LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da hpb izlazi nadam se da ne


Ja sam lijepo molio tehnicku za ovu dionicu, ali izgleda da me tamo svi ignoriraju, ili im se za to zivo fućka…..možda netko ovdje ima kakvih saznanja….. [sealed]

mi ovdje smo ozbiljni investitori koji se ne zamaraju nekakvim crtarijama koje na ZSE nemaju nikakve važnosti, posebno ne u ovakvoj nelikvidnosti. mi smo kupili i nećemo je dati prije 5000 kuna, a ovi što daju bacaju novce lopatom kroz prozor. ovaj što kupuje, zna zašto kupuje i strpljiv je.

...povijest se ponavlja...

KAJ SE VEČ ZNA KOD JE POSLO. IZVJEŠČE ZA GODINU 2009 ?

TOP10: HFP KUPUJE LRH-R-A?!?


TOP10: HFP KUPUJE LRH-R-A?!?

mislim da od 1. 10. 2009. imaju pravo kupovati dionice. nije prvi put. prije nekoliko mjeseci kupili su veću količinu JDTC-R-A, od čega su dio zadržali , a nešto sitno su podijelili braniteljima, koji su sve prodali sretnicima tj. brokerima. smiju po novome, ako me pamćenje služi, uzimati što hoće ako smatraju da vrijedi i to prema tržišnim pravilima. nešto takvo mi je ostalo u glavi, ne mogu se sjetiti koja je to odredba kojeg zakona, no ovo može značiti samo jedno – uskoro će ovo na bubanj. vjerojatno i prije nego se mi nadamo. zato i drže cijenu na 1500 kuna već mjesecima da mogu kupovati i fino prodati kupcu kojih će sigurno biti, usprkos krizi. ispravite me ako griješim.

...povijest se ponavlja...


TOP10: HFP KUPUJE LRH-R-A?!?

Pametno !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


KAJ SE VEČ ZNA KOD JE POSLO. IZVJEŠČE ZA GODINU 2009 ?

Bio je intervju sa predsjednnikom uprave neki dan u N.listu. Rekao je da ce imati pad dobiti od jedno 10%(nisam 100% sigurna),zbog smanjenog dolaska gostiju. Rekao je da u tom smislu imaju i najveci pad na području kvarnera,iz razloga što nisu spuštali cijene u last minutu,nego na proširivanje ponnude za iste novce.Dugoročno je dobro što nisu spuštali cijene, samo da napune kapacitete u zadnji čas. Oni koji su isli na spustanje cijena imati ce problema vec ove godine. Svi ce ocekivati smanjenje i ove godine i sav booking ce se odgoditi za zadnji čas.

gdje se vidi da hfp kupuje


gdje se vidi da hfp kupuje

Koliko vidim na http://www.skdd.hr/ kupili su cilih 14 kom, netko drugi je skupio one stotice [proud]

pretrgo se

kad će taj petak
koliko vas misli da bu privatizacija ove god
po meni nebu išlo

prvo se moraju ukrcati mirovinci a onda privatizacija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close