LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo sad ima po 950 kolko ti srce poželi [embarass] Nema tu sreće ……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

SNHO od 18 02. nije kupio ni jedan komad LRH. Kaj to treba značiti? Kad je bilo skuplije skidao po 300 kom a sad kad je super jeftino gadi mu se [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


SNHO od 18 02. nije kupio ni jedan komad LRH. Kaj to treba značiti? Kad je bilo skuplije skidao po 300 kom a sad kad je super jeftino gadi mu se [rolleyes]

….to znaci da smo kod sljedeceg pada naj….

"Day after yesterday"


SNHO od 18 02. nije kupio ni jedan komad LRH. Kaj to treba značiti? Kad je bilo skuplije skidao po 300 kom a sad kad je super jeftino gadi mu se [rolleyes]

Obratno kolega… Kad je on kupovao, drzao je cijenu. Kad je prestao, pala je cijena.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


…da je Ostoja znao da će pasti toliko puno nebi ni on kupovao od 1600 na niže [lol] ..evo dokaza da nitko nije pojeo svu pamet ovoga svijeta…


Lavgar: kaži mi što misliš, koliko dionica će promjeniti vlasnika ispod 1000? Ako bi SNHO počeo kupovati tek ispod 1000, nikada ne bi na tržištu skupio 5134 dionica…

Trebao bi netko javiti Ostoji da pomete ovu prodaju barem do jezerače,možda čovjek ne prati..Ovo je ipak ljepa ponuda….ili.. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

izgleda da je onom koji je kupovao u 14:53:23 pofalilo municije [lol]

ova burza postaje sve smiješnija iz dana u dan….

"Day after yesterday"

Ako se ovako dalje nastavi još cemo moliti Ostaju da nastavi kupovati jer to ipak drži cijenu.



SNHO od 18 02. nije kupio ni jedan komad LRH. Kaj to treba značiti? Kad je bilo skuplije skidao po 300 kom a sad kad je super jeftino gadi mu se [rolleyes]

Obratno kolega… Kad je on kupovao, drzao je cijenu. Kad je prestao, pala je cijena.
[/quote]
Ovo je točno. SNHO je držao cijenu da još ne potone. meni se čini da će on to i dalje činiti, iako je procjenio da se može spustiti nešto niže.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,3,5,,154735.jl

dvije derutne vile – ruglo Lovrana (unutrašnjost potpuno devastirana – slika u tiskanom izdanju)
– min 2 – realno je onda valjda 3 a kažu maksimalno 5 mil eura

15 hotela – ponos Opatije (od kojih jedan ima i 5 zvjezdica)
– po zadnjoj cijeni na tržištu – 36 mil eura

pa tko je tu lud [undecid] [angry] [lol]

S obzirom koliko ih imaju, 36 mil eura najvjerovatnije vrijede samo te sve vile

http://www.hfp.hr/privatize/Privatize/css/PrivatizeCroatia.asp?id=34

Ali to trenutno nije važno. Jer raspoloženje na tržištu je takvo kakvo je.

Only God, Muammar and Libya!

E da je nama kupac kao ovima na tnpl [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


E da je nama kupac kao ovima na tnpl [proud]

ma netreba meni nikakav kupac

meni treba para [thumbsup] pa da vidiš što se kupuje [wink]

New Report

Close