LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

forumaši može jedna anketa
koliko vas ima ulaz u lrh ispod 1500 kn gospodina ostoje
ja osobno nemam anjegov ulaz mi je naučna fatastika

a kad se uzme u obzir da je izlazio oko 5-6500, onda mu ovaj ulaz sada djeluje još više kao naučna fantastika…..
zato je dobro imati i SNHO….


forumaši može jedna anketa
koliko vas ima ulaz u lrh ispod 1500 kn gospodina ostoje
ja osobno nemam anjegov ulaz mi je naučna fatastika

Ostoja i SN Holding su dva potpuno različita pravna subjekta, prema tome Ostoja možda ima privatno dionice Liburnije, ali ti ovdje vjerojatno spominješ ulaz SN Holdinga, budući da je vidljiv u Top 10…

DOBRE TURISTIČKE PROGNOZE ZA BOŽIĆNE I NOVOGODIŠNJE BLAGDANE NA KVARNERU
Na Kvarneru za blagdane 11.600 gostiju

Brojke su na prošlogodišnjoj razini, a blagdani ove godine padaju tako da će mnogi poželjeti iskoristiti produženi vikend na moru

Božićne i novogodišnje blagdane na Kvarneru će ove godine provesti oko 11.600 gostiju u 52 otvorena hotelska objekta i privatnom smještaju, dok je primjerice lani za blagdane stiglo oko 12 tisuća gostiju. Naime, prema podacima ankete koju su proveli u Turističkoj zajednici Kvarnera i sustavu lokalnih TZ-a, najviše se gostiju očekuje na Liburnijskoj rivijeri, oko pet tisuća gostiju, od čega najveći dio otpada na opatijsko područje gdje će sveukupno biti otvoreno šesnaest hotela.
Očekujemo oko 4.200 gostiju, što je otprilike brojka na prošlogodišnjoj razini. Primjerice Milenij hoteli, po mojim informacijama očekuju stopostotnu popunjenost. Inače, uglavnom bi trebali stići gosti s tradicionalnih tržišta, dakle najbližih, Austrije, Italije pa i Njemačke i mislim da će sve biti kako treba, samo da nas i vrijeme posluži – kaže Jasna Doričić-Sanković, direktorica ureda Turističke zajednice grada Opatije te dodaje kako većinom dolaze strani gosti, no očekuje se i dosta domaćih, pogotovo Zagrepčana kojima je Opatija otvaranjem punog profila autoceste na sat vremena vožnje. A blagdani ove godine padaju tako da će mnogi poželjeti iskoristiti produženi vikend na moru. Od objekata Liburnia Riviera Hotela cijelu su zimu, pa tako i za blagdane, otvoreni hoteli Ambasador, Admiral, Kristal i Kvarner, dok se za novogodišnje blagdane otvaraju dodatni kapaciteti te će raditi čak deset Liburnijinih hotela.
– Za novogodišnje blagdane otvaramo još i Imperial, Vilu Ambasador, Palace-Bellevue, Istru, potom hotel Excelsior u Lovranu te hotel Marina u Mošćeničkoj Dragi, što znači za Novu godinu radi desetak naših hotela. Što se tiče broja gostiju, očekujemo kako ćemo imati po danu oko dvije i pol tisuće gostiju čime smo zadržali broj gostiju na prošlogodišnjj razini – ističe Gracijela Osojnak, direktorica prodaje i marketinga LRH.
Na riječkom se području očekuje oko 1.300 gostiju, na Crikveničkoj rivijeri oko 400, dok se u Novom Vinodolskom planira dolazak nešto više od tristo gostiju. Kvarnerski otoci bi prema sadašnjim najavama trebali za blagdane ugostiti oko 2.600 gostiju, od čega najveći dio otpada na otok Krk gdje bi Novu trebalo dočekati oko tisuću gostiju. Ondje će otvoreni biti hoteli Dražica, Malin, Marina te Kanajt. Ove godine zatvoren zbog krize i vrlo slabog interesa, pogotovo s talijanskog tržišta, ne otvara se, tradicionalno otvoren, hotel Beli kamik.
Dok opatijski hotelijeri već sada bilježe, kažu, vrlo dobar buking, slab interes gostiju za novogodišnjim slavljem imaju i u crikveničkom Jadranu. S druge strane, s ekonomskom krizom Gorani nemaju problema pa je tako u Gorskom kotaru većina smještajnih kapaciteta rasprodana već do početka prosinca. Ako je suditi prema sadašnjim podacima, u 2009. bi ondje trebalo »ući« oko 1.600 šesto gostiju. Nadaju se svi, uz pahulje snijega.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

U VEĆINI PODUZEĆA I GRADU OPATIJA ISPLATIT ĆE SE BLAGDANSKA NAGRADA
Božićnice od 1.000 do 2.300 kuna

U Zanatservisu i Radniku još nisu odlučili o isplati, u Općini Matulji su još ljetos »pojeli« božićnicu, a djelatnici Općine Lovran neće dobiti »keš« već samo bonove

OPATIJA – Božićnice će se isplatiti u većini opatijskih poduzeća, te jedinica lokalne samouprave, a dobiti božićnicu u vrijeme »potrošačke groznice«, kada svi preporučuju oprez i štednju, pravo je olakšanje za kućni proračun. Kod nekih će tvrtki iznos božićnica ostati isti, a neke će ga čak i povećati.
– Svi …

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=286028632859285A2863285A28582858286028632897289828632863285B2860285F285B285C285D28632863286328592863Z

– u tiskanom izdanju piše da će najviše božićnice biti djelatnici Liburnije.

Slabo smo likvidni ali kad krene…..

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


forumaši može jedna anketa
koliko vas ima ulaz u lrh ispod 1500 kn gospodina ostoje
ja osobno nemam anjegov ulaz mi je naučna fatastika

ja imam ulaz 1050

Postanite Eu-robovi

Čestitam kolega borism, vjerovatno ste rekorder.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Do 2200 samo 200 kom na prodaji, jel to nešto govori?

Imam fantomske dionice

Hoće reć da smo svi kupovali preko 2200 pa nam se ispod ne isplati prodavat [lol]

Only God, Muammar and Libya!

konačno malo optimizma i na LRH a da nije od gazde joze [thumbsup]

kupnja 50 kom na 1050 kn

uživajte u vožnji [smiley]

puno više od 50 kom [thumbsup]

New Report

Close