LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,3,5,,154735.jl

dvije derutne vile – ruglo Lovrana (unutrašnjost potpuno devastirana – slika u tiskanom izdanju)
– min 2 – realno je onda valjda 3 a kažu maksimalno 5 mil eura

15 hotela – ponos Opatije (od kojih jedan ima i 5 zvjezdica)
– po zadnjoj cijeni na tržištu – 36 mil eura

pa tko je tu lud [undecid] [angry] [lol]


Sa LRH upravljaju politika i radnici, nedostaje poduzetništva.



http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,3,5,,154735.jl

dvije derutne vile – ruglo Lovrana (unutrašnjost potpuno devastirana – slika u tiskanom izdanju)
– min 2 – realno je onda valjda 3 a kažu maksimalno 5 mil eura

15 hotela – ponos Opatije (od kojih jedan ima i 5 zvjezdica)
– po zadnjoj cijeni na tržištu – 36 mil eura

pa tko je tu lud [undecid] [angry] [lol]


Sa LRH upravljaju politika i radnici, nedostaje poduzetništva.
[/quote]

ma radnici ti s ničim ne upravljaju nego neko upravlja sa radnicima…dakle ostaje samo politika, i da, nema nikakvog poduzetništva

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

počela se ljestvica spuštati….ostoja trpa po 900 kn

[rolleyes]

"Day after yesterday"

Moj cijeli portfelj je u LRH. Zašto?
Brodare i građevinare sam rasprodao, nema smisla detaljno obrazlagati. Ukratko, brodari su jako volatilni, mogu povući ali mogu biti na ovim razinama još koju godinu. Nitko nema pojma što će biti sa sektorom. Ali zato su građevinari u banani kao i lijepa nam domovina. Što se tiče turista tu je stanje također alarmantno ali me kod LRH drži slijedeće:
1. Raspteljavanje vlasničke strukture nakon lokalnih izbora.
2. Jaki kupac koji već dugo kupuje.
3. Javna ponuda ako se SNHO i država dogovore, a na sudu su nedavno potvrdili da razgovori traju. Nema šanse da javna ponuda bude ispod cijene BV-a jer je to premija koju će SNHO morati platiti kako bi javnost bila zadovoljena. Na današnju cijenu to je prinos preko 200%
4. Ako se i ne dogovore, država to mora prodati i namaknuti si nešto novaca u proračun.
4. Opatija. Može sve propasti ali će hoteli tamo ostati i uvijek će imati neku vrijednost. Ako turizam i podbaci, a vjerovatno hoće, Istra i Opatija će zbog blizine imati najbolje rezultate. Tu je uvijek bilo i biti će turista. A zbog toga i interesanata za LRH bez obzira na recesiju.

Danas si nadokupio LRH, cadilac? Onda nije bio Darko O… ?
Zašto misliš, da će konačno rješenje dolaziti nakon lok. izbora (sjetim se samo prijašnjih izbora, a dugo je od toga…)?
Meni treba još puno komada da ću dostiči tvoj cilj (100% u LRH).
Inaže: podržavam tvoje zaključke – sa stoticom! [wink]


Moj cijeli portfelj je u LRH. Zašto?
Brodare i građevinare sam rasprodao, nema smisla detaljno obrazlagati. Ukratko, brodari su jako volatilni, mogu povući ali mogu biti na ovim razinama još koju godinu. Nitko nema pojma što će biti sa sektorom. Ali zato su građevinari u banani kao i lijepa nam domovina. Što se tiče turista tu je stanje također alarmantno ali me kod LRH drži slijedeće:
1. Raspteljavanje vlasničke strukture nakon lokalnih izbora.
2. Jaki kupac koji već dugo kupuje.
3. Javna ponuda ako se SNHO i država dogovore, a na sudu su nedavno potvrdili da razgovori traju. Nema šanse da javna ponuda bude ispod cijene BV-a jer je to premija koju će SNHO morati platiti kako bi javnost bila zadovoljena. Na današnju cijenu to je prinos preko 200%
4. Ako se i ne dogovore, država to mora prodati i namaknuti si nešto novaca u proračun.
4. Opatija. Može sve propasti ali će hoteli tamo ostati i uvijek će imati neku vrijednost. Ako turizam i podbaci, a vjerovatno hoće, Istra i Opatija će zbog blizine imati najbolje rezultate. Tu je uvijek bilo i biti će turista. A zbog toga i interesanata za LRH bez obzira na recesiju.

poštovani,

lijepo zvuči vaša teorija ali zar ne mislite da bi se već uključio netko jači u kupovinu da je garantirana, minimalna ponuda od strane SNHO – BV??

sudeći kako funkcionira naše izmanipulirano i plitko tržište uvjeren sam da bi…tako da se bojim da nas ipak još čeka neko vrijeme iščekivanja…u svakom slučaju podržavam vašu kupnju. meni je osobno oko 80% portfelja u LRH sa namjerom podebljanja pozicije čim kapne neka lova…

pozdrav

"Day after yesterday"

ma kupujem i ja kad može cadilac može i prognanik evo mojih 13 na kupnju

ma je znaš kaj gazda samo 7 za sad


Danas si nadokupio LRH, cadilac? Onda nije bio Darko O… ?

Nisam danas nego neki dan 20 kom po 880. I

[

[/quote=buksa]
lijepo zvuči vaša teorija ali zar ne mislite da bi se već uključio netko jači u kupovinu da je garantirana, minimalna ponuda od strane SNHO – BV??

Pa uključio ti se SNHO, kud ćeš jačeg. Oni su jači od većine naših fondova, a mirovinci su ionako u banani. Pogledaj im dosadašnja ulaganja i tko ih vodi pa će ti sve biti jasno. Oni će kupovati od mene i ostalih forumaša kad se to sve lijepo obznani i bude crno na bijelo. Njima LRH ne valja na 900 ali će im valjati na 5K. Slažem se da politika sve određuje u ovoj državi pa će i to po kojoj će se cijeni država nagoditi s SNHO. [thumbsup]
Ako se ne varam kad su prvi put sklopili nagodbu cijena je bila 3200 Kn ili tu negdje. To što je trenutna cijena na burzi 900kn nema nikakve veze. Svima je jasno da je to rezultat prije svega straha i psihologije mase, a ne tržišta. Na pitanje odakle znam da će dogovor uslijediti nakon lokalnih izbora neću odgovorit. Vrijeme će pokazati jesam li bio u pravu.

Pozdrav forumašima i ne prodajite u bescijenje


Pa uključio ti se SNHO, kud ćeš jačeg. Oni su jači od većine naših fondova, a mirovinci su ionako u banani. Pogledaj im dosadašnja ulaganja i tko ih vodi pa će ti sve biti jasno. Oni će kupovati od mene i ostalih forumaša kad se to sve lijepo obznani i bude crno na bijelo. Njima LRH ne valja na 900 ali će im valjati na 5K.

[thumbsup] [thumbsup] bravo za izrečeno

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Evo vratio se SNHO na velika vrata.Hoće da kupi 5kom. po 870 [thumbsup] [lol] [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pogrešio si golubv, to sam samo ja. I, evo, ništa nisam dobio.

New Report

Close