LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne samo da SN holding kupuje dionice Liburnije, nego i Ostoja osobno kupuje dionice SN Holdinga što je s obzirom na prirodu sudskog spora iznimno zanimljivo.

Prije par dana je kupio 21069 dionica SN Holdinga u što je uložio malo manje od milijun i pol kuna.

Duže vremena pratim ulaganja na relaciji SN Holding – Liburnija, pratio sam ih i prije par godina. Mislim da će opet okrenuti milijone…možda za mjesec ili dva, možda za par godina.

Ostoja je jedan od rijetkih koji su upoznati u sve detalje oko Liburnije,travanj se spominje kao mjesec rješenja dugotrajnog sudskog spora. Dosad je bilo puno takvih ćoraka, ali to će se riješiti, tko ima vremena čekati, nek čeka.

Na kraju haiku za Darka.

Oj, oj Darko, hrvatski Buffetu,
želimo ti da riješiš sudske sporove,
i u Liburniji sadiš borove.

hahahaha….svaka čast za haiku [thumbsup]

Pusti ti ostoju. On radi za svoj džep.
Nego, mene je više iznenadila odluka vlade o oduzimanju dionca gradu Hvaru. Možemo li uskoro to gledati i u Opatiji? Lisac (ostoja) očito zna više nego što se to čini.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Vlada nije oduzela dionice Gradu Hvaru nego je samo donijela "odluku kojom se izvan snage stavlja Odluka o prijenosu 25 posto plus jedne dionice društva Sunčani Hvar d.d. gradu Hvaru".

Znači da paket nikada niti nije bio prepisan na Grad Hvar za razliku od Opatije koja je uknjižena kao vlasnik.

Proces privatizacije crikveničke hotelske tvrtke Jadran, koja je u većinskom državnom vlasništvu, mogao bi početi oko polovice ove godine. Dugovi su veči nego imovina .

Proces privatizacije crikveničke hotelske tvrtke Jadran, koja je u većinskom državnom vlasništvu, mogao bi početi oko polovice ove godine. Dugovi su veči nego imovina .

Kakve to ima veze s konjskim dirkama [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.264 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. SN HOLDING D.D. 6.898 2,28 Osnovni račun +60
4. HPB D.D. 1.964 0,65 Skrb. račun
5. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
6. PBZ D.D. 1.410 0,47 Skrb. račun -10
7. ABANKA D.D. 1.269 0,42 Osnovni račun
8. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
9. KD BPD D.O.O. 1.172 0,39 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 1.147 0,38 Skrb. račun
Ukupno: 89,07

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,30,,157736.jl

[thumbsup]

"Day after yesterday"

http://www.novilist.hr/2009/03/30/lijepo-vrijeme-i-domaci-gosti–B.aspx

[smiley]

Only God, Muammar and Libya!

Da se prodaja malo spusti možda bi se nešto i prodalo.Izgleda da ljudi ne razmišljaju da se u blokadu može stjerati samo ručno [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

čini mi se da se nešto opasno kuha!! tako mi kaže moja kristalna kugla, a i ovo naslagivanje na bidu mi malo pomaže [cool]

Ništa posebno,koliko se ja razmem v politiko na 1140 je skriveni na kupnji a ostali su niže ako nešto preleti slučajno.A kako ameri tonu ……….. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ništa posebno,koliko se ja razmem v politiko na 1140 je skriveni na kupnji a ostali su niže ako nešto preleti slučajno.A kako ameri tonu ……….. [undecid]

ma je, ali ipak prije par dana nije nitko davao 1000 kn

New Report

Close