LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što je ovo kraj žao mi je kupite nas i biti ćemo dobri dajem sve za dve iljade m… im mirovnsku
alaj su oprvavili(oporavili) alaj vera ostadoše samo dugmići ubiše nam đenku(lrh)

Mislim da je sve jasno koliko vrijedi LRH. Puta 5 od sadašnje cijene.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/29830/Default.aspx

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Imam i ja 15 dionica LRH, ulazio kod cca. 5000 kuna, bojim se da je beholder u pravu, kriza se samo zaoštrava (Amerika, Njemačka, Rusija..), turizam če biti u 2009/2010 u jakoj krizi, očjekuje se drastički pad naročito istočno evropskih turista… Može to pasti na trocifreni broj, ali ja sad ne prodajem, kad sam več toliko za..bo.

a čujte kolega janez ne krivim vas…sad vam je kasno za izać, a mnogima je još rano za ući…

samo bi vam uputio jedno upozorenje…takav stav obično vodi čovjeka u siguran bankrot (ne prodajem pa makr ciejna bila jednu kunu…)

najveći problem na hrvatskoj burzi bio je katastrofalan money managment svih investitora…

Dobro kolega beholder ako vam ova dionica nije dobra, vidite da nema neke perspektive i znate da će ići samo na dole, što radite na ovoj temi? Mislim zanima me Vas pogled na stvari. Ja recimo nemam dionice Industrogradnje niti me ona zanima, ako se baš želim informirati pročitam o čemu se piše na temi i to je to, sigurno ne ulazim u nepotrebne rasprave sa ljudima. Svatko ima svoju računicu i smatram nepotrebno tu davati samo neke crne prognoze u ovim teškim vremenima. Osim ukoliko osoba nema neke skrivene namjere ili je po prirodi takva da se veseli tuđoj nesreći ?!

...Imperare sibi maximum imperium est...


a čujte kolega janez ne krivim vas…sad vam je kasno za izać, a mnogima je još rano za ući…

samo bi vam uputio jedno upozorenje…takav stav obično vodi čovjeka u siguran bankrot (ne prodajem pa makr ciejna bila jednu kunu…)

najveći problem na hrvatskoj burzi bio je katastrofalan money managment svih investitora…

Točno , ali kolega zaboravljate za bilo kakva ozbiljnija naučna analiza i teorija a i money managmenet veze sa ulaganjem u vrijednosne papire na našem tržištu, to Vam je valjda jasno, da je suprotno padale bi samo fundamentalno slabe dionice, ovako pada sve be obzira na fundamente i pokazatelje, osim ako ne mislite da je baš sve u komi u Lijepoj Našoj?

************************* Soldi su vajka va modi *************************

nije da ne valja ali sve je bilo prenapuhano…
nisam mislio na sofisticirane analize, nego zdravi seljački money managment…kolika ti je poluga (kakav je stress test), koliko ti je keša slobodno, gdje su ti stop loss limiti…jesu li ti usklađene pozicije i slićno…

ja se javljam na ovoj dionici jer je to jedna od najvećih navlakuša od kada pratim burzu…trenutno je dionica izgubila nekih 85% od svojeg ATH, a ljudi koji su je kupovali svedeni su na 15% imovine, a kraj se ne nazire

takve ljude nije glave došla kriza ili loše poslovanje lrha, njih je glave došla njihova tvrdoglavost i pohlepa te slijepo vjerovanje u bajke.

kaj je beholder maca popapala jezik dođi na crtu pa kupi ak možeš ispod 1000 zar nevidiš da ovo vrijedi 10000 kn pusti nas da uživamo u našoj preljepoj opatiji dok još ima sunca


nije da ne valja ali sve je bilo prenapuhano…
nisam mislio na sofisticirane analize, nego zdravi seljački money managment…kolika ti je poluga (kakav je stress test), koliko ti je keša slobodno, gdje su ti stop loss limiti…jesu li ti usklađene pozicije i slićno…

ja se javljam na ovoj dionici jer je to jedna od najvećih navlakuša od kada pratim burzu…trenutno je dionica izgubila nekih 85% od svojeg ATH, a ljudi koji su je kupovali svedeni su na 15% imovine, a kraj se ne nazire

takve ljude nije glave došla kriza ili loše poslovanje lrha, njih je glave došla njihova tvrdoglavost i pohlepa te slijepo vjerovanje u bajke.

sve to stoji samo ti zdravo seljački ne kužiš da su sve dionice pale imale uporište u fundametima ili ne, jednostavno u bilo čemu se nalazio popušio si u zadnjih godinu 60%, nema tu filozofije ili analiza, moje mišljenje je da će u slučaju likvidaicje moja potraživanja u ovoj dionici doći na naplatu prije nego recimo u ptkm ili u nekim drugim, isto tako mislim da je ovdje je puno izvjesnija manipulacija cijenom u smislu napuhavanja nego u pak nekim drugim itd.., a sad ti 🙂

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Ako Trgovački sud u utorak donese presudu u korist SNHO mislite li da će nas to pokrenuti?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


nije da ne valja ali sve je bilo prenapuhano…
nisam mislio na sofisticirane analize, nego zdravi seljački money managment…kolika ti je poluga (kakav je stress test), koliko ti je keša slobodno, gdje su ti stop loss limiti…jesu li ti usklađene pozicije i slićno…

ja se javljam na ovoj dionici jer je to jedna od najvećih navlakuša od kada pratim burzu…trenutno je dionica izgubila nekih 85% od svojeg ATH, a ljudi koji su je kupovali svedeni su na 15% imovine, a kraj se ne nazire

takve ljude nije glave došla kriza ili loše poslovanje lrha, njih je glave došla njihova tvrdoglavost i pohlepa te slijepo vjerovanje u bajke.


Kolega, ko do sad nije prodao ovu dionicu vrlo vjerovatno ni neće, osim u slučajevima krajnje nužde, tako da Vam konstantna drukanja na temu LRH stvarno nisu potrebna. Imate puno drugih tema gdje možete objašnjavati "neukom puku" svoje teorije zdravo seljačkog money managementa.
Trenutna cijena LRH je smiješno niska, jer je tržište u totalnom oversold-u, ali to je slučaj i sa svim ostalim dionicama na Zagrebačkoj burzi. Okruženje je totalno pesimistično i trebat će vremena da se sentiment promjeni… a i da se riješe ovi sporovi oko LRH ili bar padne neka nagodba [thumbsup]

Slažem se da prodaje samo onaj tko nužno treba prodati, SNHO je ulazio prije 20 tak dana s prosjekom od 1600 kn oko 1400 komada, tako da vjerujem da su imali razloga ulagati u ovako teškim vremenima. To je i bio jedan od razloga mog dokupa. Možda je utorak stvarno dan D.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close