LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3193039/index.do

navažnije da veli moj frend polančenc da se nije ukako već se g….. pos….samo vidi se da garnitura iz 2000 još nije dovoljno jamila e da je franjo živ

Nisu loše vijesti.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3f3e9540-5019-46e7-ae30-984a40b14f4e&ref=lastadd

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Užasna je likvidnost na LRH.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovdje upišite svoj komentar…

Totalno mrtvilo na burzi pa tako i na LRH, pošto krajem ove i tijekom slijedeće dolaze na naplatu brojne obveze države vjerujem da će država likvidnost tražiti prodajom imovine iz HFP-a. Jer ako bi recimo netko ponudio 200 mil. eura za LRH kao gdin Marich mislim da bi bilo puno bolje nego da se da u ruke sumnjivim privatnicima. Prije je to moglo prolaziti da netko iz HFP-a ili vlade dobije lako mito ali da vidim sad kad nestane novaca kako će se opravdat narodu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zaboravio si, da je LRH ipak od Ostoje… 🙂 (Pozdrav i čekamo 18.11.)

Pošto nisam pravnik može pitanje?. Ako 18.11. Trgovački sud u Rijeci donese odluku da LRH pripada SNHO na temelju arbitraže HGK hoće li se dionice automatski prenijet na SNHO ili ide dalje na Visoki trgovački sud postupak, te kakva je u biti bila uloga onda Upravnog suda koji je donio presudu u korist HFP-a.
Hvala unaprijed

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Zaboravio si, da je LRH ipak od Ostoje… 🙂 (Pozdrav i čekamo 18.11.)

griješiš
LRH je od mene i mog "prijatelja"

ma bitno da su se sudski sporovi počeli odmotavat
čiji god bio vrijedi bitno više od sadašnje cijene
[smiley]

Dešava se ono šta sam i govorio, ako cijena padne i na 5 kuna naći će se kiša onih koji će nuditi i po toj cijeni. Ovi šta prodaju kad su ti kupovali?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ja neznam kako neki nevide da se ne prodaje jer se želi nego jer se mora. prodaju oni koji moraju bilo fondovi bilo fizičke osobe jer im treba lova, . pa pogledajte pbz equity npr. imovina s rujna na listopad smanjena cca s 1 mlrd na 600 mil kn. uzimajući u obzir smanjenje vrijednosti dionica te povezano smanjenje imovine samog fonda, bez obzira pad imovine fonda veći je od pada vrijednsoti dionica iz čega proizlazi: mirovinci povlače udijele (nešto malo i mali investitori) i onda čekaju jer da im dionice padnu u zagrljaj. to se vidi i po izvještaju hanfe o povlačenju love mirovinaca iz oif, povečanju likvidnosti mirovinaca, te smanjenju imovine oif


Pošto nisam pravnik može pitanje?. Ako 18.11. Trgovački sud u Rijeci donese odluku da LRH pripada SNHO na temelju arbitraže HGK hoće li se dionice automatski prenijet na SNHO ili ide dalje na Visoki trgovački sud postupak, te kakva je u biti bila uloga onda Upravnog suda koji je donio presudu u korist HFP-a.
Hvala unaprijed

Na Viskoki trgovački sud ide ako Vlada uloži žalbu. A Upravni sud je odlučivao o zakonitosti upravnog akta, konkretno prijenosa dionica, a ne o vlasništvu.

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close