teku kamate", a vlada je i tako bila satkana od njegovih pajdaša koju su ga u tome ohrabrivali. Međutim sad je i Ostoja shvatio da je vrag odnio šalu, u Remetincu još ima mjesta i lako DORH otvori novi case, a jebeš onda kamate. Daj kumo što daš, samo nemoj petljat Bajića ili Linića. Je li ti sad jasno zašto teku pregovori, zašto će se dogovoriti i zašto neće biti javne ponude od strane SNHOa? Čini mi se da si ti jako vezan za Darka Ostoju, pa kad ga tako voliš priupitaj ga o ovome što sad ovdje čitaš, možda ti kaže da ti je krajnje vrijeme da prodaš SNHO i kupiš LRH. Uostalom kupio ih je i i on 8k kom.
[shocked]

a izgleda da nije ni kupovao bez razloga pa bilo je onda na tržištu
super dionica po bagatelnim cijenama nap adris po 136 a ne
on kaže lrh ulaz mu je negdije oko 1400 kn a cijena danas 1450
jebiga luzer je da je kupio bilo kaj drugo cijena bi mu se udvostručila ovako
jdini razlog trgovački i preuzimanje da se razumijemo nemam dionice sn
ali bojim se da je sudbina vezana ostoja-lrh

Ima puno teorija zašto snho kupuje LRH. Možda kupuje za nekoga, a možda jednostavno to vidi kao dobro ulaganje, oni znaju koliko je 1400 kn diskontirana cijena. Ako se dogovore s državom i snho dobije odštetu u nekim drugim dionicama, obveznicama…pa neće snho ostati bez ovih dionica koje ima u portfelju. Prodat će i oni svoj udio nekom budućem vlasniku koji odluči kupiti LRH. Jedno je sigurno, u RH je gotovo s marifetlucima u privatizaciji. Pogledajte primjer Podravke i kakve to posljedice nosi. Svaka buduća privatizacija će u najmanju ruku biti otvorena za sve, moći će se javiti i SNHO, Agrokor, Adris, Štrok, ….tko god ima novaca dobro došao. Razmisli malo, koja bi to vlada u ovoj situaciji dala Liburniju Ostoji nakon što je dobila upravni spor, vodi pregovore o članstvu u EU, lopnine trpa u zatvor, sudski goni svog bivšeg podpredsjednika…i nakon svega ti očekuješ da će se HR Vlada nekom nagodbom ponovo vratiti na početak i dati LRH Darku Ostoji [lol] [lol] [lol]

zaradili milijun kn u cijeloj prošloj godini

[lol] [lol]


zaradili milijun kn u cijeloj prošloj godini

[lol] [lol]


i taj milion je naštiman-toliko o posijećenosti-popunjenosti i drugim stvarima-Opatiju je potrebno reorganizirati -nadam se da će konačno naši političari svatiti da griješe…

pad noćenja je enorman- u 7-8 navečer- grad prazan-glavno da nema buke-neka naši građani -penzići mirno spavaju…

katastrofa

Neki komentari doista zbunjuju i doista nije prikladno iznositi ponekad toliku količinu"neznanja i neupućenosti" u pojedinim komentarima.Komentar tipa "zaradili milijun kuna u cijeloj prošloj godini"
uz "zluradi "smješak ima vjerovatno za cilj potcjenjivanje LRH.
Bilo kakva dobit u turističkoj 2009 je ravna podvigu.Dobit je veća nego godinu ranije.Zaduženost LRH
je iznimno mala u odnosu na druge hotelske kuće.
Ovdje se radi o iznimno vrednoj "udavači" za koju neće nedostajati "prosaca".
Gotovo je neshvatljivo koliko netko troši negativne energije kako bi sve "uprljao" i relativizirao bez
i jednog razumnog razloga.


Neki komentari doista zbunjuju i doista nije prikladno iznositi ponekad toliku količinu"neznanja i neupućenosti" u pojedinim komentarima.Komentar tipa "zaradili milijun kuna u cijeloj prošloj godini"
uz "zluradi "smješak ima vjerovatno za cilj potcjenjivanje LRH.
Bilo kakva dobit u turističkoj 2009 je ravna podvigu.Dobit je veća nego godinu ranije.Zaduženost LRH
je iznimno mala u odnosu na druge hotelske kuće.
Ovdje se radi o iznimno vrednoj "udavači" za koju neće nedostajati "prosaca".
Gotovo je neshvatljivo koliko netko troši negativne energije kako bi sve "uprljao" i relativizirao bez
i jednog razumnog razloga.

majstore, ja sam samo razočaran [lol]

a mogu ti reći da sam do grla u lrh —- u ovom trenutku on čini 60,78 % mog portfelja

što očito i nije nešto pametno

toliko o tome koliko ja loše mislim o potencijalu i vrijednosti ove dionice

al stvarnost me ubijaaaaaa [bye]

razum je ovdje davno rekao [bye]

New Report

Close