LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo, sada vidite da "cijena nije problem"…. [thumbsup]

"Day after yesterday"

daj kolega matanos objasni kako je neko prodao ovoliko dionica po ovoj cijeni
je ti naši navodni fond menadžeri nekaj znaju sunce im komunističko

našao Ostoja žrtvu sa 500 komada, ponudio 100 kuna više i stvar riješena…. [lol]

ostoja povečao udjel u SN-u………..tko će znati staroga lisca

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ne znam, ali čini mi se da sam u pravu: nema likvidnosti u stranim otvorenim fondovima za isplate.
I Hrvatska je jedna prvih destinacija za prodaju (kune, nestabilnost financijskog sustava,…).


daj kolega matanos objasni kako je neko prodao ovoliko dionica po ovoj cijeni
je ti naši navodni fond menadžeri nekaj znaju sunce im komunističko

dali je neko računo koliki je prosijek sn


dali je neko računo koliki je prosijek sn

A koliko ih ja pratim počeli su ulaziti na nakih 1600 kn,ali najveću količinu kupuji na ovim cijenama oko 1000-1200 kn.



dali je neko računo koliki je prosijek sn

A koliko ih ja pratim počeli su ulaziti na nakih 1600 kn,ali najveću količinu kupuji na ovim cijenama oko 1000-1200 kn.
[/quote]

točno, ja odprilike mislim da im je ulaz oko 1200-1300…

kome se da računati neka provjeri povijesne podatke na http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=LRH-R-A

[bye]

"Day after yesterday"

uh…..uzeli 25% + 1 dioncu gradu Hvaru.

Pitam se hoće li još negdje?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

kak je jak gospon sn eh kad bi ja imao takav ulaz
malo je dioničara sa ulazom ispod 2000

Nešto se krupno valja iza brda inače nebi SNHO kupovao tako agresivno u paketima.Ročište je bilo odgođeno radi nekakvih dogovora a Ostoja valjda zna o čemu pregovara.Pošto kupuje i dalje znači da je sad jeftinije nego što će biti uskoro.Eh da sad imam svu onu lovu koju sam spušio na ovoj berzi……….. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne samo da SN holding kupuje dionice Liburnije, nego i Ostoja osobno kupuje dionice SN Holdinga što je s obzirom na prirodu sudskog spora iznimno zanimljivo.

Prije par dana je kupio 21069 dionica SN Holdinga u što je uložio malo manje od milijun i pol kuna.

Duže vremena pratim ulaganja na relaciji SN Holding – Liburnija, pratio sam ih i prije par godina. Mislim da će opet okrenuti milijone…možda za mjesec ili dva, možda za par godina.

Ostoja je jedan od rijetkih koji su upoznati u sve detalje oko Liburnije,travanj se spominje kao mjesec rješenja dugotrajnog sudskog spora. Dosad je bilo puno takvih ćoraka, ali to će se riješiti, tko ima vremena čekati, nek čeka.

Na kraju haiku za Darka.

Oj, oj Darko, hrvatski Buffetu,
želimo ti da riješiš sudske sporove,
i u Liburniji sadiš borove.

New Report

Close