LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=68678

kao što se iz teksta može vidjeti OPATIJA će prva u realizaciju što za LRH osigurava bitno veću popunjenost tijekom cijele godine

.. a valjda će i cijene smještaja onda biti veće

.. a valjda će i profit onda biti …

… a valjda će onda biti i više zainteresiranih investitora

… a valjda će nešto od toga i biti u ovom stoljeću ] [smiley] [thumbsup

Neznam hoće li Štrok platiti realnu cijenu ili bi on htio nekakav veliki DISKONT ?

moš mislit što će platit na ovu krizu nema sada prodaje nego treba
vlasnik sve svoje skupove sinpozije i seminare održavat u svojim
hotelima a ne po primoštenu solarisu i drugim hotelima diljem
lijepe naše a kupac kao što je štrok nikako netreba lrh tko u
ovim trenucima neplati 4000 kn a takvih na žalost nema



Muzur misli da za LRH Ostoja nije dobar, a da je Štrok OK. Zašto ?

pogledaj poslovne rezultate Štrokovih hotela, a onda uzmi u obzir da po novom Muzur nije samostalni kandidat već HDZ-ov
jedini je zaključak da se radi o praoni novca
[/quote]
A tko tu pere za koga ?




Muzur misli da za LRH Ostoja nije dobar, a da je Štrok OK. Zašto ?

pogledaj poslovne rezultate Štrokovih hotela, a onda uzmi u obzir da po novom Muzur nije samostalni kandidat već HDZ-ov
jedini je zaključak da se radi o praoni novca
[/quote]
A tko tu pere za koga ?
[/quote]

onaj koji nezna nista o poslovanju ali zna ljude koji će mu dati nešto da kupi jako jeftino a mora kasnije podjeliti pljen s njima

************************* Soldi su vajka va modi *************************

…da je Ostoja znao da će pasti toliko puno nebi ni on kupovao od 1600 na niže [lol] ..evo dokaza da nitko nije pojeo svu pamet ovoga svijeta…

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Lavgar: kaži mi što misliš, koliko dionica će promjeniti vlasnika ispod 1000? Ako bi SNHO počeo kupovati tek ispod 1000, nikada ne bi na tržištu skupio 5134 dionica…

Sramota šta se radi oko LRH ako se nastavi ovakav trend do 7mjeseca dionica će vridit ko Sunčani Hvar 28kn a onda me zaboli kur..ko je vlasnik.Opatijo bajna ti rđo našeg mora! Žali bože di san pare bacija!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Možda ne 28 kn, a na žalost oko 500 kn. Prodati danas na 900 ili čekati da padne na ove razine, to je sada pitanje ?! [undecid] [embarass]

Janezu – pesimista! Nema pitanja: kupovati danas i kupovati kad padne na 500! [thumbsup]


Možda ne 28 kn, a na žalost oko 500 kn. Prodati danas na 900 ili čekati da padne na ove razine, to je sada pitanje ?! [undecid] [embarass]

Kasno pališ majstore! Već dugo je presmiješna prodaja. Dolazi u obzir samo dokup!!!
Sigurno će se isplatit!! Samo sada više nisam siguran dali će to biti meni ili mojoj djeci???

Veliki pozdrav!

prije par sati se dijelilo po 880 a sad nitko neda za 950 [thumbsup]

New Report

Close