LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne možeš vjerovat al tako je kod nas kad su fond manageri ljudi bez iskustva pa im jedan neekonomist Vlad koji je u biti samo dobar matematičar idejni vođa. UŽAS

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Vi ste gazda joza onda pravi gazda, drago mi je da imamo jednog tako krupno ulagača u LRH.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Gomila je LAŽ. Većina uvijek fula tako da sam prilično siguran da je dno iza nas. Svi pričaju o DOW 6500, a događa se upravo suprotno, ode on prema 9000. Naši fondovi čekaju jer ni sami nemaju pojma kuda ovo ide. Čitaju Vlada koji predviđa CROBEX na 1000 i naravno ove sa CNBC-a koji jedan dan govore Stock Plunge, a drugi Stock Rally pa ti vidi.

potpisujem

moj "prijatelj" reče dno je iza nas

i jako bi rado u lrh da može uvalit bar 100 milja eura a da ne digne cijenu [wink]
[/quote]

Ne vidim u čemu je problem.Za 100mil.€ može kupiti cjeli LRH i to dva puta.Ljudi kad već drukate onda bar vodite računa da ne bude prozirno. [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




Gomila je LAŽ. Većina uvijek fula tako da sam prilično siguran da je dno iza nas. Svi pričaju o DOW 6500, a događa se upravo suprotno, ode on prema 9000. Naši fondovi čekaju jer ni sami nemaju pojma kuda ovo ide. Čitaju Vlada koji predviđa CROBEX na 1000 i naravno ove sa CNBC-a koji jedan dan govore Stock Plunge, a drugi Stock Rally pa ti vidi.

potpisujem

moj "prijatelj" reče dno je iza nas

i jako bi rado u lrh da može uvalit bar 100 milja eura a da ne digne cijenu [wink]
[/quote]

Ne vidim u čemu je problem.Za 100mil.€ može kupiti cjeli LRH i to dva puta.Ljudi kad već drukate onda bar vodite računa da ne bude prozirno. [proud]
[/quote]

E nemre kupit cijeli jer mu ja svoje sigurno ne bum prodal.[proud]

Only God, Muammar and Libya!

ma mislim 100 tisuća eura

sory na nepreciznosti [thumbsup]


Gomila je LAŽ. Većina uvijek fula tako da sam prilično siguran da je dno iza nas. Svi pričaju o DOW 6500, a događa se upravo suprotno, ode on prema 9000. Naši fondovi čekaju jer ni sami nemaju pojma kuda ovo ide. Čitaju Vlada koji predviđa CROBEX na 1000 i naravno ove sa CNBC-a koji jedan dan govore Stock Plunge, a drugi Stock Rally pa ti vidi.

Vecina nezna gde idu burze.Kao sto nisu znali da ce doc do takvog pada kao sto je se desilo.

A jos manje ce znat kad dode odbijanac i sto poslije toga!
Ali znanje treba imati i ono kosta…i u gubicima i zaradi.

And the time (ewt) will tell……..

nedam i ja za 100milja kad mi je ulaz 6000 kn tek kad ponudi puta X2
može proći pa moram i ja nekaj papat a vi u vinkovcima papapajte herbalife

Ipak se ova dionica trži na trećini nominale, a ta je nominala rađena po nekoj prastaroj revalorizaciji imovine, tako da je sadašnja cijena stvarno povoljna, još ako uleti privatizacija..

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Neka Ameri 3 dana spoje plusa pa ćete vidjeti koje će to biti guranje na kupnji, isto kad je HT bio svi su zvali SDA po 300 puta da registriraju dionice, a sad prodaju po 190 kuna iako sam siguran da niti 5% ne prodaje radi potrebe već radi priča, panike itd. Tako da je na LRh kao i na svim drugim dionicama psihološki motiv najvažniji. Recimo građevinari su rasli prošlih godina nezasluženo puno iako nemaju bog zna kakve rezultate dok su kod nas cijene nekretnina se u u odnosu na zadnjih 7-8 godina utrostručile pogotovo na obali. Zbog toga smatram da dionice kao LRH, KORF su uvjerljivo najpodcjenjenije tako da trenutačna slika je samo STRAH.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Znači moglo bi ovo na nominalnu vrijednost u narednih dana.Pa već je vrijeme da se malo oporavimo.
Ostoja je kupovao po 1600 a on voli da zaradi bar duplo. [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

prošle godine kad sam kupovao lrh mogao sam kupiti dvije krmače od 300 kg
a sad nemogu ni puricu kupit sva sreća što će eu zabrniti kulinje ali će se njhove europske guze
morati kupkati na lijepom plavom jadranu ili odmarati u welnes centrima za cijenu u kojoj u svojim državama nemogu se odmarati ni u planinarskim domovima

veleumno je ovo razmišljanje od tebe prijatelju 101

nemoj se brinuti

kad kupiš puricu još će ti ostati bar 100 kom [thumbsup]

New Report

Close