LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3202837/index.do

A brate teško da cijene u LRH mogu biti niže, jer ako dođe privatni vlasnik onda će biti i nekoliko puta više a LRH će poslovati s znatno većom dobiti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3202837/index.do

Nek kupe LRH i ljetuju besplatno :). Više bi im se isplatilo. Samo je u proteklih 7 godina više ulođeno u LRH nego što sada vrijedi na burzi. Ne kužim ove koji se plaše ulaska na ovim razinama ili razmišljaju o prodaji. Ja i danas dokupio. Jučer su me ispreskakali dogovoreni nalozi za lipu. Da su htjeli ozbiljno prodavati zakačili bi i mene.

Otišla prodaja u planine. 23 dionica do 1399.

Vidim opet se bildaju dionice građevinara i brodara dok Lrh nekako sporo napreduje.Za ove prve ništa se nije promjenilo a Opatija je svima u oku.Rusi su okupirali Poreč i dobar dio Istre i počeli mjerkati opatiju.Dobro kaže kolega Widra,kupit će oni sebi hotelčiće ako zatreba,da ne moraju moljakati.Za razliku od svih firmi na ZSE koje su danas rasle i više od LRH ,ova firma ne treba sklapati nove poslove,javljati se na natječaje( kojih je sve manje) dovoljno je da rješe sudski spor i napišu "PRODAJE SE" i evo nas na 7000kn.

ps.ne drukam ni gore ni dolje ,momentalno mi nije u interesu da cijena skoči ali kad dokupim koliko sam si zacrtao drukat ću na gore.off cors [rolleyes] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Slažem se zato sam i kupio LRH, prije dosta vremena kupio sam Lucidus jer sam imao osjećaj da će ić preuzimanje ali sam ga nažalost prodao prije vremena. Mislim da ista stvar čeka i LRH samo se ovaj put nadam da ću izdržat a da ne prodam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Slazem se u potpunosti, zato i kupujem, danas sam podebljao LRH sa novih 19 kom.

Pozdrav

NA KONFERENCIJI ZA NOVINARE PREDSTAVLJEN NOVI GRADSKI PROJEKT
Moderni kompleks opatijske tržnice »težak« 70 milijuna kuna

Radovi na izgradnji tržnice trebali bi započeti u rujnu slijedeće godine, odmah nakon dobivanja lokacijske, istakli su predstavnici novosonovane tvrtke »Opatija 21« koja se pojavljuje u ulozi investitora novog objekta

OPATIJA – Moderni kompleks nove opatijske tržnice, koji će činiti podzemna garaža na mjestu današnjeg parkirališta u sklopu koje će se nalaziti i poslovna zgrada, prostrana šetnica uz Ulicu maršala Tita te renovirana zgrada sadašnjeg »mrkata«, obogatit će središte Opatije najkasnije do 2011. godine – tako bi glasio rezime press konferencije održane jučer u prostorijama tvrtke »Opatija 21« na kojoj je predstavljen ustroj tvrtke, izgled nove garaže s popratnim sadržajima, ali i »papirnati trag« dosad učinjenog u tom projektu.
– Garaža će se nalaziti točno u gabaritima sadašnjeg parkirališta, a imat će četiri podzemne i dvije prizemne etaže s garažnim prostorom, te još četiri nadzemne etaže u kojima će se smjestiti poslovni prostori, lokali i trgovine, kazao je projektant Igor Rukavina, te dodao kako je novi, moderni izgled garaže i poslovne zgrade »posljedica konstruktivnih diskusija s riječkim konzervatorima«. Naime, iako je prvotno zamišljena da odražava izgled nekadašnje Mandrije, koja se nalazila na prostoru današnjeg hotela »Paris«, konzervatori su takvu mogućnost odbili uz argument da nije dozvoljeno repliciranje povijesnog spomenika na nekoj drugoj lokaciji, i inzistirali da se zdanju da moderan i urban izgled.
– Mislim da je to savim u redu, jer je i u 19. stoljeću arhitektura u Opatiji bila avangardna, moderna, pa nema razloga da takav ne bude i ovaj projekt, kazao je Rukavina, koji je čak tri puta mijenjao svoje projektno rješenje. Konačan izgled uključuje i velike zelene površine uz glavnu ulicu i široku šetnicu koja bi se s prostorom unutar i oko zgrade tržnice spajala u jednu zaokruženu pješačku zonu.
– Opatija je linearno organizirana i nema strogi centar, već se percepcija o središtu grada mijenja od tržnice do Slatine ovisno o tome pitate li domaće ljude ili turiste. Ovu smo zonu, upravo zato, zamislili kao svojevrstan »dnevni boravak« za građane Opatije koji će povezati tržnicu, lokale i poslovne prosTvrtka neovisna o lokalnoj politici

