LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako Trgovački sud u utorak donese presudu u korist SNHO mislite li da će nas to pokrenuti?

Ako SNHO dobi spor,mislim da će oni brzo potražiti strateškog partnera i prodati to.
Za mnogo veću cijenu,nego što je sada na tržištu.
Sa ovom dionicom treba biti strpljiv,treba sačekat razriješenje vlasničke strukture,revalorizacija
(koja će pokazati pravu vrijednos LRH) i privatizacija.



Ako Trgovački sud u utorak donese presudu u korist SNHO mislite li da će nas to pokrenuti?

Ako SNHO dobi spor,mislim da će oni brzo potražiti strateškog partnera i prodati to.
Za mnogo veću cijenu,nego što je sada na tržištu.
Sa ovom dionicom treba biti strpljiv,treba sačekat razriješenje vlasničke strukture,revalorizacija
(koja će pokazati pravu vrijednos LRH) i privatizacija.
[/quote]
ma daj budi pametan .
ne slusas vjesti, globalna recesija koji odmori n amoru kad ase nema niti za kruh .
hebo lokaciju na moru i tradiciju .
mjenjam dionice LRH za dionice AGMM .
ponude na pvt

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ova financijska kriza će u narednoj godini sigurno imati posljedica za turizam jer činjenica je da će ljudi i tvrtke kresati troškove tamo gdje je to najmanje bolno.
Iz toga razloga bi se mogli zabrinuti svi ulagači u turistički sektor.

Ali da li to generalno pravilo vrijedi za sve jednako? Npr za Hrvatsku jedako kao i za Tajland, ili za Sunčani Hvar jednako kao i za Opatiju?

Definitivno NE.

Moje je mišljenje da će se i u ovoj krizi pokazati da je Hrvatska u boljem položaju od nekih drugih destinacija, a unutar Hrvatske opet će se pokazati da su Istra i Kvarner u povoljnijem položaju od krajnjih južnih krajeva.

Ja mogu zamisliti jednog tipičnog Austrijanca koji pogođen krizom npr odustaje od odmora općenito ili ostaje negdje u Austriji. Ali također mogu zamisliti Austrijanca koji bi inače otišao na neku udaljenu destinaciju koji kaže da će zbog krize ipak otići u Hrvatsku koja mu je na par sati vožnje autom i gdje je praktično kompletno fleksibilan (može doći i otići praktično kad hoće)

Pitanje je sad koliki je omjer jednih u odnosu na druge. Ja mislim da će Opatija (slično mislim i za Istru) u tome preslagivanju bolje proći nego neke dosta udaljenije destinacije.

Zato ne treba sve gledati totalno crno, jer stvari nisu crno bijele.

Pitanje je kako će se LRH sada pripremiti za novu sezonu (a to vrijedi i za sve druge u Hrvatskoj). Ako se ne napravi ništa, onda stvari mogu loše završiti. Ipak, ako se prilagodimo mogli bi kompenzirati negativne učinke krize.

Ne treba također zaboraviti da LRH nije previše kreditno opterećena i s te strane joj ne bi trebala prijetiti tolika opasnost, iako za pripremu sezone će trebati dodatnih sredstava.

Ja sam dakle umjereni optimist što se perspektive LRH za slijedeću godinu tiče.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Koja je realna cijena ove dionice ?


Koja je realna cijena ove dionice ?

Ne postoji realna cijena za ni jednu dionicu pa tako ni za LRH.!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

naravno!!!!!!kolo će se počet vrtit nezaustavljivo….bitno je jedino riješit vlasničku strukturu…..bio to Ostoja,Štrok,ili neko drugi nebitno je…..a u ovo vrijeme krize koju su izazvali oni,nemogu si dopustit isplatu u lovi…….sam hipo je koštao da su se ukakali u gače!!!!!!!loša politika!!!!!




Ako Trgovački sud u utorak donese presudu u korist SNHO mislite li da će nas to pokrenuti?

Ako SNHO dobi spor,mislim da će oni brzo potražiti strateškog partnera i prodati to.
Za mnogo veću cijenu,nego što je sada na tržištu.
Sa ovom dionicom treba biti strpljiv,treba sačekat razriješenje vlasničke strukture,revalorizacija
(koja će pokazati pravu vrijednos LRH) i privatizacija.
[/quote]
ma daj budi pametan .
ne slusas vjesti, globalna recesija koji odmori n amoru kad ase nema niti za kruh .
hebo lokaciju na moru i tradiciju .
mjenjam dionice LRH za dionice AGMM .
ponude na pvt
[/quote]
DA GLOBALNA RECESIJA U TOM SEGMENTU UTJEČE NA CCA 20TAK% CIJENE NEKRETNINE….AL OVDJE SE RADI O RAZLICI CCA500TINJAK% VRIJEDNOSTI….NE DALJNJEG POSLOVANJA,NE USPJEŠNE SEZONE,…………NEGO VRIJEDNOSTI NEKRETNINA!!!!!!!!

vrijedi kolika je tržišna vrijdnost(pošto sam sentimentalan meni vrijedi x6)kolegi beloderu vrijedi 500
mislim da je tržišna cijena najobjektivnija dok god neko kupuje i prodaje

Valjda će sutra doći nešto sa Trgovačkog suda.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ma doci ce samo nova komplikacija…tako to ide kod nas

[angry]

"Day after yesterday"

A pta bi bila "komplikacija"? Sve je bolje kao ova situacija, gdje se nezna, tko ima pravo na šta…

Došla je vladi voda do grla mislim da će SNHO ipak postati vlasnik LRH, jer nisu se ludi sporit pa nakraju platit i kamate i sve ostalo.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close