LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na podršci kolega buksa al koliko je Vama srednjeročno?
Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

još malo i evo nam vlasnika!!!!!!!


Da sam na mjestu drzave dao bih dionice LRH na ime duga SNHOu. Bio sam ovaj vikend u hotelu Amabsador u Opatiji, pet zvjezdica. Ne zelim reci da je dionica LRH skupa, naprotiv. Ali hotel bas i nije u rangu nekih drugih hotela s pet zvjezdica. Govorim o hotelima u Hrvatskoj (npr hotel LAV u Splitu). Treba tu jos ulaganja da bi imao elitne goste. Misljenja sam da dug zaista postoji i da je u najbojem interesu drzave da ga rijesi sto prije. A ovo je najpovoljniji nacin.

Sorry stari što ti moram ovako napisati, ali ti nemaš blagoga pojma o LRH, a kamo li Opatiji.
Split se ne može mjeriti sa Opatijom ni po čemu, a nekakv LAV da ne govorim.
Split je izgradio Tito, a Opatiju austro-ugraska.
Opatija je građena planski, Opatija je krcata villa građenih u stilu venecijanske gotike.
Tajna vrijednosti LRH nisu turisti (čitaj: stare njemačke prdonje penzići koji igraju tombolu i plešu, jedu i šeću za 50 Eura/noć – dok traje akcija), već tereni, tlo na kojima su te iste vile.

Mislim, LAV je stvarno prekrasan. Ali LAV vrijedi kao pola terena jednog hotela u Opatiji.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Kolega S.Baracuda, priznajem da sam druker za LRH jer sam dosta uložio i mislim da vrijedi puno puno više. Međutim kao nekom iz Splita želim Vas ispraviti i kazati da je hotel Lav nešto posebno te je sigurno broj 1 Hotel na obali. Eto ukoliko budete u Splitu odemo do Lava na piće da se uvjerite. Inače LRh je čudo jer se radi o prekrasnoj austro ugarskoj arhitekturi, ali što nam vrijedi kad oće mafija zavladat njom. BTW trošak gradnje LAva je bio oko 100 milijuna Eura.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Hvala na podršci kolega buksa al koliko je Vama srednjeročno?
Hvala

po meni neke 2 godine, ali naravno da svatko od nas ima neki svoj target…

"Day after yesterday"

Na koliko vidite LRH za 2 godine kolega buksa?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

evo da ne licitiramo ko na placu poslao sam vam PM.

"Day after yesterday"


Split je izgradio Tito, a Opatiju austro-ugraska.

Toliko o našoj povijesti. Šmrc.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Opet čekanje, kriminal na djelu.
http://www.poslovni.hr/99798.aspx

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

dajte kolega profa je grof(ostoja) ubo ili ga je polančec sredio nemoguće da se odgovor nezna kad je 15:09

Evo još jedna vijest.
http://www.poslovni.hr/99794.aspx

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

neka videda nas imamo i za povišice a to što sam ušao po 7000 nema veze
sve za raju

New Report

Close