LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



joj prijatelju nemogu da spavam sutra sama na kupnji
dajte molim vas mislite da je ovaj koji je prodo 500 kom po 1000 bedak
ja mislim da je i ktome još se dijeli božićnica 2300 kuna a ja gospodo iz lrha
još nisam dividende vidil vidim samo maglicu a uprava kunicu u fešticu dok je bal nek je bal

ti si rođen da napišeš kakav roman

krleža je za tebe ništ [smiley]
[/quote]

stvarno sam vec htio postaviti pitanje u vezi kolege 101. mislio sam da je rijec o umjetnickoj slobodi izricaja ali sto sam vise citao njegove postove manje mi je bilo jasno….. [bye]

"Day after yesterday"

@buksa

101 je car [thumbsup]

nažalost

očito ovdje još ima "velikih" prodavatelja za koje kupci znaju i dogovaraju cijenu

i ne žuri im se

dok vjerujem prospektusu i još nekima ne dogori do noktiju i onda za kakvu takvu likvidnost prodaju svojih zadnjih par stotina kom po ovim cijenama

dok se ovi što propadaju ne istovare (zovu okolo i nude) neće biti značajniji up [sad]


dok se ovi što propadaju ne istovare (zovu okolo i nude) neće biti značajniji up [sad]

Dobro da nisi napisao da nude 500 kuna uz svaku dionicu koju poklone [bye]

EVO JEDNA ZA BUKSU
ako je lrh droga ja sam narkoman

Teško je i meni shvatiti mentalni sklop naših ljudi.Da ja sad prodajem poklopio bi kupnju sve do 1000kn.a da sad kupujem poklopio bi prodaju do 1100 za početak.Nije mi nikako jasan onaj ko bi kupio za 1000kn a nebi za 1060 [shocked]Kao da se LRH kupuje zbog 50kn.Da ne očekujem povratak cijene bar na nominalu nebi LRH ni pogledao a tu onda 50tak kn.ne igra nikakvu ulogu…ili……….a eto nešto se upravo pokrenulo…………….

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Firma je odlična za hotelijere odlično posluje, nekretnine vrijede čudo jedini je problem likvidnost.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pa kupujmo onda, da ispunimo još poslednji kriterij atraktivnosti! [cool]


Firma je odlična za hotelijere odlično posluje, nekretnine vrijede čudo jedini je problem likvidnost.

problem je što mi mali nemamo love, da je para da vidiš kako bi bilo likvidnosti, ali ne brini uskoro će početi fondovske igre kada će sami prodavati i kupovati nebi li napucali cijenu, tada ćemo i mi doći na svoje

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Traži se junak, koji će natjerat LRH u blokadu… [pray]

Nekome sigurno odgovara da je LRH nisko međutim ako SNHO dobije vlasništvo onda bumo videli.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


EVO JEDNA ZA BUKSU
ako je lrh droga ja sam narkoman

ova mi je i VIŠE nego jasna….meni bi kao cijepivo došao jedino skok na 5000-6000 u tjedan dana, a do onda skupljanje dionica kao da su lješnjaci i da nam se sprema ciča zima…. [smiley]

[thumbsup]

"Day after yesterday"

New Report

Close