LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda daje gazda ostoja počeo prodavat umjetno drži cijenu samo nema ni kupnje ni prodaje


izgleda daje gazda ostoja počeo prodavat umjetno drži cijenu samo nema ni kupnje ni prodaje

po čemu misliš da je počeo prodavat??

"Day after yesterday"

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
11 1.471,00
15 1.470,89
10 1.470,88
10 1.460,08
10 1.440,00
20 1.430,03
100 1.430,02
10 1.430,01
10 1.420,00
6 1.415,02
Cijena Prodaja
1.545,00 2
1.550,00 5
1.592,00 15
1.593,00 84
1.599,00 10
1.600,00 19
1.645,54 6
1.647,00 10
1.652,00 2
1.699,00 10

meni ovo gomilanje na kupnji, nakon mjeseci u kojima nitko nije stavljao ikakve naloge, više liči da bi mogli prema gore, pogotovo jer još nismo ni približno odradili rast kao neki drugi…

samo strpljivo, još uvijek smo ispod 1/2 booka

[thumbsup]

"Day after yesterday"

zbog bukse skidam nalog 1475


zbog bukse skidam nalog 1475

slobodno [thumbsup]

evo ti stotka od mene

Bivši Čakovečki zet počeo prodavati…..to nedobro

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.264 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. SN HOLDING D.D. 7.908 2,61 Osnovni račun -50
4. HPB D.D. 1.964 0,65 Skrb. račun
5. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
6. PBZ D.D. 1.363 0,45 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 1.333 0,44 Skrb. račun
8. ABANKA D.D. 1.269 0,42 Osnovni račun
9. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
10. KD BANKA D.D. 1.073 0,35 Osnovni račun
Ukupno: 89,42

[undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

dobro da sama skinuo opet slobodan pad
što nam se s 400 vratio

Moguće nove prodaje
– Svi znamo da je država vlasnik LRH i njeno je pravo postavljati svoje kadrove na odgovorna mjesta. Mislim da ćemo, ipak, s državom naći zajednički jezik, iako smo u manjini u NO. Pokušat ćemo osigurati prodaju preostalih malih kapaciteta i nastaviti rad na omogućavanju da radnici dobiju dio dioničarskog paketa putem povlaštene kupovine, rekao je Dujmić.

Najava je to da bi, nakon prodaje Danice i Lauriane, mogle uslijediti i prodaje ostalih pojedinačnih hotela, od kojih su brojni već godinama zatvoreni. U Opatiji, u toj je poziciji hotel Zagreb, međutim na toj lokaciji Uprava LRH već dugo vremena planira izgraditi moderni kongresni centar. Najveći broj zatvorenih hotela ostaje u Lovranu – uz Danicu i Laurianu, tu su još i Splendid, te vile Marina, Atlanta, Elsa…

– Naravno da očekujemo prodaju i ostalih kapaciteta, a prioriteti su – sve i čim prije, rekao je novi/stari načelnik Lovrana Emil Gržin.

LRH se već 15 godina glocka po malo. Kad bi napravili inventuru što se sve prodalo bila bi to poduža lista.
Nemaju nikakvu viziju što napraviti sa pojednim objektom..onda ga puštaju da propada..onda kažu da je to najbolje prodati

Stvarno uspješan i vizionarski management već 15 godina u LRH. Sve što su drugi od njih kupili je odmah dobilo novu kvalitetu..

Nek prodaju.. u biti to je bolje nego ovo žilavljenje koje ovaj mgmt provodi. Kamo sreće da prodaju najbolje hotele. Onda bi se sveli na marginalnu firmu u Opatiji i neko drugi bi kolo vodio.
Meni to uopće ne izgleda loša solucija.
Pitanje je samo što bi oni s tim novcima napravili?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

E baš tako K-PAX . Što bi oni s tim novcima napravili? I radnici neka što prije dobijo udjel koji im pripada , pa da se konačno završe i ovo poglavje !
TREBA NAM SAMO DOBAR – VELIKI STRATEŠKI PARTNER !

nitko ne analizira izjave novog opatijskog gradonačelnika iz koalicije IDS-SDP koji je već najavio da s LRH neće biti manipulacija. Čitaj: stižu novi problemi i to iz sfere politike, a to mi se gadi. Muzur je bio igrač HDZ-a i tu nije radio probleme. Ovaj novi najavljuje razgovore sa Sindikatima Istre i Kvarnera tako da se tu još neko vrijeme kruha najesti nećemo.

...povijest se ponavlja...

STVAR JE U ODLUKI NACIONALNE ELITE (POLITIKE HDZ-SDP ) KOJA ČE MORATI U KRAČEM ROKU ( DVIJE GODINE ) DOSEGNUT KONSENZ U KOJOJ MERI ČE KO IMATI VLASNIČI UDJEL U LRH-ju .
SDP IMA SINDIKATE A HDZ TAJKUNE ! PA TAKO , DA IM MOŽEMO I MI MALI DIONIČARI POMOČI KOD PRIPREME IZVRSTNOG DOMAČEG GULAŽA , DA NAM SE PRDI OD LRH-a najmanje 300 godina !

New Report

Close