LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pOSTOJI interes za LRH… [proud] [thumbsup]

DOBRA TI OVA [thumbsup]

ovo je dobra "škola" za svakoga tko bude stavio malo veći nalog na prodaju po ovim cijenama!!

[thumbsup]

"Day after yesterday"

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.264 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. SN HOLDING D.D. 4.374 1,45 Osnovni račun + 40
4. KD BPD D.O.O. 2.225 0,74 Osnovni račun
5. HPB D.D. 1.951 0,64 Skrb. račun
6. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
7. PBZ D.D. 1.402 0,46 Skrb. račun
8. ABANKA D.D. 1.317 0,44 Osnovni račun
9. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 1.084 0,36 Osnovni račun
Ukupno: 88,57

gdje je ona ljepotica koja je kupovala po jednu dionicu lrh -ana kraju dana iz
sentimentalnosti prema šetnji na lungomare ah ta ljubav izgleda danije vječna
i nakraju možda mi ipak poželi platit kavu


gdje je ona ljepotica koja je kupovala po jednu dionicu lrh -ana kraju dana iz
sentimentalnosti prema šetnji na lungomare ah ta ljubav izgleda danije vječna
i nakraju možda mi ipak poželi platit kavu

ti si stvarno "specijalac" [thumbsup]

17:30 kofi anan philip moris [proud]

Za LRH se ne vidi dno, kad cemo pod 1.000 kuna, vjerovatno u kratkom. Nakom 1.kvartalnog izvjestaja vjerovatno jos puno dublje. Slican debakl sam prognozirao prije par mjeseca za PTKM (kad je bila jos 235,danas 90 kuna) ali su me svi napadali da drukam na dole, navodno u interesu KD Viktorija ili nekih drugih fondova, cak da sam njihov placenik.
Imam 15 dionica LRH (kupio jos u 2007-po 5.000 kuna).

Izvini janezu, ali blizi se kraj pregovora HFP-SNHO i SNHO ne kupuje jer nema nikuda sa novcem… A PTKM tako ili drukćije bila je samo špekulacija (katastrofa od firme).


Za LRH se ne vidi dno, kad cemo pod 1.000 kuna, vjerovatno u kratkom. Nakom 1.kvartalnog izvjestaja vjerovatno jos puno dublje. Slican debakl sam prognozirao prije par mjeseca za PTKM (kad je bila jos 235,danas 90 kuna) ali su me svi napadali da drukam na dole, navodno u interesu KD Viktorija ili nekih drugih fondova, cak da sam njihov placenik.
Imam 15 dionica LRH (kupio jos u 2007-po 5.000 kuna).

Pa prodaj sada Ostoji po 10xx tih 15 kom. i kupi 20-25 kada padne tamo di ti misliš da će pasti….

[bye]

"Day after yesterday"


Izvini janezu, ali blizi se kraj pregovora HFP-SNHO i SNHO ne kupuje jer nema nikuda sa novcem… A PTKM tako ili drukćije bila je samo špekulacija (katastrofa od firme).

ma svaka čast tebi matantos ali ja taj skori kraj "sapunice" čekam 4 i pol godine

i skoro uvijek "skoro" da se razriješi

počeo sam kupovat LRH po 2000 kn pa sam par komada dokupio i po 6000 kn pa padalo a ja kupovo i po 3500, i po 3000 i po 2700 i po 2000 i po 1400 i sada sam se najviše nakrco po 1000-1100 i imam ga više nego ti, i čekam to rješenje više nego ti[proud]

bojim se da će rješenje biti na "našu" štetu jer netko mora zaradit [sad]

ova cijena je smiješna al kad vidim druge dionice i niz njihovih cijena su smiješne [undecid]

živio 100 godina i nemoj potpisat zahtjev za referendum [thumbsup]


Za LRH se ne vidi dno, kad cemo pod 1.000 kuna, vjerovatno u kratkom. Nakom 1.kvartalnog izvjestaja vjerovatno jos puno dublje. Slican debakl sam prognozirao prije par mjeseca za PTKM (kad je bila jos 235,danas 90 kuna) ali su me svi napadali da drukam na dole, navodno u interesu KD Viktorija ili nekih drugih fondova, cak da sam njihov placenik.
Imam 15 dionica LRH (kupio jos u 2007-po 5.000 kuna).

Mislim da nećemo ispod 1000 dok god Ostoja kupuje. neka stavi netko 200 – 300 komada na 1100 pa ćeš vidjeti kako će ga popapati bez obzira na pad Crobexa. Free float je sve manji i time sve manji broj onih koji žele dati dionicu po ovim cijenama. Naravno, ljudske sudbine su različite i kad "gori pod nogama" prodaješ za bilo što, ali…

Gazda, hvala za dobre želje!

Neću potpisat zahtjeva za referendum. Političke gluposti. [angry]

Gazda, siguran si, da imaš više od mene? Da ti nije ime Darko i prezime nešto na O.? [proud]

Ja sam počeo kupovat kad je bila 1750 ako dobro pamtim (za naredne kupnje dobro si napisao)… [tongue]

Je netko smislio, da se SNHO pogodi HFP-om, da kupi dionice u preuzimanju (na 1200?), free floata sve manje, kriza ovdje – i HFP bi imao opravdanje, zašto prodaje…

Ja mislim da je neki dogovor pao

HFP prepušta LRH Štroku koji isplaćuje SNHO

svi pomalo popuštaju, al svi ostvaruju i nekakve svoje ciljeve kao npr.:

HDZ face – lokalni izbori
Muzur faca – lokalni izbori
SNHO – lova
Štrok ili netko drugi – dobar biznis

Nisam siguran da imam više od tebe al znam da mi je 70% portfelja u LRH, a portfelj je za moje prilike "solidan"!

Veliki pozdrav [wink][thumbsup]

New Report

Close