LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

...povijest se ponavlja...


pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

Delboy,
ako ikada obolim od karcinoma (ne daj bože ali eto) …tebe ću zvati da mi budeš psihijatar i ulijevaš nadu!



pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

Delboy,
ako ikada obolim od karcinoma (ne daj bože ali eto) …tebe ću zvati da mi budeš psihijatar i ulijevaš nadu!
[/quote]

ma imam ja na lageru još boljih priča, ali ovo je samo dio toga zbog čega LRH vrijedi daleko više, samo što to trenutno tržište ne prepoznaje, dok je s druge strane opatija već prepoznata od uglednih anonimnih multimilijunera iz bavarske, rusije, austrije i engleske koji masovno kupuju sve što vrijedi, pa će tako jedan od njih i LRH kupiti, to je sigurno.

...povijest se ponavlja...

http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

who dares, wins


http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

…prodaju austrijanci i Bristol, Astoriju i Opatiju…sve je na prodaju…samo kupca ni za lijeka…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]



http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

…prodaju austrijanci i Bristol, Astoriju i Opatiju…sve je na prodaju…samo kupca ni za lijeka…
[/quote]
Svaka roba ima svoga kupca. Samo je cijena diskutabilna.

who dares, wins

kaj je ovo
rekao je gospon mesić da budemo bananerosi
ali da nas nema na forumu
u boj u boj

čak je i delboy "podvio rep"

[rolleyes]


čak je i delboy "podvio rep"

[rolleyes]

nemoguće. tigar nikad ne podvija rep. samo pas podvija rep;). samo promatram jer sve je rečeno. sad treba čekati.

...povijest se ponavlja...

neka vidi ostoja da nas ima

Ročište je bilo zakazano za 4.2. ali je odgođeno jer su obje strane izjavile da vode pregovore o sporazumnom rješenju spora i da su blizu dogovora. Sutkinja im je dala još 90 dana ali to ne znači da se već sutra ne mogu dogovoriti i prekinuti spor. Detalje pregovora naravno ne znam ali bi bilo dobro da se dogovore jer sve ovo više nema nikakva smisla. Gube svi, Opatija, LRH, SNHO, država, mali dioničari…svi.


Ročište je bilo zakazano za 4.2. ali je odgođeno jer su obje strane izjavile da vode pregovore o sporazumnom rješenju spora i da su blizu dogovora. Sutkinja im je dala još 90 dana ali to ne znači da se već sutra ne mogu dogovoriti i prekinuti spor. Detalje pregovora naravno ne znam ali bi bilo dobro da se dogovore jer sve ovo više nema nikakva smisla. Gube svi, Opatija, LRH, SNHO, država, mali dioničari…svi.

Oprosti, ročište na ustavnom sudu?
Može link ili more info?
Hvala,

[pray] 7000

New Report

Close