LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dokle ovko gazda joza dok drugi padaju 2 posto mi padamo 8 posto dok drugi rastu 2 posto mi rastemo 0,65posto možda ću ipak kupit samo batkić
nek se ovi strpe na prodaji dok mi nedoleti lovaa a onda
gospon ivo robić i opatijo moja si(makar neka stara villica )nek se nađe ako ovi čejeni sa istoka
krenu

Jednostavno mali teško mogu dignut tržište, a i ovi šta imaju nešto novca su u strahu investirat, ali doć će i bolji dani.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ima latinska uzrečica POST NUBILA PHOEBUS iliti poslije kiše sunce.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


dokle ovko gazda joza dok drugi padaju 2 posto mi padamo 8 posto dok drugi rastu 2 posto mi rastemo 0,65posto možda ću ipak kupit samo batkić
nek se ovi strpe na prodaji dok mi nedoleti lovaa a onda
gospon ivo robić i opatijo moja si(makar neka stara villica )nek se nađe ako ovi čejeni sa istoka
krenu

ma malo griješiš

evo Ameri u zadnja dva dana +13, a danas još moja procjena +2%

dax npr u zadnja dva dana +13 (samo jučer preko 10) i evo vidim ovog trena +2.21

mi u zadnja dva dana +skoro3 a danas evo ovog trena —— -0,03

osječam se posebno

ko u banani dr. Ive

gledam igh

katarza

mi se dobro držimo [thumbsup]

sad osjećam ono što su oni osječali dok smo MI ronili [pray]

Žilava je LRH ne da se, ipak su to nekretnine na obali a ne kao u građevinara poslovi koji vise o niti i na milost o državi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Predlažem da svak stavi broj dionica s kojim raspolaže tako da vidimo kolika je snaga nas malih dioničara, evo ja imam 37 kom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Izgleda da se ovdje nešto događa a da gazda nezna?

Tko to kupuje LRH??? [rolleyes]

kolega S400, mislim da vam uzorak nije reprezentativan sve da vam ljudi ovdje kazu istinu, tako da zbrajanje nasih dionica ne znaci puno….ali dobro, ja imam 40 kom. i namjeravam jos dokupiti kada osjetim znak neke "stabilizacije trzista"…pozdrav [bye]

"Day after yesterday"

51……

slika govori više od riječi ali nekak mi se čini da smo u banani
svi vi a i ja skupa svama jedino mi drago što će joza na herbalife umijesto na kobasice
još kad ga objasja opatijsko sunce budu ljudi budu mislili da je hercegovac
(ubit će one bake sunce mu kalaijsano)što će mu sanader reci nego
gazda joza nemoj dok neuđemo u europu
a onda X 6

38 kom

New Report

Close