Opatijski gradonačelnik Amir Muzur kao glavnu prednost tvrtke »Opatija 21« istaknuo je njenu neovisnost o promjenjivoj lokalnoj politici, ali i činjenicu da za svoje postojanje ima konsenzus svih glavnih političkih stranaka, čiji su predstavnici članovi njenog Nadzornog odbora.
– Trebalo je dosta vremena da shvatimo da se kapitalni projekti ne razvijaju zbog toga što iza njih stoji vlast, te da treba te projekte prepustiti neovisnim tvrtkama i partnerima. Vlast je podložna dnevnoj politici, kompromisima i vanjskim uvjetima, i zbog toga se ne bi trebala baviti kapitalnim ulaganjima, kazao je gradonačelnik Muzur i dodao kako »puno očekuje od Opatije 21, ali i da će ta očekivanja bez sumnje biti ispunjena«.
tore u jedinstven kompleks, a pritom riješiti i problem nedostatka parkirališnog prostora, kazao je Boris Cimaš, jedan od arhitekata koji su radili na projektu.
Cijena izgradnje nove garaže, koja će imati 330 parkirnih mjesta i oko dvije i pol tisuće kvadrata poslovnog i ugostiteljskog prostora, iznosi nešto manje od 70 milijuna kuna. Tvrtka »Opatija 21«, koja se pojavljuje u ulozi investitora, uskoro očekuje izdavanje lokacijske dozvole, a konkretni građevinski radovi trebali bi krenuti početkom rujna iduće godine.


Novi List

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Opatija će kroz 5-10 godina biti sasvim druga priča nego danas.

Želim podsjetiti cjenjene kolege na neke projekte koji će donijeti novi image Opatiji:
-Ljetna pozornica (kongresna dvorana za >1000 ljudi). Ovo će biti genetaror noćenja u Opatiji, a time u LRH. Trenutno se u cijeloj HRvatskoj ne može organizirati pošten kongres za 1.000-2.000 ljudi jer nema takve dvorane koja bi ih primila.
-Žičara za Učku. Velika atrakacija i vrlo zanimljiv novi sadržaj za sve goste Opatije. Tko se jednom popeo na Učku, ili barem do Veprinca zna kako izgleda panorama Kvarnera. Genijalno!
-Marina za Mega jahte
-Hotel Ićići
-Hotel Zagreb
-Hotel Paris
Ova tri navedena hotela bi se trebala praktično rušiti i graditi iznova. S obzirom na genijalne lokacije to bi trebali biti sve redom hoteli extra klase
-Hotel Kvarner->Marriot?
-Hotel Imperial
-i još neki drugi hoteli idu u rekonstrukciju i dići će im se kvaliteta

Ako bi se ovi projekti koji su pod kapom LRH dali jednom ozbiljnom velikom međunarodnom igraču, koji bi se pobrinuo i za punjenje kapaciteta, Opatija bi ne bi ni sličila na ovo danas (a ni ovo nije tako loše)

Dakle, tko može čekati, imaće što dočekati.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Cijena izgradnje nove garaže, koja će imati 330 parkirnih mjesta i oko dvije i pol tisuće kvadrata poslovnog i ugostiteljskog prostora, iznosi nešto manje od 70 milijuna kuna.


Novi List

Cijena cijele LRH koja uključuje 15 hotela (2000 soba), 6 vila, autokamp, marinu… je 332.900.700 na ovoj cijeni, pa uspoređujte.

Nema se tu što uspoređivati.Za vrijeme ove korekcije crobeksa cijene nekretnina u Opatiji nisu pale ni za dlaku niti će pasti.Baš suprotno,unatoč krizi cijene na dobrim lokacijama rastu cjelo vrijeme.Nije upitna vrijednost LRH.Smišljam načina da dođem do love i natrpam se ovom dionicom,prodajem sve živo i neživo ali nisu vremena…..neide pa neide [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Tako je uvijek u životu, kad ti treba novac za nešto nema ga i obrnuto.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close