LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro nemoj biti cicija,lupi po asku,bit ćemo ti svi zahvalni.Možda pokreneš lavinu.. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Na svim temama veselje,otvara se šampanjac,kriza je stvar prošlosti…a mi….kao da je netko umro [cry]
Ajmo ljudi ,malo optimizma,pa i 2,7% je bolje nego ništa.Al da nije lako gledati kako drugima raste preko 10%…nije..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

snho -+50

http://www.novilist.hr/Vijesti/Kronike/Opatija/-BBzona-bijelih-rukavica-AB-za-e.aspx


Na svim temama veselje,otvara se šampanjac,kriza je stvar prošlosti…a mi….kao da je netko umro [cry]
Ajmo ljudi ,malo optimizma,pa i 2,7% je bolje nego ništa.Al da nije lako gledati kako drugima raste preko 10%…nije..

ipak je nasa LRH dizelas….treba joj malo duze vremena da se zagrije….a i u usporedbi sa drugima smo u zadnjih 3 mjeseca ipak manje pali.

u svakom slucaju ova cijena je presmijesna [thumbsup]

"Day after yesterday"

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.264 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. SN HOLDING D.D. 5.184 1,71 Osnovni račun +50
4. KD BPD D.O.O. 2.075 0,69 Osnovni račun
5. HPB D.D. 1.964 0,65 Skrb. račun
6. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
7. PBZ D.D. 1.420 0,47 Skrb. račun
8. ABANKA D.D. 1.289 0,43 Osnovni račun
9. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 1.084 0,36 Osnovni račun
Ukupno: 88,79
[thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Na svim temama veselje,otvara se šampanjac,kriza je stvar prošlosti…a mi….kao da je netko umro [cry]
Ajmo ljudi ,malo optimizma,pa i 2,7% je bolje nego ništa.Al da nije lako gledati kako drugima raste preko 10%…nije..

lupa se jer je stigla dividenda, zanima me hoće li rasti idući tjedan kad se crkavica otopi?

************************* Soldi su vajka va modi *************************



Na svim temama veselje,otvara se šampanjac,kriza je stvar prošlosti…a mi….kao da je netko umro [cry]
Ajmo ljudi ,malo optimizma,pa i 2,7% je bolje nego ništa.Al da nije lako gledati kako drugima raste preko 10%…nije..

ipak je nasa LRH dizelas….treba joj malo duze vremena da se zagrije….a i u usporedbi sa drugima smo u zadnjih 3 mjeseca ipak manje pali.

u svakom slucaju ova cijena je presmijesna [thumbsup]
[/quote]

Buksa provjeri dal uopšte ima tog dizala u rezervoaru [undecid] Meni se čini da je povuklo zrak a onda ne mrdamo tako skoro.Makar i ovako nam ništa ne fali,stojimo ljepo parkirani na 9stotici i nemamo stresa kao ovi drugi koji rastu bez veze……. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Na svim temama veselje,otvara se šampanjac,kriza je stvar prošlosti…a mi….kao da je netko umro [cry]
Ajmo ljudi ,malo optimizma,pa i 2,7% je bolje nego ništa.Al da nije lako gledati kako drugima raste preko 10%…nije..

ipak je nasa LRH dizelas….treba joj malo duze vremena da se zagrije….a i u usporedbi sa drugima smo u zadnjih 3 mjeseca ipak manje pali.

u svakom slucaju ova cijena je presmijesna [thumbsup]
[/quote]

Buksa provjeri dal uopšte ima tog dizala u rezervoaru [undecid] Meni se čini da je povuklo zrak a onda ne mrdamo tako skoro.Makar i ovako nam ništa ne fali,stojimo ljepo parkirani na 9stotici i nemamo stresa kao ovi drugi koji rastu bez veze……. [rolleyes]
[/quote]

a meni je danas izgledalo kao da je netko stavio bezolovni benzin…ko prodaje da mi ga je vidjet
[angry]

"Day after yesterday"

slavica radić hoće kupit lrh javio jovo radio slobodna evropa
zbog sentimentalnih razloga cijena prava sitnica pogodite vrijdnost
kao mala čeznuo joj pogled iz rijeke prema obroncima učke auuuuuuuu

Ovo je smiješno kad gledaš odnos ponude i potražnje na ovoj dionici,1730:345.
Top 10 kupnja ima ukupno oko 100 komada a zadnji je na cijeni 620kn.
Što je s ostatkom od 1600kom,gdje su oni ???Na 1kn,možda?Ovo je "nečije maslo",netko se smatra jako prefrigan,al je preprozirno!!! [bye]
Sumnjam na dvojicu…..

Kad je dobar vjetar i purani lete!


slavica radić hoće kupit lrh javio jovo radio slobodna evropa
zbog sentimentalnih razloga cijena prava sitnica pogodite vrijdnost
kao mala čeznuo joj pogled iz rijeke prema obroncima učke auuuuuuuu

care [thumbsup]

@patak9
mislim da na nekih do stotinjak kn imas 1500 kom u komadu kupnju, svojedobno u vrijeme najvece jazovke je izvirio u TOP 10.
Neki saljivđija ***obrisano***

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close