LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

delboy brateee nema zarade od 300% ni kod građevinara a ni kod dilera preko noci jedino
može proći kod dama noći
da je lrh do dvije doći lakše bi spavao noći


delboy brateee nema zarade od 300% ni kod građevinara a ni kod dilera preko noci jedino
može proći kod dama noći
da je lrh do dvije doći lakše bi spavao noći

nisam to ni rekao da ima. samo sam čovjeku odgovorio na pitanje u kojoj smo mi fazi.

...povijest se ponavlja...


kako što je s nama? pa mi smo 2 koraka ispred. hanfa je donijela rješenje koje mijenja ponudu grada i općina i svatko tko hoće ima pravo tužiti na sklapanje ugovora o kupoprodaji dionica po cijeni od 5990 kuna. što mislite, zašto skupljaju ovi igrači ovih dana , tjedana i mjeseci? zato što će, kad prikupe dovoljno, pokrenuti tužbu, dobiti ju i uzeti gradu opatiji ogromne novce. ja još neću tužiti da vidim kako će se situacija razvijati, ali ako bude nepovoljna, i ja ću na sud.

delboy-brate -skupljaj na ovoj razini,ako padne niže podebljaj pozicije -budi strpljiv ,tužba u ovom slučaju neriješava ništa kratkoročno-prije će tržište krenuti gore (pa da i čekaš tri godine)nego tužba dođe na sud i bude riješena u tvoju korist??
ovo je prije svega političko pitanje -koje će se početi riješavati nakon idućih parlamentarnih izbora-nijedna stranka bilo to na lokalnoj ili državnoj razini si nemože priuštiti gaf sa Liburnijom i oštetom koju država treba isplatiti -a da ne utiječe na njenu popularnost ili broj glasova-ili negativne natpise u novinama ili itd….da ne dužim…

ode 3 * 100 komada lrh u tren oka

Bilo je 300 na asku ili je išlo 100/100/100?

stavljeno 100 na prodaju, kupljeno;
stavljeno 100 na prodaju, kupljeno;
stavljeno 100 na prodaju, kupljeno;
stavljeno 78 na prodaju, kupljeno;

Cijena Količina Vrijeme
1.500,00 78 12:49:09
1.500,00 100 12:30:07
1.500,00 100 12:25:06
1.500,00 100 12:18:28

who dares, wins

ma tko prodaje kom svaka čast ode mu milja u more
samo se mislim da je sve to dogovoreno nema toga na ulazu osim ostoje
ko si može to priuštit

biti će zanimljivo ima li promjena u prvih 10

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Pa šta je danas ovo sa LRH?! Nikakvih vjesti…

Kume ništa. Ne znam ni sam šta bi mislio.
Čekamo delboya sa izvještajem.

who dares, wins

Kako bi na lrh mogla uticati današnja vladina odluka o davanju koncesija na turističko zemljište?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close