LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko je prodao, a netko kupio. u svakom slučaju vrlo dobro. a bit će danas toga još kako mi se čini, a ako ne danas, onda sutra za kraj tjedna. nekome trebaju novci, a netko vjeruje da ovo vrijedi više. ja isto mislim da ovo vrijedi više. puno više

...povijest se ponavlja...

@delboy,
pošteno. Ja sam isto u nedoumici teškoj i ako se iskrcam znam da će otići sutra na 2000 a ako ostanem tavoriti ćemo tu do proljeća.

who dares, wins



@delboy
,
pošteno. Ja sam isto u nedoumici teškoj i ako se iskrcam znam da će otići sutra na 2000 a ako ostanem tavoriti ćemo tu do proljeća.

To je apsolutno točno. Zato te molim da se sutra iskrcaš. [smiley]

Ide mi na zivce kada netko sa 100 komada misli stopat.Morat cu do banke prebacit nesto love [angry]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Kako bi na lrh mogla uticati današnja vladina odluka o davanju koncesija na turističko zemljište?

Pa onda bi padale sve turističke dionice, zar ne?

Kako god bilo ja sam i danas opet malkice kupio kako bi se reklo da zaokružim.. Ovdje mi odgovara ovakovo stanje i stajanje cijene u mjestu. Ako krene padati zaokružit ću na veću cifru a ako krene rasti, e onda će rasti bar do knjigovodstvene.. ovo mi je HT samo još bolje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zanimljivo da isti dan imamo vece transakcije i na LRH i na SNHO…




@delboy
,
pošteno. Ja sam isto u nedoumici teškoj i ako se iskrcam znam da će otići sutra na 2000 a ako ostanem tavoriti ćemo tu do proljeća.

To je apsolutno točno. Zato te molim da se sutra iskrcaš. [smiley]
[/quote]
I meni je kasnije palo na pamet da većini taj scenarij odgovara.
Šta bude biti će [thumbsup]

who dares, wins

Zanimljivo je bilo vidjeti danas kako se, bez obzira na iskrcavanje 4×100 komada na asku, mali špekulantni ne postavljaju ispred velikog naloga. Doduse, ovaj zadnji nije poklopljen, ali stajao je dosta vremena bez pokušaja liparenja ispred njega……Mozda to znaci da je relativno mali interes za ovu dionicu, a mozda i da je većina dionica presla iz drhtavih u čvrste ruke…..nadam se da je ovo drugo u pitanju.

visok promet za ovu dionicu, 687.000,00 kn. netko od većih izlazi, ali netko se i dokrcava

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


netko od većih izlazi, ali netko se i dokrcava

Kako to znas? Imas input u skdd … ili samo nagađanja?
7000 [pray]

Ja sam lijepo molio tehnicku za ovu dionicu, ali izgleda da me tamo svi ignoriraju, ili im se za to zivo fućka…..možda netko ovdje ima kakvih saznanja….. [sealed]

New Report

Close