LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Delboye, delboye, opet si fulao. [smiley] Cjena ne može biti niža od 6300 kuna.

dajte ljudi ne laprdajte! pa što mislite da je tako da već danas ne bi sve netko počistio do 4000 kn najmanje? javne ponude neće biti, ide izmjena zakona po hitnom postupku da se jedinice lokalne samouprave (Opatija!) izuzmu od obveze! pa što mislite da će vlada u ovoj krizi dati lovu za javnu ponudu? pa izračunajte sami kolika je to ogromna cifretina i ne navlačite ljude u ovaj "obrovac" [angry]
[/quote]
kolega, nismo mi izmislili odluku hanfe…za sada je tako…pa smijemo se valjda nadati najboljem za nas dioničare…shvatio bih da reagirate na glasine, ali odluka je tu, vidjet ćemo



Delboye, delboye, opet si fulao. [smiley] Cjena ne može biti niža od 6300 kuna.

dajte ljudi ne laprdajte! pa što mislite da je tako da već danas ne bi sve netko počistio do 4000 kn najmanje? javne ponude neće biti, ide izmjena zakona po hitnom postupku da se jedinice lokalne samouprave (Opatija!) izuzmu od obveze! pa što mislite da će vlada u ovoj krizi dati lovu za javnu ponudu? pa izračunajte sami kolika je to ogromna cifretina i ne navlačite ljude u ovaj "obrovac" [angry]
[/quote]

Zašto liparite na 2100 ako ovo vrijedi 6300?? Nemojte mi samo reći da nema prodaje. Ili da nitko u ovoj državici nema love za lupiti po asku. Da nije u pitanju možda neka nesigurnost….sumnja….ili nedaj bože strah?? [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovdje upišite svoj komentar…

Najiskrenije čestitke svim dioničarima LRH, ja sam nažalost prerano prodao, ali stvarno čestitam ekipi.

Imam fantomske dionice

šta se događa

nevidim stanje ničega

pao sustav ili ???

filick prodaj brate dok možeš nenagovaraj ljude nisu ovce

zovi samo zovi svi će sokolovi zate život dati

Zašto liparite na 2100 ako ovo vrijedi 6300?? Nemojte mi samo reći da nema prodaje. Ili da nitko u ovoj državici nema love za lupiti po asku. Da nije u pitanju možda neka nesigurnost….sumnja….ili nedaj bože strah?? [rolleyes]

Evo taman ti napisao i netko te poslušao:) Ajde još jedan post to 16:00, pleaseeeeeeeeee

Zašto liparite na 2100 ako ovo vrijedi 6300?? Nemojte mi samo reći da nema prodaje. Ili da nitko u ovoj državici nema love za lupiti po asku. Da nije u pitanju možda neka nesigurnost….sumnja….ili nedaj bože strah?? [rolleyes]

Evo taman ti napisao i netko te poslušao:) Ajde još jedan post do16:00, pleaseeeeeeeeee

daj golubov petak je pusti da feštamo brate




Delboye, delboye, opet si fulao. [smiley] Cjena ne može biti niža od 6300 kuna.

dajte ljudi ne laprdajte! pa što mislite da je tako da već danas ne bi sve netko počistio do 4000 kn najmanje? javne ponude neće biti, ide izmjena zakona po hitnom postupku da se jedinice lokalne samouprave (Opatija!) izuzmu od obveze! pa što mislite da će vlada u ovoj krizi dati lovu za javnu ponudu? pa izračunajte sami kolika je to ogromna cifretina i ne navlačite ljude u ovaj "obrovac" [angry]
[/quote]
kolega, nismo mi izmislili odluku hanfe…za sada je tako…pa smijemo se valjda nadati najboljem za nas dioničare…shvatio bih da reagirate na glasine, ali odluka je tu, vidjet ćemo
[/quote]

Pojma o pravu nemate. Ako je zakon tada vrijedio, onda postoji obveza. sve lijepo piše, samo treba čitati cijelo rješenje – ne samo izreku. A što se skidanja s aska tiče, skidam ja sa aska sve što mogu danas, a skidat ću i sutra i prekosutra i sve do 4000 kuna. bez brige. nemam toliko novaca. nego, čemu žurba kad ima bisera koji prodaju. to je naprosto nevjerojatno. postoji više scenarija: 1. je da plate sve po rješenju i svi mirni, a onda preprodaju to odmah strateškom partneru, 2. da ne plate, u kojem slučaju gube pravo glasa pa dolazi do privatizacije na inicijativu ostalih dioničara bez grada opatije i društvanca, a onda mi dioničari sjedamo putem ovrhe na imovinu grada opatije. već sam bacio oko na neke parcele uz more….3. nakon natezanja ipak daju ponudu, ali onda nam duguju i kamate od 15% godišnje. opet gledam parcelice grada opatije….ne može bolje. ali prodavači to ne shvaćaju. a ako država nešto i učini protiv nas, tu je odluka iz strassbourga koju neće moći izbjeći. djeco – pa što čekate….opasnosti od jutra više nema. i da, i 5000 je malo ako je ponuda po 6700, ali mislim da je prosjek ipak bliži 5700-6200.

...povijest se ponavlja...

ljudi prodaju po dvije dionice da mogu žene izvesti na zasluženu večeru deboy brate banana

New Report

Close