LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolika bi bila cijena preuzimanja

Da bi bilo sve po zakonu… Najmanje 6300 (toliko je bila cjena 15.5.2007 kada je Grad Opatija dobio ove dionice u poklon) – I ovom slučaju i najviše. 3mj ponderirani prosjek je bio najviši u sljedečem razdoblju i to 6259 kuna. Onda 6300? Prodajem po 5500… [cool]
Pa neka se sada žale, da nisu znali da je poklon imao dodatak… [lol]

Pa da vidimo, kako će se sve ovo završiti! [pray]

dajte kolega zar samo toliko pa to vridi bar 10000 iljada
a što ćemo uzimi na ovu krizu i 6300 da ditetu mogu kupit pelene
samo mi objasni dali i država mora prodat svoj dio


Nitko nije vidio ovoga?!
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2009,3,18,muzur_opatija,156237.jl

e tak ti je to kad se ‘vataš ćorava posla.

Only God, Muammar and Libya!

Mislim da će im trebat manje od 300njak milijuna kuna, ako im država ne uvali svoj dio. [lol]

Only God, Muammar and Libya!

Gledam ove" građevince"kako skaču od radosti što će u roku od 10 godina odraditi posao vrijedan 3 miljarde € svi ukupno kolko ih ima [undecid] Obrazi im podrhtavaju od sreće.Pa si nešto mislim….u istom periodu turizam će odraditi 70 miljardi € al nitko ne vrišti od sreće.A to je navodno izvoz …taj turizam……… [undecid]

ps.igh sudjeluje sa 5% ,znači 15 mil € godišnje,taman za hamburgere..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

dajte ljudi odakle muji novaca eh da bila mu je delegacija iz
unskog sanskog kantona

i da, gospodin je našo shodno kad će s tim izać; pred izbore. ma bolje da šutim.

Only God, Muammar and Libya!

i još nešto………SN još nije izgubio spor sa državom.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Gradonacelnik bi prava ali ne i obveze koje proizalaze iz 25%+1 dionica.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Što ako Opatija ne izađe s javnom ponudom? Što će onda biti? Uzet će im HANFA dionice? Nema šanse….
A sumnjam da će izaći s ponudom jer je to za njih ogromna lova, niti im je interes steći cijeli LRH otkupom dionica.

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Vidi članak 59
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/329422.html

New Report

Close