LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


slika govori više od riječi ali nekak mi se čini da smo u banani
svi vi a i ja skupa svama jedino mi drago što će joza na herbalife umijesto na kobasice
još kad ga objasja opatijsko sunce budu ljudi budu mislili da je hercegovac
(ubit će one bake sunce mu kalaijsano)što će mu sanader reci nego
gazda joza nemoj dok neuđemo u europu
a onda X 6

evo ti stotka za podj….

al da znaš da ja i S400 zajedno imamo više kom od tebe

a ako me budeš ljutio možda te i sam prestignem [wink]

Zašto tačno zbrajamo ove dionice?
Da znamo kako duboko smo pali ili da sazivamo skupštinu?
Inaće 103.

Ma ideja je bila samo da vidimo kolika je snaga nas dioničara sa foruma odnosno koliki je udio u onih 30 i nešto tisuća koji su u opticaju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja imam 10. A šta ćemo kad se prebrojimo? [huh] Jel osnivamo udrugu pa da onda po novinama pišemo raznorazna zahtjevanja? [lol]

Only God, Muammar and Libya!

ja 8. s naznakom podebljanja vrlo skoro

Udruga anonimnih liburniholika!

Ja tražim besplatne dionice u iznosu 3,43% temeljnog kapitala (može i po 1 kn).
Nisam jih kupio kad so bile jeftine, jer nisam znao, da mogu zaraditi… 🙂

Kada počnemo sa diverzantskim akcijama (predlažem: svi na piće u Ambasadora, pa doa ostavimo nevjerovatnih 15% trinkgelda!).


Ma ideja je bila samo da vidimo kolika je snaga nas dioničara sa foruma odnosno koliki je udio u onih 30 i nešto tisuća koji su u opticaju.

Pametnije ti je da nazoveš sda i naručiš se za uvid u knjigu dioničara.

Ovdje upišite svoj komentar…

već se dosta nakupilo

možemo se dogovorit da srokamo lrh na 100 kn

kako bi imali utjecaj na tržište [lol] [lol] [lol] [angry]

Ako se ostvare najcrnije prognoze o Crobexu na 1000 ili niže bodova otić će naša LRH na 500, al ja bogami ne prodajem.
Pozdrva

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

imam dva pitanja,
1. ako snho dobije spor ili se nagodi i dobije dionice lrh, da li je onda obavezan dati ponudu za otkup ostalih dionica koje su na buzi (i po kojoj cijeni)?
2. ako snho izgubi spor i hfp proda dionice nekome drugome, da li i onda za vecinskog vlasnika nastaje obaveza da da ponudu za preuzimanje ostalih dionica (i po kojoj cijeni)?

***obrisano***Bajs viče na sav glas spasimo turizam! A drže cjelu Opatiju na čekanju jer su nesposobni jedan sudski proces privesti kraju.To je zločin,sabotaža-jednostavno žele upropastiti sve hotele i nakrasti se love prije nego izgube spor. Zašto naprimjer jedan Zagorec odmah dolazi na red a radi se o pišljivih 5 mil.neznam čega a ovdje je u igri bar 50 mil po ovim cijenama a u stvarnosti se radi 0 najmanje 200 mil€ koliko su neki spremni platiti za LRH.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close