LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A čuj, to ti je kao i s ostalom robom,ak je jeftino ljudi misle da ne valja.Vidjet ćeš kak će kupovati na 2500.Reči će,pa buk je 3200,ne mogu ništa izgubiti. A kad saznaju da je buk u stvari 7000 već će biti kasno za jeftin ulaz [tongue] [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

sta kazet na moj bid od 1049,99

hvala niste trebali

Postanite Eu-robovi


A čuj, to ti je kao i s ostalom robom,ak je jeftino ljudi misle da ne valja.Vidjet ćeš kak će kupovati na 2500.Reči će,pa buk je 3200,ne mogu ništa izgubiti. A kad saznaju da je buk u stvari 7000 već će biti kasno za jeftin ulaz [tongue] [lol]

lavgar, iz tvojih usta u bozje usi…. [pray]

"Day after yesterday"


Nitko neće LRH po ovim cijenama?

Svi misle da će je kupiti po 500,00 kn,a zbog trenutačne krize je čak i moguće da padne na tu smiješnu cijenu. Ono u što sam siguran je da će nakon rješenja sudskog spora biti kupaca i iznad 3.000,00 kn. Pitanje je samo koliko brzo naši vladajući žele riješiti ovaj spor,a ja se nadam da će to biti uskoro s obzirom da moramo ispuniti norme EU koja ne trpi ovakova neriješena imovinska pitanja.



Nitko neće LRH po ovim cijenama?

Svi misle da će je kupiti po 500,00 kn,a zbog trenutačne krize je čak i moguće da padne na tu smiješnu cijenu. Ono u što sam siguran je da će nakon rješenja sudskog spora biti kupaca i iznad 3.000,00 kn. Pitanje je samo koliko brzo naši vladajući žele riješiti ovaj spor,a ja se nadam da će to biti uskoro s obzirom da moramo ispuniti norme EU koja ne trpi ovakova neriješena imovinska pitanja.

[/quote]

ja mislim da neće biti tako brzo, čekati će se da prođe kriza u eu i onda će se ići na prodaju , zbog cijene provizija naravno 🙂

************************* Soldi su vajka va modi *************************

kupit će si doktor 100 komada sljedeći tjedan, samo da mi sjedne mito

Ako krajem 1 mjeseca dođe odluka Trgovačkog suda u Rijeci da LRH pripada SNHO mislim da će cijena odmah ×2 jedino me brine ako ponovno pomaknu ročište.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Mislim da će ova dionica bit dobitnik slijedeć godine kad dođe u privatne ruke, jer nikome se ne da zafrkavat s državom. Kad se razrješi na sudu SNHo će prodat LRH minimalno 5000 kn po dionici.
POZDRAV

Imam fantomske dionice

BTW do 3000 kn ima manje od 250 kom na prodaji.
Pozdrav

Imam fantomske dionice

@zivko

jel ti to nama hoces utopiti ovih 10 kom po 1094,99 kn?

[lol] [lol]

"Day after yesterday"

Bit će da je prvi na prodaji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Možda i stoji na prodaji ali sve što piše je točno.Tu se ne radi o poslovanju ,radi se o konkretnoj stvari,o vrijednosti nekretnina.Što samo po sebi ništa nebi značilo da nije firma u fazi prodaje-privatizacije.A pošto je rasplet pred vratima ovdje se 7000 kn.pllača momentalno 1000 kn. [shocked]
Eh da imam love ……mogu nabaviti lovu jedino ako prodam LRH [rolleyes].Ne pada mi na pamet.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close