LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma nije ovo dobro zbog pbz a


ma nije ovo dobro zbog pbz a

ma svejedno je, dobro je

sad svi znamo (pa tako i nas dvojica) koga treba nazvati ako misliš prodati svoj dio [thumbsup]

ajd uživaj [wink]

ma gazda imama kavu da ti platim

U igri su 3 strane: Ostoja, Država i Lokalna samouprava.
Tko će pobijediti vidjeti će se ?


U igri su 3 strane: Ostoja, Država i Lokalna samouprava.
Tko će pobijediti vidjeti će se ?

ja želim pobijediti

a za njih me baš briga [thumbsup]


U igri su 3 strane: Ostoja, Država i Lokalna samouprava.
Tko će pobijediti vidjeti će se ?

Pobijediti će SN. To već dugo govorim.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

profa nemoj da postaneš genus možda pobijedimo ja i gazda joza na ne ostoja jadničak jadni

Onaj tko pobijedi u tom krugu prodati će LRH.
Kome ne znam, najvjerojatnije kupcu koji je spreman platiti premiju na realnu vrijednost.
Navodno je prije godinu dana Marich nudio dobru cijenu ?


profa nemoj da postaneš genus možda pobijedimo ja i gazda joza na ne ostoja jadničak jadni

Za pobijediti treba imati brdo novaca.

Kakve mjere razvoja če poduzeti ekonomsko vječe za razvoj turizma ( Hoteljera ) bit če znano za 15
dana . Po mišlenju Štroka je ministarstvo za turizam kasno pripremilo mijere promidžbe . Dali postoje
kavka financijska potraživanja Liburnije (slučaj JANAF ) za rast kvalite usluga veoma su moguča
( dokapitalizacija vlasnika – strateški partner – privatne tvrtke)a ne samo zbog okolnosti u kakvoj se nalazimo nego i zbog lokalnih izbora . ( promocija hdz-ja )
Promjena zakona koji če ga pripremiti članovi ek. vječa ( birokratske prepreke ) omoguči če velike investicije (50 , 100 ili više ) u turizmu . ( iniciram ,špekuliram na LRH ) . To čemo vidjeti za manje od mjesec dana !

http://www.vjesnik.com/html/2009/02/12/Clanak.asp?r=gos&c=2

gle svi znamo kako funkcioniraju firmu u državnom vlasništvu. Još gore u lokalnom vlasništvu. Tu pomaka nema dok se to ne riješi. Za male dioničari tek će tada doći bolja vremena.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

pOSTOJI interes za LRH… [proud] [thumbsup]

New Report

Close