LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


STVAR JE U ODLUKI NACIONALNE ELITE (POLITIKE HDZ-SDP ) KOJA ČE MORATI U KRAČEM ROKU ( DVIJE GODINE ) DOSEGNUT KONSENZ U KOJOJ MERI ČE KO IMATI VLASNIČI UDJEL U LRH-ju .
SDP IMA SINDIKATE A HDZ TAJKUNE ! PA TAKO , DA IM MOŽEMO I MI MALI DIONIČARI POMOČI KOD PRIPREME IZVRSTNOG DOMAČEG GULAŽA , DA NAM SE PRDI OD LRH-a najmanje 300 godina !

sve ok, ali problem su sindikati koji traže da se dionice podijele radnicima. to neće biti dobro za nas koji smo u LRH jer će oni prodavati budzašto…a sada je i gradonačelnik blizak toj ideji i to nije dobro. tj. dobro je za one s cash-om koji mogu kupovati jeftino, ali je to loše za nas koji smo već unutra i ne želimo dodatno riskirati s teško ušteđenim novcima…što mi vrijedi da uzimam po 1200 kuna ako će ti radnici davati po 600 kuna?! dakle, ne preostaje nam nego čekanje, jer i da radnici dobiju dionice za godinu dana, oni će to dugo prodavati i to jedan po jedan komad….

...povijest se ponavlja...

Vi ste svi malo porebambili.. pa kave su to analize. Pa nije gradonačelnik Opatije postao predsjednik ili podpredsjednik vlade te će sad on odlučivati što i kako će država sa svojim portfeljom. Bitno je što se dogovori s drIvo, Mr. Ostoja, sud, pa čak i MrŠtrok ali neki gradonačelnik Opatije…tko će njega išta pitati sad kad su prošli izbori.

SVE SU TO SAMO SPEKULACIJE ( cijena dionice ) GOSPODINE delboy šta če bit ako to ako ono !
Problem nisu sindikati nego ljudi koji bi državni paket kupili po jeftinoj cijeni od prilike 3000 kn , a !
IMI BI SINKO !!! SAMO NEKA STAVE NA TENDER TAKO , DA MOGU I NEKI STRANI NEKRETNINSKI FONDOVI SUDJELOVAT U PRIVATIZACIJI LRH-a PA ČEMO VIDJET KOLIKO ONA VRJEDI !!!


Vi ste svi malo porebambili.. pa kave su to analize. Pa nije gradonačelnik Opatije postao predsjednik ili podpredsjednik vlade te će sad on odlučivati što i kako će država sa svojim portfeljom. Bitno je što se dogovori s drIvo, Mr. Ostoja, sud, pa čak i MrŠtrok ali neki gradonačelnik Opatije…tko će njega išta pitati sad kad su prošli izbori.

načelno si u pravu, ali zajeban je sindikat istre i kvarnera i vrlo vrlo moćan. oni su u stanju u 2 dana pokrenuti sve radnike LRH i što onda imamo? probleme. zato je ovo jako složeno postalo. ne znam kako vi, ali ja sam zabrinut. nekako bi s muzurom sve išlo glatko, a ovako će novine biti pune loših vijesti što je loše za nas i za stabilnost dionice.

...povijest se ponavlja...

Postoji mogučnost stvaranja problema sa strane sindikata , pa to baš u početku sezone !
Svi koji imamo dio svog portfela u LRH-ju trenutno smo u lošoj poziciji ali i sindikati su svjesni (SDP) do kAMO i KOLIKO MOGU PUCATI ( I RADNICI NISU BEZPAMETNI ) , pa tako nema velike brige oko toga .

Ovdje će tek zakuhati, puno dolje više ne može, a puno gore … [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ova se dionica prije dvije godine tržila i po 6.850 kn po komadu, a dnevni su prometi bili do 6 milja kn, zašto se to tako urušilo u dvije godine, a sezone sve bolje i bolje ?

Transakcije
13.6.2007 6.600,00 6.650,00 6.498,99 6.500,00 6.516,29 -0,85 66 909 5.923.303,79
12.6.2007 6.799,00 6.799,00 6.500,00 6.556,01 6.602,44 0,86 65 881 5.816.746,43
11.6.2007 6.300,00 6.850,00 6.300,00 6.500,00 6.528,19 3,17 82 895 5.842.733,78

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

jaoj jaoj dopustili smo ostoji da drži cjenu ato znači banana
može gore i dole
a njegov ulaz je cirka 1200kn na 1600 doba je 25%
a mi smo pušioničari jedino nas vadi privatizacija

nesto se "skuhalo"…netko nesto zna….

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

valjda znaju na iblerovom trgu kaj se dogadja…..

"Day after yesterday"

http://www.hanfa.hr/uploads/26-09-7.pdf

Vaš link

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

bogati smo

New Report

Close