LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

no, što bilo da bilo, sada će biti popunjenost visoka. to je najvažnije.

...povijest se ponavlja...



Kolege, to je prava tema, slažem se s pitanjem…


… sve je to ostojino kako mi se čini

Recimo da se moze saznati da li je to ostojin. Stobit znacilo?

I obrnuto…što bi onda značilo?

Hvala na odgovoru.
[pray]
[/quote]

[/quote]
Da ali nema odgovora….samo prvobitno mudrovanje bez podloge. I kada treba to malo objasniti onda-MUK!
[pray]
[/quote]
BUMP!!!

Sve naj u 2010!
LRH na 7000!
[pray]

kolega samo da ne bude 700 kak je krenulo
je ima kakvih novih inf. hoće fin.iz. biti pozitivan

I tebi kolega želim sve najbolje i ispunjenje 7000 želja ove godine!
A možda nam se i posreći otkako je jedan scenarist izbrisan….


Sve naj u 2010!
LRH na 7000!
[pray]

Kamelija, simbol Opatije!

Cijena Količina Vrijeme
1.550,00 35 12:16:59
1.549,00 60 12:16:59
1.548,00 8 12:16:59
1.547,90 8 12:16:59
1.544,00 2 12:16:59
1.540,00 2 12:16:59
1.530,00 2 12:16:59
1.526,00 2 12:16:59
1.524,00 2 12:16:59
1.514,00 2 12:16:59
1.500,00 3 11:48:47
1.500,00 3 11:30:18
Ima tu neki zainteresirani kupac jer se je i juče motao okolo. Prvenstveno ga ovi veći nalozi interesiraju. Na njegovu žalost prvi ozbiljniji je tek na 1680.

who dares, wins

Točno Verdi! Pokupili su što smo i planirali …..sad nek traže jeftinu kupnju više..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja sam juče mislio izaći jer mi je bilo dopizdilo motati se po tim turističkim ali uvijek mi se vrati ideja da su me one spasile u ovoj krizi i onda u zadnji tren spazim ovoga kako se šunja iza plota.

who dares, wins


Sve naj u 2010!
LRH na 7000!
[pray]

Sve naj u 7000.!
a LRH da bar bude na 2010
[pray] – prije izvješća

nakon odlaska sanadera i polančeca više nema baš nikakvih zapreka da LRH ne krene malo žešće prema gore.

...povijest se ponavlja...

5. siječanj 2010.| Marija Brnić

Hanfa naložila Carlsonu objavu ponude

Reakcija zbog kašnjenja u pokretanju već odobrenog postupka preuzimanja

Uprava Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) donijela je rješenje o prekidu roka trajanja ponude za preuzimanje splitske Željezare koju je britanski fond Carlson Private Equity objavio u prosincu, te mu je naložila da bez odgode pokrene postupak preuzimanja Željezare.

Ante Samodol, predsjednik Uprave Hanfe Carlson je još u listopadu zatražio odobrenje za pokretanje postupka preuzimanja, a nakon nadopune zahtjeva u prosincu je Hanfa dala zeleno svjetlo, ali Carlson nije dostavio javnu ponudu kako predviđa Zakon. Stoga Hanfa Carlsonu nalaže da dostavi ponudu za preuzimanje Željezari i pred SDA pokrene postupak preuzimanja, a nakon što Hanfi dostavi dokaze o tome, rješenjem će utvrditi da su ispunjeni uvjeti za nastavak trajanja roka ponude, čijih će 28 dana početi iznova teći. Carlsonu je naloženo i plaćanje administrativne pristojbe od 2.000 kuna u proračun, te 20.000 kuna na račun Hanfe.

A što je s nama? Ima li tkogod kakvu informaciju?

Kamelija, simbol Opatije!

kako što je s nama? pa mi smo 2 koraka ispred. hanfa je donijela rješenje koje mijenja ponudu grada i općina i svatko tko hoće ima pravo tužiti na sklapanje ugovora o kupoprodaji dionica po cijeni od 5990 kuna. što mislite, zašto skupljaju ovi igrači ovih dana , tjedana i mjeseci? zato što će, kad prikupe dovoljno, pokrenuti tužbu, dobiti ju i uzeti gradu opatiji ogromne novce. ja još neću tužiti da vidim kako će se situacija razvijati, ali ako bude nepovoljna, i ja ću na sud.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close