LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prodavatelji su napravili biznis,a kupci…a kupci… [cry]

opet si fulao tj prerano prodao. cijena u preuzimanju biti će oko 5500 kuna. predstavnik nove liburnije rekao je da će postupiti po rješenju hanfa-e. novce će osigurati od države. a ako ne postupe, riskiraju ovrhu a onda ćemo im sjesti na nekretnine grada. ovo su konačno konačno konačno dobre vijesti. pametni kupuju i kupovat će do barem 4000 kuna jer sigurna lova je sigurna lova. sve ostale dionice nose rizik – ovdje ga nema. a upravni spor ne odgađa ovrhu. uz sve, ako ne postupe, kamata je 15% godišnje pa slobodno to traje što dulje. dočekali smo pravdu.

...povijest se ponavlja...



Prodavatelji su napravili biznis,a kupci…a kupci… [cry]

opet si fulao tj prerano prodao. cijena u preuzimanju biti će oko 5500 kuna. predstavnik nove liburnije rekao je da će postupiti po rješenju hanfa-e. novce će osigurati od države. a ako ne postupe, riskiraju ovrhu a onda ćemo im sjesti na nekretnine grada. ovo su konačno konačno konačno dobre vijesti. pametni kupuju i kupovat će do barem 4000 kuna jer sigurna lova je sigurna lova. sve ostale dionice nose rizik – ovdje ga nema. a upravni spor ne odgađa ovrhu. uz sve, ako ne postupe, kamata je 15% godišnje pa slobodno to traje što dulje. dočekali smo pravdu.
[/quote]
aj dečki dajte najte, pa kolega nije još kupio, malo razumijevanja molim

Delboye, delboye, opet si fulao. [smiley] Cjena ne može biti niža od 6300 kuna.

55% danas, nije loše…počastite se ljudi nakon 16.00…krenulo je, strpljivost će biti dobro naplaćena [thumbsup]


Delboye, delboye, opet si fulao. [smiley] Cjena ne može biti niža od 6300 kuna.

dajte ljudi ne laprdajte! pa što mislite da je tako da već danas ne bi sve netko počistio do 4000 kn najmanje? javne ponude neće biti, ide izmjena zakona po hitnom postupku da se jedinice lokalne samouprave (Opatija!) izuzmu od obveze! pa što mislite da će vlada u ovoj krizi dati lovu za javnu ponudu? pa izračunajte sami kolika je to ogromna cifretina i ne navlačite ljude u ovaj "obrovac" [angry]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Imam određen broj dionica lrh. Držim ih već dugo i pred dva dana se napravim pametan kao dionica miruje idem malo zašarati na drugim dionicama, prodam trećinu i uletim u korekciju, a danas ovo. Tužniji sam zbog gubitka na ovoj trećini nego sretan na dobitku preostale dvije trećine

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


55% danas, nije loše…počastite se ljudi nakon 16.00…krenulo je, strpljivost će biti dobro naplaćena [thumbsup]

čudan je ovo sport

od jučer do danas zaradio sam jedan dobar automobil

grad mora otkupiti oko 16% * 6300

300 milja kuna može brate dati ću im rabat 10%
zna se h.z

a tek moj prijatelj 101 iliti sad već sigurno 130 ….



55% danas, nije loše…počastite se ljudi nakon 16.00…krenulo je, strpljivost će biti dobro naplaćena [thumbsup]

čudan je ovo sport

od jučer do danas zaradio sam jedan dobar automobil
[/quote]
krcat sam LRH…ne želim ni računat današnji prinos…i pozdrav kolegi beholderu!

daj meni treba kuća

Nema recesije za imatelje LRHa! Nika automobile, neki kuće, neki jahte,… 🙂

New Report

Close